Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler birşey soracağım. Deathmatch'de ölen adamı canlandırırsak eğer karşı tarafın aldığı 1 puan geri alınıyor mu?
  • Benim oyunum limited edition simdi bu dlc yi bedava indirebiliyor muyum anlamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zdbrg

Beyler birşey soracağım. Deathmatch'de ölen adamı canlandırırsak eğer karşı tarafın aldığı 1 puan geri alınıyor mu?

Hayir
  • bana biri cevap versin beyler bugün svler de bi hatamı vardı ilk defa onlıne oynamak istedim çoğu svye giremedim error falan yazıyo ayrıca bu battlelogdaki ölüm oranımın fazla olması bişeyi etkilermi ? birde b2k için olan bölümleri aramamasını nasıl sağlıyabilirim bana uygun olan bölümleri aramasını istiyorum ne yapmam gerek ?? ilk alındığında neler yapılması gerekiyor biri bana yardım etsin ilk başlarda oynamak zor geliyordu ama biraz alıştım daha neler ayarlamamı önerirsiniz daha iyi bir oyun için ?? biri bunlara alıntı yaparak cevap verirse çok iyi olur teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berksus

Benim oyunum limited edition simdi bu dlc yi bedava indirebiliyor muyum anlamadim?

Hayır. Limited Edition sadece B2K paketini ücretsiz indiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Benim oyunum limited edition simdi bu dlc yi bedava indirebiliyor muyum anlamadim?

b2k paketinde ne var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

quote:

quote:

b2k paketinde ne var ?

N
    4 harita 8 silah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

quote:

quote:

b2k paketinde ne var ?

N
    4 harita 8 silah

Çok şey fark edermi ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

b2k paketinde ne var ?

N
    4 harita 8 silah

Çok şey fark edermi ?

çok şey derken sana bağlı yeni silahlar yeni uçak falan.bu arada yeni b2k deki maplardaki yıkılmak efektleri daha iyiymiş öyle diyorlar.Ve normal maplardaki gibi yıkılan duvarın çökünütüsü kaybolmuyor bunda yerde göçük kalıyor

• quote:

bana biri cevap versin beyler bugün svler de bi hatamı vardı ilk defa onlıne oynamak istedim çoğu svye giremedim error falan yazıyo ayrıca bu battlelogdaki ölüm oranımın fazla olması bişeyi etkilermi ? birde b2k için olan bölümleri aramamasını nasıl sağlıyabilirim bana uygun olan bölümleri aramasını istiyorum ne yapmam gerek ?? ilk alındığında neler yapılması gerekiyor biri bana yardım etsin ilk başlarda oynamak zor geliyordu ama biraz alıştım daha neler ayarlamamı önerirsiniz daha iyi bir oyun için ?? biri bunlara alıntı yaparak cevap verirse çok iyi olur teşekkürler.

(server browsere geldiğin de joystikten 2 tane hareketli zımbırtı var ya (adlarını bilmiyorum =)
    sağdakine bas filtre ekranına gelir oradan b2k haritalarından tickleri kaldır ok dir.

• beyler 2 3 gunde bir quick matchden oyuna bağlanma sorunu yaşıyorum tıklıyorum fınd a game'ye genelde 1 2 sn suruyo araması hemen sokuyo bi mape ama bazende 20 sn bekleyip almıyo kapat aç yapıorum modeme res atıyorum artık konsolu kapatıp açıyorum ama yok girmiyo,server browserdanda denedm ondada olmuyo sorun acaba bu saatlerde çokmu yoğun olması yada çözümü varmıdır.. eyvallah iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

quote:

bana biri cevap versin beyler bugün svler de bi hatamı vardı ilk defa onlıne oynamak istedim çoğu svye giremedim error falan yazıyo ayrıca bu battlelogdaki ölüm oranımın fazla olması bişeyi etkilermi ? birde b2k için olan bölümleri aramamasını nasıl sağlıyabilirim bana uygun olan bölümleri aramasını istiyorum ne yapmam gerek ?? ilk alındığında neler yapılması gerekiyor biri bana yardım etsin ilk başlarda oynamak zor geliyordu ama biraz alıştım daha neler ayarlamamı önerirsiniz daha iyi bir oyun için ?? biri bunlara alıntı yaparak cevap verirse çok iyi olur teşekkürler.

(server browsere geldiğin de joystikten 2 tane hareketli zımbırtı var ya (adlarını bilmiyorum =)
    sağdakine bas filtre ekranına gelir oradan b2k haritalarından tickleri kaldır ok dir.

b2k lılar seçili onları kaldırıyım tamamdır hocam sağol

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Aynen öyle arkadaşlar USAS-12 nin gücü kesinlikle düşürülmeli oyunu lanet ettiriyor bazen. Forumdan bir arkadaşım söyledi USAS'la tank patlatırken görmüşler

Hocam ne tanki ya 6 km den headshot atıyor

Yanımda olsa kafayı çakıcam adama :)

evet hocam geçen bu konuda bi arkadas yazmısti
    içinde bulundugum 60 tonluk m1 abrahams tankı usas 12 tarafında patlatıldı demisti hatta bravo DICE diyede eklemisti

Öle birşey olamaz arkadaşım..
    ben bizzat burda görüp bu konuyu denedim..
    Bu olayın tek şekli var ,biri o tanka c4 atmıştır..
    usasta o tanka sallarken o c4leri patlatmıştır..
    bizzat denedim..c4leri yerleştirdim.. arkadaşta tanka salladı ve patlattı..ve Usas ile patlattığı gözüküyor ekranda

• quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

quote:

quote:

quote:

Aynen öyle arkadaşlar USAS-12 nin gücü kesinlikle düşürülmeli oyunu lanet ettiriyor bazen. Forumdan bir arkadaşım söyledi USAS'la tank patlatırken görmüşler

içinde bulundugum 60 tonluk m1 abrahams tankı usas 12 tarafında patlatıldı demisti hatta bravo DICE diyede eklemisti

bizzat denedim..c4leri yerleştirdim.. arkadaşta tanka salladı ve patlattı..ve Usas ile patlattığı gözüküyor ekranda

Yuh be ne alaka usasla tank patlatmakben 400 satimi bu oyuna 200 saatini Usasa vermis biri olarak olmaz boyle bir sey. biri leri c4 atmistir oda usasla c4 patlatmistir (sezo) nun yazdigi gibi ..ama hummerlari patlatabiliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: delioglan77
    quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

quote:

quote:

quote:

Yuh be ne alaka usasla tank patlatmakben 400 satimi bu oyuna 200 saatini Usasa vermis biri olarak olmaz boyle bir sey. biri leri c4 atmistir oda usasla c4 patlatmistir (sezo) nun yazdigi gibi ..ama hummerlari patlatabiliyorsun

Vallaha oyuna yeni başladım 3 seviyeyim usasın ne olduğunu bilmiyorum ama böyle şeyleri okuyunca internete baktım tamam böyle saçma atar gibi etkili mermiler atıyor ama tankı patlatıcak kadar değil rpg bile 4 vuruşta patlatıyor

• belkide disable olmuş tanka sallayıp yapmışlardır bilmiyorum ben forumdaki arkadaşlarn yazdgı mesajları soyldim şahsen basıma gelmedi oradada belirttim
  • ulan nedir bu usas frag
  • sizce namluya ne kullanayım çabuk vuruluyorum ölme değerim çok yüksek susturucu takıorum bu seferde bir türlüğ öldüremiyorum ne tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

sizce namluya ne kullanayım çabuk vuruluyorum ölme değerim çok yüksek susturucu takıorum bu seferde bir türlüğ öldüremiyorum ne tavsiye edersiniz ?

ACOG
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

sizce namluya ne kullanayım çabuk vuruluyorum ölme değerim çok yüksek susturucu takıorum bu seferde bir türlüğ öldüremiyorum ne tavsiye edersiniz ?

ACOG

yok dürbünde bi sıkıntım yok genelde PK-A 3,4 kullanıorum daha hızlı gelior bana ama silahın ucuna ne takacaımı bulamadım
    haevy barrel takıorum çok sekior susturucu zor öldürüyor ama beni görmedikleri için az ölüyorum o konuda güsel hiçbişi takmasamda çabuk görülüorum hemen vuruyorlar
  • 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.