Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (945. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zippo90

Aarkadaşlar Grand Bazaar haritası oyundan kalktı mı? Quick match'den grand bazaar diyorum olmuyor,server browser'dan baktım yok oyundan mı çıkarıldı? Birde şuan support kullanıyorum 8 level oldum ama support silahlarını sevmiyorum,her class'ta da kullanabilen silahlar ne zaman açılıyor?

Support silahlarında IAR'ı tavsiye ederim. Assault silahı gibi silah. Hem doldurması çabuk, hem ateş etmesi... hem de düzgün ateşi ediyor. Ama ille de tüm sınıf silahı istiyorsan...

UMP-45 level 16
    M1014 level 22
    PDW-R level 32
    SAIGA 12K level 34
    P90 level 40
    USAS-12 level 43
    AS VAL level 45

PP-19 B2K
    MK3A1 B2K

MP7 CO-OP

tabancaları yazmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Şubat 2012; 18:05:33 >
  • Merak ediyorum sizde de oluyor mu, son iki gündür ya internet baglantini kontrol et diye ya da server ile bağlantı kurulamadı diye maçlara giremiyorum ya da girince atıyor, aynisi bf1943te de oluyor ama başka hiç bir oyunda olmuyor, daha dün almadim ilk çıktığından beri oynuyorum ama son updateten sonra şaşırdı ea serverina girmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippo90

Aarkadaşlar Grand Bazaar haritası oyundan kalktı mı? Quick match'den grand bazaar diyorum olmuyor,server browser'dan baktım yok oyundan mı çıkarıldı? Birde şuan support kullanıyorum 8 level oldum ama support silahlarını sevmiyorum,her class'ta da kullanabilen silahlar ne zaman açılıyor?

Yok hocam daha yeni oynadim senin ayarlarda bir degisiklik olmus galiba.

quote:

Orijinalden alıntı: Stubborn

Merak ediyorum sizde de oluyor mu, son iki gündür ya internet baglantini kontrol et diye ya da server ile bağlantı kurulamadı diye maçlara giremiyorum ya da girince atıyor, aynisi bf1943te de oluyor ama başka hiç bir oyunda olmuyor, daha dün almadim ilk çıktığından beri oynuyorum ama son updateten sonra şaşırdı ea serverina girmiyor

Bende 1 haftadir oluyor oyunda pat diye Ea ile baglantiniz gitti diye atiyor. Girememe sorunu ise bayadir devam eden bir sorun zaten, bir cözüm gelicegini sanmiyorum ona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernoova -- 20 Şubat 2012; 21:42:11 >

• Platinum alcaz diye oyundan sogudum online da takilmaz single da takilir ilk loading ekraninda takilir. Kiracam rahatlayacam cd yi
  • Arkadaslar yeni bir update ne zaman gelecek haberi olan var mi
  • Arkadaşlar ben girememe sorunu ve yavaşlık sorununu şu şekilde aştım.

Server Browser diyorum.
    O sayfada sadece avrupa server larını seçiyorum. O şekilde giriyorum. Bu şekilde bende herhangi bir bağlantı kopması veya girememe sorunu şimdiye kadar olmadı.
    Sizlerde deneyin derim.
  • Singleda 2 kere ea serverlarına bağlantınız koptu diye atti, mw3 açtım ben de, ea yine uzun bir süre sonra başardı adını hatırlatmayı
  • bu CQ ne kadar sıkıcıymış dün giriyim dedim dedim direk caspian a attı 20 dk felan sürdü 4 adam vurabildim adamlar mapleri düzgün oranlıyamamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

bu CQ ne kadar sıkıcıymış dün giriyim dedim dedim direk caspian a attı 20 dk felan sürdü 4 adam vurabildim adamlar mapleri düzgün oranlıyamamışlar

valla banada rush çok karmaşık geliyor bi çıkıosun anında iniyosun rahat rahat oynuyamıyorsun devamlı bir kargaşa var
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

quote:

bu CQ ne kadar sıkıcıymış dün giriyim dedim dedim direk caspian a attı 20 dk felan sürdü 4 adam vurabildim adamlar mapleri düzgün oranlıyamamışlar

valla banada rush çok karmaşık geliyor bi çıkıosun anında iniyosun rahat rahat oynuyamıyorsun devamlı bir kargaşa var

en azından orda adam vurulabiliyor
  • quote:

Aslında BF nin asıl zevki cq da çıkıyor ama ps3 de kişi sayısının az olması buna köstek oluyor bazı maplerde ama cq metro da inanılmaz bir çatışma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 21 Şubat 2012; 10:24:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMF

quote:

Aslında BF nin asıl zevki cq da çıkıyor ama ps3 de kişi sayısının az olması buna köstek oluyor bazı maplerde ama cq metro da inanılmaz bir çatışma oluyor

biliyorum CQ 2-3 küçük mapte çok güzel oluyor ama onların denk gelmesini beklemektense koca oyunu tek mod üstünden oynuyorum

• bizim bir oyun 68 dk sürmüştü
  • Şu oyunun hataları düzelmedikçe oyuncu sayısı gitgide azalıyor ama haberleri yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Şu oyunun hataları düzelmedikçe oyuncu sayısı gitgide azalıyor ama haberleri yok.

Hata falan yok

Asil MAV kullanan sayisi azalsin dum 11 kez sadece mav a gittim;)

Dun aksam arda abi , bestnickname ve bi arkadala daha Bol MAV li bol USASli Bol Mortarli ve BOL KUNYELI oyunlat oynadik alamadim bi arda abinin kunyesini ama alicam merak etme abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben ne zaman oynasam bi süre sonra ps3 donuyo, sistemi tekrar kapatıp açmam gerekiyo..
    Şu karkand çıkalı bayağı fazlalaştı takılmalar..
    Sizdede oluyor mu sıkça ?
  • back to karkand'ı alacak kimse yokmu acaba ? store'da hata alıyorum,alamıyorum bir türlü..biri alırsa ona psn kardeşi olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ColeMacGrath

quote:

Şu oyunun hataları düzelmedikçe oyuncu sayısı gitgide azalıyor ama haberleri yok.

Hata falan yok

Dun aksam arda abi , bestnickname ve bi arkadala daha Bol MAV li bol USASli Bol Mortarli ve BOL KUNYELI oyunlat oynadik alamadim bi arda abinin kunyesini ama alicam merak etme abi

Nasıl yok kardeşim tankın usastan daha az vurması hata değil mi sence ?

• quote:

quote:

quote:

Hata falan yok

USASLA ALAKALI BİŞEY DEĞİL BU BAK SON KEZ SÖYLÜYORUM!!
    FRAGLA ALAKALI!

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hata falan yok

USASLA ALAKALI BİŞEY DEĞİL BU BAK SON KEZ SÖYLÜYORUM!!
    FRAGLA ALAKALI!

Tamam işte frag demeye çalıştım zaten .
    Büyük harf ile yazıp ünlem koyma ben de son kez söylüyorum.

• 
Sayfa: önceki 943944945946947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.