Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (916. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usas kullanmayında ne kullanırsanız kullanın...oyunun gerçekçilik havasını bozuyor ya....
  • bence silah secimi hikaye Youtube'u acın en beğenmediğiniz en güçsüz silahın adını yazıp videolarını izledin mükemmel videolar var adamı hemen deviriyorlar zaten silah güçlerinin olduğu bir liste vardı damage mesafelere göre neredeyse 50-70mt ye kadar hep ayniydi bana sorarsanız accuracy bitiyor olay
  • bence silah secimi hikaye Youtube'u acın en beğenmediğiniz en güçsüz silahın adını yazıp videolarını izledin mükemmel videolar var adamı hemen deviriyorlar zaten silah güçlerinin olduğu bir liste vardı damage mesafelere göre neredeyse 50-70mt ye kadar hep ayniydi bana sorarsanız accuracy bitiyor olay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bitince 40 sn beklemek , killcam'ın berbat olması beni çileden çıkartıyor!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

bence silah secimi hikaye Youtube'u acın en beğenmediğiniz en güçsüz silahın adını yazıp videolarını izledin mükemmel videolar var adamı hemen deviriyorlar zaten silah güçlerinin olduğu bir liste vardı damage mesafelere göre neredeyse 50-70mt ye kadar hep ayniydi bana sorarsanız accuracy bitiyor olay

Accuracy noluyor ?? Battlelogda görüyorumda ne çözemedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

bence silah secimi hikaye Youtube'u acın en beğenmediğiniz en güçsüz silahın adını yazıp videolarını izledin mükemmel videolar var adamı hemen deviriyorlar zaten silah güçlerinin olduğu bir liste vardı damage mesafelere göre neredeyse 50-70mt ye kadar hep ayniydi bana sorarsanız accuracy bitiyor olay

Accuracy noluyor ?? Battlelogda görüyorumda ne çözemedim .

isabet oranı
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Beyler bana bilen birini mutlaka cevap yazması gerek geç kalmış sayılmam 3 lwlım çünku %5 engineer oynamışım ama soruym arakdaşlar engineermi oynamalıyım assault mu ? assaulttaki m416 çok hoşuma gitti hiç sekmiyor engineerde m4a1 var ama çok sekiyor e onun yanındada rpg var çözemedim çıkamadım işin içinden bi el atın.

Tek bir sınıfta ilerleyeyim diye kasma. Oynadığın harita neyi gerektiriyorsa onu seç. Bol araçlı bir haritada düşman bilimum ağır zırhlı, hafif zırhlı araçla saldırıyorsa senin Assault sınıfını seçmen hiçbir işe yaramaz. Engineer veya Support seçip araçların imhasına yardımcı ol. Ondan sonra ölünce Assault seçip devam edersin.

Silahların da tek tek hepsini dene, hangisi hoşuna giderse onla devam et. İlginç bir şekilde silah tercihleri kişiden kişiye değişiyor. Mesela bazı kişiler Scar-H ve G36C manyağı iken ben bu silahları sevmiyorum. ScarH yavaş geliyor, G36C uzak hedeflere stabil ateş etmiyor benim için... Zaten sınıflarda level atladıkça yeni silahlar açılacak, sonraki silahlar hoşuna gidebilir de gitmeyebilir de...

Hocam tavsiye ettiğin silahlar neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

quote:

quote:

Beyler bana bilen birini mutlaka cevap yazması gerek geç kalmış sayılmam 3 lwlım çünku %5 engineer oynamışım ama soruym arakdaşlar engineermi oynamalıyım assault mu ? assaulttaki m416 çok hoşuma gitti hiç sekmiyor engineerde m4a1 var ama çok sekiyor e onun yanındada rpg var çözemedim çıkamadım işin içinden bi el atın.

Tek bir sınıfta ilerleyeyim diye kasma. Oynadığın harita neyi gerektiriyorsa onu seç. Bol araçlı bir haritada düşman bilimum ağır zırhlı, hafif zırhlı araçla saldırıyorsa senin Assault sınıfını seçmen hiçbir işe yaramaz. Engineer veya Support seçip araçların imhasına yardımcı ol. Ondan sonra ölünce Assault seçip devam edersin.

Silahların da tek tek hepsini dene, hangisi hoşuna giderse onla devam et. İlginç bir şekilde silah tercihleri kişiden kişiye değişiyor. Mesela bazı kişiler Scar-H ve G36C manyağı iken ben bu silahları sevmiyorum. ScarH yavaş geliyor, G36C uzak hedeflere stabil ateş etmiyor benim için... Zaten sınıflarda level atladıkça yeni silahlar açılacak, sonraki silahlar hoşuna gidebilir de gitmeyebilir de...

AEK971 FAMAS L85A2 F2000
    A-91 G53 QBZ-95B
    M249 M240B QBB-959
    M98B L96 M39EMR

• Hocam iyiden kötüye yazdın sanırım ben de zaten F2000 ve A-91 kullanıyordum iyi yapıyormuşum demek. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZafeerTR -- 21 Ocak 2012; 21:42:57 >
  • iyiden kötüye değil rastgele :) her satır 1 sınıf.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

quote:

quote:

AEK971 FAMAS L85A2 F2000
    A-91 G53 QBZ-95B
    M249 M240B QBB-959
    M98B L96 M39EMR

A-91 G36C kullanıyorum.F2000 assaultta galiba en iyi silah.birde G53 QBZ-95B bunların adını bile duymadım

• Beyler bu PTFO ne demek ?
  • KH2002 Heavy Barrel ve Kobra ile harika bir silah. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeyitKoyuncu

Beyler bu PTFO ne demek ?

PTFO. = Play the Fucking Objective.

This term has grown popularity in the First Person Shooter Genre in Multiplayer.

It's mainly used by Battlefield players who come across a squad member(s)
    who only attempts to get a high Kill/Death ratio instead of giving useful imput to the
    türkçe meali google çevirisini kullanarak çöz artık
  • Mcom ' a odaklan,bayrak al,squada destek ver K/D kasmaya çalışma demek istiyor.
  • ooohh destroyer naber kardeş.hala fragnstein takılıyon mu? bak yeni ürünü olan aimon varya elite versiyonunu almanı siddetle tavsiye ediyorum lag yok yüzde yüz uyum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

ooohh destroyer naber kardeş.hala fragnstein takılıyon mu? bak yeni ürünü olan aimon varya elite versiyonunu almanı siddetle tavsiye ediyorum lag yok yüzde yüz uyum!

hocam kaça nereden aldın ya aimon yok Türkiye'de diye duymuştum %100 uyumluysa deneyim bende yaw ucak jet imkansız kullanmak yazmislardi yapısı gereği öyle mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

ooohh destroyer naber kardeş.hala fragnstein takılıyon mu? bak yeni ürünü olan aimon varya elite versiyonunu almanı siddetle tavsiye ediyorum lag yok yüzde yüz uyum!

hocam kaça nereden aldın ya aimon yok Türkiye'de diye duymuştum %100 uyumluysa deneyim bende yaw ucak jet imkansız kullanmak yazmislardi yapısı gereği öyle mı?

evet uçak ve jet kullanmak imkansız:)
  • Oyunda iyi bir squadin olsun kral oluyorsun. Hele birde kill yada puan kasmaktan cok zevk almak icin oynuyorsa adamlar süper oluyor. Puan falan almasanda zevk aliyorsun oyundan.
  • 
Sayfa: önceki 914915916917918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.