Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ali kardes ,ben olaya daha önce istatistik vs olarak bakardim ama istatisdikler tamamlandimi oyunu birakiyordum.1 ay sonra güzelim oyunlari bir kenara atardim bu bence yanlis.
    simdi ayrintilari düsünmeden sadece oyuna kendimi odaklamaya calisiyorum verilen,puanlar, yildizlar zaten ilerledikce aliyoruz yani oyuna,adepde olmaya calisiyorum ,ayrintilara degil
  • Ben arkadaşın PC'DE 15 dakka ALPHA TRİAL oynadım...Çok aceleye geldi aslında.. Denediğim tek silah AKS74U oldu..Hem Geri tepme , Hem Silah efekti , Hem de Sesi Cezbetti AKS74U'nun.. Tabii Diğer silahlarda mükemmeldir de ben deneyemedim.. Sesler Mükemmel Ötesi...Silah sesleri , Telsiz Konuşmaları Fevkaladenin Fevkinde.. Telsizde Arkadaşınızın Ölürken bağırmasını bile duyuyuosunuz O Derece.

Valla BETA gelsinde Hem ALPHA'daki sorunlar , buglar vs. Çözülür..Çok Daha iyi olur..Kurarız Grupları Akarız Online.. BF2'den bilirim 64 kişilik Haritalarda oynamazım...Çok Kişi oluyor ve Bide Harita çok fazla büyük olunca sıkıyor. 24 kişi Zaten Konsollar için ideal...DS3 ile 64 kişi oynamak mümkün olamaz zaten Sen adamı vurayım derken Anında Makas atıp çekerler valla.. Neyse, Uzun sözün kısası --> We waiting a BATTLEFİELD 3

• ben pc'ye alıcam 64 kişi bf2'de valla bence iyiydi bu grafiklerle düşünemiyorum ama klanlar için ps3'ede almak lazım
  • http://battlefieldo.com/ps3-off-screens-emerge/ arkadaşlar Videoda arkada 3 kişinin BF3'ü PS3'te Online oynadığı görülüyor.. Keavin Oleary (BF3'ün PS3 bölümündeki çalışanı) ile Röportaj yapılmış ve "BF3 Konsol SÜrümünde PS3'te inanılmaz olacak" diyor...
  • Kurulacak Türk ordusunda görev almaya hazırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Kurulacak Türk ordusunda görev almaya hazırım

Hangi orduya gireceksin mesele orada.Ben bu oyunu pcyde almayi dusunuyorum ama cogunlukla ordular ve turnuvalar icin ps3 surumunu daha fazla oynayacagim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Hangi orduya gireceksin mesele orada.Ben bu oyunu pcyde almayi dusunuyorum ama cogunlukla ordular ve turnuvalar icin ps3 surumunu daha fazla oynayacagim.

PS 3 hocam tabiki benim laptop kaldırmaz oyunu

• Battlefield 3 won't be sold on Steam; EA claims service 'restricts our ability to directly support players'
    http://www.gamersspot.com/?controller=news&op=view-news&news_id=92654
  • quote:

quote:

quote:

Yok forumda benim orduda var baska ordularda var ondan sordum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam oyun bir çıksında o zaman teklifleri değerlendiririz

• PS3 versiyonu grafik olarak aynı gözüküyor uzaktan ama 64 kişi için pc'ye almak lazım

Alın tüm bf efsanesi

'' project reality' bile var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 7 Ağustos 2011; 19:59:46 >

• sağlam bi pc olsa pc'ye alıcam zaten düşünsenize kalabalık bi ordu halinde uçak gemisinden sahile çıkartma yapıyoruz ama ne yazıkki ps3'de bütün bunlardan mahrum kalıcaz ps3'de vereceğimiz parayı haketmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 7 Ağustos 2011; 20:08:38 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam oyun bir çıksında o zaman teklifleri değerlendiririz

Eger bize gelirsen bir haftalik cay.
    Buze gelisen pc.
    uzar gider.

• Şahsen 64 kişilik Oyunu pek sevmiyorum..Grafik olarak fark çok az..PS3'te haritalarda Optimizasyon edicekler..PS3'te akacaz allahın izniyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

Şahsen 64 kişilik Oyunu pek sevmiyorum..Grafik olarak fark çok az..PS3'te haritalarda Optimizasyon edicekler..PS3'te akacaz allahın izniyle..

Olurmu hocam bu grafiklerle düşün botlara atlayacaz bf 2 gibi oba botlarla gidiyoruz su efekti vs grafikler şahane bizim elemanlar jetleri kaldırıyor kalanlar botlara helilere bazıları denize atlıyor bazısı baseyi koruyor 24 kişide heli jet biner botlar boş kalır ( umarım olmaz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Şahsen 64 kişilik Oyunu pek sevmiyorum..Grafik olarak fark çok az..'te haritalarda Optimizasyon edicekler..PS3'te akacaz allahın izniyle..

Olurmu hocam bu grafiklerle düşün botlara atlayacaz bf 2 gibi oba botlarla gidiyoruz su efekti vs grafikler şahane bizim elemanlar jetleri kaldırıyor kalanlar botlara helilere bazıları denize atlıyor bazısı baseyi koruyor 24 kişide heli jet biner botlar boş kalır ( umarım olmaz)

Dostum o dediklerini DİCE PS3'e de en iyi şekilde optimize etmeye çalışıyor..Jet Kullanımını bile Konsolda çok iyi yapıcaz dediler..Ben Şahsen DİCE'a güveniyorum..Adamlar zaten yoruldu PS3'te Çok Güzel olacak demekten..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Şahsen 64 kişilik Oyunu pek sevmiyorum..Grafik olarak fark çok az..'te haritalarda Optimizasyon edicekler..PS3'te akacaz allahın izniyle..

Dostum o dediklerini DİCE PS3'e de en iyi şekilde optimize etmeye çalışıyor..Jet Kullanımını bile Konsolda çok iyi yapıcaz dediler..Ben Şahsen DİCE'a güveniyorum..Adamlar zaten yoruldu PS3'te Çok Güzel olacak demekten..

Fettullah bf3 gelsede eski squad gunlerine donsek kubilay bomba var inelim
    best oldu tekrar binebiliriz ne zevkli gunlerdi catida adam var tamam turkoyla biz baskina gidiyoruz.

• Vallahi Orhan Biz 2 defa mı ne oynamıştık ama 100 defa oynamaya bedeldi.. Hele HEADSETTE "Orhan vursana Olm Çatıda" "Kubilay dönsene geri bak şimdi indircek" Gibi konuşmalar Bile Çok Heyecan vericiydi...

BF3 gelince Eski SQUAD günlerimize geri dönücez Allahın İzniyle.. Benim HEADSET resmen eks oldu ama neyse..
  • Evet cok guzel gunlerdi yeniden doneriz squad gunlerine sende yeni headset almalisin bence bf3 headsetsiz oynanmaz.Zevki iki kat arttirir.
  • quote:

Evet cok guzel gunlerdi yeniden doneriz squad gunlerine sende yeni headset almalisin bence bf3 headsetsiz oynanmaz.Zevki iki kat arttirir.

Vallaha Beta'da bile SQUAD olarak Coşucaz.. Çok Güzel olacak ya..o M4A1'i , AKS74'ü elime almayı sabırsızlıkla bekkliyorum..

Bende HOMEFRONT demo oynayarak hazırlık yapıyorum BF3 için..

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.