Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (942. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BadGuy

quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan
    eğer uçak a 10 thunder bolt ise o bir bug ama diğer uçaklarda olmaması lazım.Conquestteki uçaklarda olmaması lazım

Evet thunderbolt'da böyle bir durum söz konusuymuş. Rus olunca sorun olmuyor, bilgilendirme için teşekkürler

uçakta herşey açıldıktan sonra sınıf kasmak için iyi yöntem aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

quote:

Orijinalden alıntı: TR_DiabLo_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Bir önceki paket gibi kötü olmaz umarım. Zaten oyun git gide kötüleşiyor. USAS+Frag ve MAV kullanan kişiler sağolsun.

Bulduğun gibi künyesini alacaksın.Bir dakika alma.Yoksa tüm takım usas alıyor

Birde mortar var adam dayiyor sürekli rushda patlatilcak yere mermiside bitmiyo sagolsun. Usas desen roket atar halt etmis yaninda zemin titriyo, sahanin kompreser ustasi vardi aynen onun gibi oluyosun adam usas ile ates etmeye baslayinca, taslarin arkasina falan saklaniyosun ama nafile usas parcaliyo tas falan kalmiyor. Famas desen sniper halt etmis yaninda eleman giriyo bi duvarin arasina tek atis . Baktim karada huzur yok gözümü yükseklere diktim helikopter aldim biraz yükseldim ucak geldi patlatti ondan da vazgectik. Diger kötü yani oyunun adam helikopteri alip sürekli sizin base'i bombaliyor ve baselerin hava savunmasi yok gibi birsey ne var ne yok patlatiyor base'de. Tabi ben ilk kez fps oynuyorum Ps 3'te belki ondan bunlar cok gözüme batiyodur.

kesinlikle ilk sefer oynadığın içindir.Heliyi kullanıp adam öldürmek hatta uçak öldürmek zaten apayrı bir olay.FPS yi iyi oynayanlar bile araç sürmekte zorlanıyor ama bende ps3 ü yazın sonlarına doğru aldım hem fps ye hemde helikopter uçak sürmeye alıştım.İmazamda uçak sürmeyle ilgili rehber var işine yarar elbet aç bi oku.
    Ek olarak ana baselerde sabit uçaksavar var.İlk başlarda uçak savarla uçak vurması zor ama helikopteri vurması gayet basit eğer dediğin gibi base i bombalıyorsa düşük irtifada uçuyordur çok kolay tararsın uçaksavarla.
    Bende ps3 de ilk fps oynarken Killzone3 dü ilk oyunum,sadece adam kesebiliyordum bıçakla etrafa bile bakmakta zorlanıyordum şimdi herşeyiyle alışmıştım ps3 gitmeden önce.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

quote:

quote:

Bir önceki paket gibi kötü olmaz umarım. Zaten oyun git gide kötüleşiyor. USAS+Frag ve MAV kullanan kişiler sağolsun.

MAV dan şikayet etmeyin tabancayla 2 atışta gidiyor geliyosa üstünüze kaçacağınıza sıkın alete

2 mermi mi ? Yarım şarjör boşaltıyorsun üstüne oda dururken. Birde üstümüze geldiğini anlayamıyorsun çoğunlukla. Çünkü tam çatışırken birisiyle hop arkadan alıyor. Çok büyük oyuncular MAV ile adam öldürenler. Kaçarak oynamak büyük meziyet.

Hocam bu Mav çok canınızı sıkarsa eğer, stingerla kitlenip vurabiliyorsunuz haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Feah 2096

quote:

quote:

quote:

quote:

MAV dan şikayet etmeyin tabancayla 2 atışta gidiyor geliyosa üstünüze kaçacağınıza sıkın alete

2 mermi mi ? Yarım şarjör boşaltıyorsun üstüne oda dururken. Birde üstümüze geldiğini anlayamıyorsun çoğunlukla. Çünkü tam çatışırken birisiyle hop arkadan alıyor. Çok büyük oyuncular MAV ile adam öldürenler. Kaçarak oynamak büyük meziyet.

Hocam bu Mav çok canınızı sıkarsa eğer, stingerla kitlenip vurabiliyorsunuz haberiniz olsun.

Biliyorum ama Assault seçmişim stinger ı nereden çıkartayım veya engineer da araç olmayan haritalarda stinger ı seçmiyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorum ama Assault seçmişim stinger ı nereden çıkartayım veya engineer da araç olmayan haritalarda stinger ı seçmiyoruz.

Özgür katılıyorum niye ben Engineer iolmak zorundayım ki

Bu nedir yani illa

Usas ve stinger falan mı alicaz

Koca savaş oyununda 2 silahla mı oynamak zorundayız ya valla kafayı yicem

Duzeltsinler artık yoksa bisi yapmicam ama ayıp oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Özgür katılıyorum niye ben Engineer iolmak zorundayım ki

Bu nedir yani illa

Usas ve stinger falan mı alicaz

Koca savaş oyununda 2 silahla mı oynamak zorundayız ya valla kafayı yicem

Duzeltsinler artık yoksa bisi yapmicam ama ayıp oluyor :)

Kim abi oyuna başlarken "MAV vardır abi oyunda şimdi stinger ile başlayım" diyordur. ? Zaten MAV ı genellikle bazaar veya metro haritasında kullanıyorlar araçsız olduğu için. Burada kim seçer stinger ı ? Böyle tiplerden COD dan kaçıp BF ye geçtim hani "gerçek oyuncular vardır" mantığı ile ama mağlesef şuanki oyun ve oyuncu yapısı ile COD u arar oldum. Tamamen şuan bir NOOB oyunu modunda. Günde 4 5 saat oynarken 1 saat zor dayanıyorum artık. G3 ü 3 günde düzelttiler, 24 kişiden 15 16 kişinin oynadığı USAS ı 2 aydır görmezden geliyorlar ona şaşıyorum.

• Bende cod kelimesini kullanacaktım

Şimdi fanboy ilan edip saldırırlar uğraşamam dedim

Evet gercek savaş hissi diye cod pusanlarindan bilip Bf alalım dedik pişman ettiler ya

Mav dan mı kaçalım usas tan mı anlamadım
  • Adamın MAV ile öldürmesi değil olay tamam öldürsün ama niye kill cam de göstermiyor yerini ? "Ya gösterse ne olacak zaten yasak bölgede bir yere pusup, oradan MAV ı kullanıyor" dersen bununda çaresi var aslında yasak bölgede kuramayack MAV ı. Kullanmak istiyorsa yasak bölgede çıkıp orada aktif hale getirebilecek. O zaman öldürürse eyvallah deriz zaten. Ama sonra künyesini de alırız hani. Bu kadar basit işte olay. Şuanki şekliyle inanılmaz adaletsiz bir yapıya sahip MAV.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros2999

quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Ya bakın hiç kusura bakmayın ama bence bfbc2 bf3 den daha iyi

Neye göre daha iyi. Nerden baktın olaya kardeşim Hangi bakış açısına göre iyi.

Evet zamanında en iyisi oydu. Şimdi BF3 iyi.

Battlefield Bad Company 3 Çıkana Kadar En iyisi BF3 dür.

Söylediğin direk bir boşluğa kelime atmaktır. Açıklaman gerekir neye göre iyi ???

1.Bf3 kadar bug yok.Yürüyom çöpe takılıyom düşman beni indiriyo.
    2.Campaing daha iyi.
    3.Fizik daha iyi.
    4.Rushda daha eğlenceli.

Bunlardan dolayı bc2yei daha iyi olduğunu sölüğüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Nexen kusura bakalim senin kisisel gorusun bencede Bazi yonlerde bfbc2 Daha iyi AMA bf3un Daha buyuk ve detayli bir oyun olmasi ona avantaj sagliyor bu avantajda ana oyun olmasindan geliyor bence.

Haklısın bf3 ana oyun bc2 ise test oyunuydu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Nexen kusura bakalim senin kisisel gorusun bencede Bazi yonlerde bfbc2 Daha iyi AMA bf3un Daha buyuk ve detayli bir oyun olmasi ona avantaj sagliyor bu avantajda ana oyun olmasindan geliyor bence.

Haklısın bf3 ana oyun bc2 ise test oyunuydu

Bence bc2 map olarak bf3'ten iyiydi

• quote:

quote:

quote:

Söylediğin direk bir boşluğa kelime atmaktır. Açıklaman gerekir neye göre iyi ???

2.Campaing daha iyi.
    3.Fizik daha iyi.
    4.Rushda daha eğlenceli.

1.O Kadar da değil.
    2.Doğru Campaing modu Daha iyiydi.
    3.Fizik Tartışılır.
    4.Rush eğlencesi dediğin gibi.

Fakat BC2 ile Karşılaştırmak veya iyi demek belirtmiş olduklarınla bence mümkün değil.

Badcompany serisi kendi içinde zaten çok iyi. Battlefield Bad Company 3 Çıktığında Evet faklılıklar karşılaştırılacaktır mutlaka.

Battlefield 3 BC2 Den iyi fakat oyunun içinde bulunan hatalar olmazsa Bad company 3 e iş kalmaz.

EA Ne yapar sonra en iyisini hatasız bir oyunun bir anda çıkartırsa ortaya.

Bad Company 3 Çıktığında Battlefield 3 De neymiş diyeceğimiz kesin.

Şu bir gerçek karşılaştırma için Badcompany 2 yi göstermek ne kadar doğru buda tartışılır bir konu.

• Herkese gunaydin...
    Rush modunda guzel takim oyunu oynamak isteyenler ariyoruz katilmak isteyenler varsa mesaj atabilirler.
    Guclu ve her siniftan olusan bir veya iki squad kurmaya dusunuyoruz.
    En cok oynadigimiz haritalar Operation Metro, Grand Bazaar ve Strike at Karkand...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esco54

Herkese gunaydin...
    Rush modunda guzel takim oyunu oynamak isteyenler ariyoruz katilmak isteyenler varsa mesaj atabilirler.
    Guclu ve her siniftan olusan bir veya iki squad kurmaya dusunuyoruz.
    En cok oynadigimiz haritalar Operation Metro, Grand Bazaar ve Strike at Karkand...

Ben katilmak isterim fakat hem ainav senem fazla oynayaniyorum hem de b2k paketini almadim

• quote:

quote:

quote:

quote:

2.Campaing daha iyi.
    3.Fizik daha iyi.
    4.Rushda daha eğlenceli.

1.O Kadar da değil.
    2.Doğru Campaing modu Daha iyiydi.
    3.Fizik Tartışılır.
    4.Rush eğlencesi dediğin gibi.

Fakat BC2 ile Karşılaştırmak veya iyi demek belirtmiş olduklarınla bence mümkün değil.

Badcompany serisi kendi içinde zaten çok iyi. Battlefield Bad Company 3 Çıktığında Evet faklılıklar karşılaştırılacaktır mutlaka.

Battlefield 3 BC2 Den iyi fakat oyunun içinde bulunan hatalar olmazsa Bad company 3 e iş kalmaz.

EA Ne yapar sonra en iyisini hatasız bir oyunun bir anda çıkartırsa ortaya.

Bad Company 3 Çıktığında Battlefield 3 De neymiş diyeceğimiz kesin.

Şu bir gerçek karşılaştırma için Badcompany 2 yi göstermek ne kadar doğru buda tartışılır bir konu.

1.konuda haklı olabilirsin ama fizik tartışılmaz bu bir gerçek.Bc2 test oyunu olduğunu biliyorsun değilmi ama buna rağmen bence çok iyiydi.Bugları abarttım ama fiziği abartmadım evet bf3 teki çeşitlilik bc2 yok ama ne bileyim ben bc2 den daha çok zevk aldım bf3ümde limited tuhaf bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: HacıTaşlayanŞeytan

quote:

Orijinalden alıntı: NGC3603

quote:

quote:

Birde mortar var adam dayiyor sürekli rushda patlatilcak yere mermiside bitmiyo sagolsun. Usas desen roket atar halt etmis yaninda zemin titriyo, sahanin kompreser ustasi vardi aynen onun gibi oluyosun adam usas ile ates etmeye baslayinca, taslarin arkasina falan saklaniyosun ama nafile usas parcaliyo tas falan kalmiyor. Famas desen sniper halt etmis yaninda eleman giriyo bi duvarin arasina tek atis . Baktim karada huzur yok gözümü yükseklere diktim helikopter aldim biraz yükseldim ucak geldi patlatti ondan da vazgectik. Diger kötü yani oyunun adam helikopteri alip sürekli sizin base'i bombaliyor ve baselerin hava savunmasi yok gibi birsey ne var ne yok patlatiyor base'de. Tabi ben ilk kez fps oynuyorum Ps 3'te belki ondan bunlar cok gözüme batiyodur.

kesinlikle ilk sefer oynadığın içindir.Heliyi kullanıp adam öldürmek hatta uçak öldürmek zaten apayrı bir olay.FPS yi iyi oynayanlar bile araç sürmekte zorlanıyor ama bende ps3 ü yazın sonlarına doğru aldım hem fps ye hemde helikopter uçak sürmeye alıştım.İmazamda uçak sürmeyle ilgili rehber var işine yarar elbet aç bi oku.
    Ek olarak ana baselerde sabit uçaksavar var.İlk başlarda uçak savarla uçak vurması zor ama helikopteri vurması gayet basit eğer dediğin gibi base i bombalıyorsa düşük irtifada uçuyordur çok kolay tararsın uçaksavarla.
    Bende ps3 de ilk fps oynarken Killzone3 dü ilk oyunum,sadece adam kesebiliyordum bıçakla etrafa bile bakmakta zorlanıyordum şimdi herşeyiyle alışmıştım ps3 gitmeden önce.

Helikopter ve tankta sorun yok hatta tankta 4. yildizimi almak üzereyim ama ucak bana göre degil rehberini okumustum hocam ama zor geldi bana. Olmayinca olmuyor yani kasmiyorum bende ucak icin artik.Basedeki ucak savar helikopter 2 dk beklerse ancak patlatiyor yoksa adam kacip tamir edip tekrar geliyor hemen.

• beyler birşey soracam oyunda rastgele olarak mikrafonlu oyunculara rastlıyormusunuz ? yani önceden squada falan girmemiş tamamen rastgele denk gelmiş oyuncular mic kullanıyormu sıklıkla ?Dün bf 2142 oynayadım dedim servrda genedel squaddakiler hep micli ve birbirini tanımasada herkez çok güzel takım oyunu yapıyordu 2dk da tittan patlattık 4 kişiyle.Sanki bu mic kullanma olayı ps3 de yok gibi ya da banamı öyle geliyor.
  • Serverlarda sorunmu var hicbirine girmiyor.
  • Beyler merhabalar ben daha önceden bf3 oynuyordum 36 level'da bıraktım takasladım ve şimdi tekrar alıyorum acaba ben 36'dan devam mı edicem yoksa 0'dan mı başlıcam? Ben en baştan başlamak istiyorum nasıl yapıcam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippo90

Beyler merhabalar ben daha önceden bf3 oynuyordum 36 level'da bıraktım takasladım ve şimdi tekrar alıyorum acaba ben 36'dan devam mı edicem yoksa 0'dan mı başlıcam? Ben en baştan başlamak istiyorum nasıl yapıcam?

Yeni psn adresi acarsan olur sanırım

• 
Sayfa: önceki 940941942943944
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.