Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bence alpha da olsa bana o grafikler 720p desteğinde gözümde hoş geldi sizin fikirlerinizi bilmem fakat bana doyurucu geliyor.
  • inş trophyleride iyi olur demolotion mma3al olmaz inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

inş trophyleride iyi olur demolotion mma3al olmaz inş

Ben Bf3 platin mutlaka alacağım.Ayrıca Bc2 trophyleri fena değildi, yani çok da kolaydı bence
  • internette battlefield 3 hakkında bilgi toplarken şöyle bir resim gördüm tebessüm ettim... resmi koyacağım ama lütfen espri olarak algılansın. özellikle MW3 - BF3 kavgası yapanlardan ricam gülüp geçin..
    not : her iki oyunu da alıp zevkle oynayacağım.

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU)
  • Yapan arkadaş güzel düşünmüş fakat MW3 ü aşağılamamak gerek herkez biliyorki Call Of Duty nin tarzı farklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

Yapan arkadaş güzel düşünmüş fakat MW3 ü aşağılamamak gerek herkez biliyorki Call Of Duty nin tarzı farklı

Sentimentals , inan bana grafik umrumda değil. her iki oyun da bana zevk verecek eminim ve ben ikisini de kesinlikle alacağım.. profesyonel olmasam da ben bir oyuncuyum. hiçbir oyunu da kötülemem. postlarımda bir tane oyunu kötülediğim görülmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

Yapan arkadaş güzel düşünmüş fakat MW3 ü aşağılamamak gerek herkez biliyorki Call Of Duty nin tarzı farklı

Sentimentals , inan bana grafik umrumda değil. her iki oyun da bana zevk verecek eminim ve ben ikisini de kesinlikle alacağım.. profesyonel olmasam da ben bir oyuncuyum. hiçbir oyunu da kötülemem. postlarımda bir tane oyunu kötülediğim görülmez

Doğrudur keşke bunu sen değil yapan arkadaş söyleyebilse fanboyluk yapmış resmen

Dip not : Sanırım yalnış anladın beni ben sana öyle birşey demedim yapan arkadaş sen değilsen tabi ki , yazdığına göre değilsinde

• yok dostum..bunu ben yapmadım . internette buldum.

şu anda önümde onlarca sayfa açık.. her iki oyunun grafik motorları hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. artıları eksileri nelerdir diye araştırıyordum. bu resmi görüp tebessüm ettim kendimce. paylaşmak istedim. yanlış anlaşılırsa silerim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

yok dostum..bunu ben yapmadım . internette buldum.

şu anda önümde onlarca sayfa açık.. her iki oyunun grafik motorları hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. artıları eksileri nelerdir diye araştırıyordum. bu resmi görüp tebessüm ettim kendimce. paylaşmak istedim. yanlış anlaşılırsa silerim zaten.

Doğrudur . Paylaşım gülümsetiyor fakat çok sorunda çıkartabilir demedi deme
  • gereksiz yere saldıran laf atanları blokluyorum.. en rahatı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turko3333

quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=-ckG887NVPs&feature=related DUVAR YIKILMIO..

asıl yolardaki araçlar neden patlamıyor

İnşallah Betasına kadar düzeltirler...Bugün EA Forumunda Bir konuy arastladım..Adam şöle diyordu özet olarak "Siz BF3'ün PC ile konsol Versiyonunun . Özellikle PS3 versiyonunun arasında Grafiksel olarak AA dışında Bir Fark yok diyorsunuz..E O zaman DX11'in hiç bir işe yaramıyor mu ?" Tam oalrak bunu demesede Bunu Demey eçalışıyordu eleman...Bende soruuun cevabını merak ediyorum ama Ea forumuna girmekte zorlanıyorum sürekli Server hatası verip duruyor..

2 tarafada yaranmak zorundalar ea'nın işide zor

Yav bi girebilsem varya Cevap verecekler mi acaba EA sitesinde kopyala yapıltır yapamıyorum ve aşırı derecede kasıyor ea forum. dakka başı girmeyi deniyorum..

Not:Arkadaşlar Yputube'DA sürekli BF3 alpha gameplay videosu paylaşan FRANKIEonPCin1080p | nickli arkadaş Youtube'Da Şu Demeçleri vermişti 1 gün önce Sİlahlarla ve Yıkılabilir çevre ile ilgili.:

1)Silah efektleri tutarsız.Bazı silalarda gerçekten güzel , Bazılarında ise yok denecek kadar kötü..Ve Silah efektleri bazı silahlarda çok rahatsız edici buglarla dolu (Örneeğin Glock 17)
    2)Geri Tepmeler kesinlikle yetersiz.
    3)Yıkım efektinde tutarsızıklar var.Bazı binalarda ÇoK güzel yıkım olurken , Bazılarında sadece iz kalıyor , yıkılmıyor.
    3)Sokaklarda duran araba , otobüs vb. Görsel araçlar hiç bir şekilde patlamıyor..RPG atılsa bile hiç bir etki etmiyor.
    4)Oyunda Alpha sürümü olduğu için Çok fazla sayıda Glitch ve Buglar var.
    5)Oyunda şu an için en çok tercih edilen silah G36C ve AKS74.

Bunları sölediği için arkadaşın videolarının hepsi silindi... EA hemen işe el atmış.. İnşallah bunlar BEta'ya kadar düzelecek... (Silah efektlerine , Geri tepmelere ve Silah modellemeleirne çok önem veririm şahsen...)

Duyurularinda alpha surumde cogu seyin kisitlandigi zaten belirtilmisti bu surum sadece oyunu daha onceden oyunculara tanitip yapilan degisiklikler icin biraz tanima firsati sunuyor bence. Ses efektleri , gorsel efektler ve yikilma gibi oyun ici seylerin cogu kisitli oldugunu okumustum alpha surumunun yayinlanmasida.Ayrica bu surumu yayinlamalari akillica olmus oynayan oyuncular oyunun eksikliklerini zaten dice a belirteceklerinden onlarda ekime kadar ufak tefek eksiklikleri duzeltmis olurlar ve istenen birsey olursa oyuna ekleyebilirler. Alpha surum oldugundan cok detaya girmemek gerekiyor bence ha sunuda belirteyim buyuk bir ps3 faniyim cok seviyorum ps3umu ama ne yalan soyleyim sirf bu bf3 yuzunden canavar gibi bir sifir pc yaptim.Ps3 versiyonuda cok guzel olacaktir ama pc de bomba ikisinde de cok eglenicez insallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 31 Temmuz 2011; 4:32:37 >

• Şu anda PC'yi yenilemek gibi bir imkanım olmadığı için zaten o şıkkı eliyorum.. Sadece PS3'te oynama imkanım olacak... İnşallah PS3'tede PC'ye yakın Bie Kalite elde edicez inşallah..Durumum oluursa MW3'üde almayı planlıyorum allahın izniyle.. Homefront'u oynadıktan sınra MW3'ün grafikleri bile KRAL gibi gelicektir bana..
  • Beyler oyunun Betasini sadece MOH Limited Edition alanlar mı oynayacak yoksa MOH oyununu almayanlarda bir süre sonra oynayabilecek mı ?

Diğer sorum ise Beta'da multiplayer olacak mı ?

Son sorum ; Beta ne zaman çıkacak ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan_TR

Beyler oyunun Betasini sadece MOH Limited Edition alanlar mı oynayacak yoksa MOH oyununu almayanlarda bir süre sonra oynayabilecek mı ?

1)MOH Lİmited Edition alanlar 2-3 gün önceden BETAYA katılacak

2)Beta Eylül'De

3)Sadece Multiplayer BETA olacak..Singleplayer yok..
  • quote:

quote:

Beyler oyunun Betasini sadece MOH Limited Edition alanlar mı oynayacak yoksa MOH oyununu almayanlarda bir süre sonra oynayabilecek mı ?

2)Beta Eylül'De

2 3 gün önce olmaz.Bir hafta falan önce olur

• quote:

Orijinalden alıntı: soldat88

quote:

quote:

2)Beta Eylül'De

2 3 gün önce olmaz.Bir hafta falan önce olur

Evet haklısın 1 hafta falan olur.. PC Alpha Deneme sürümü bile nerdeyse 1 ay sürecek...

• Herkese slm
    Bf3 pcde canlı seyrettim muhteşem ötesi
    Bütün objeler yeniden detaylandirilmis
    Sesler kezA öyle
    grafikler müthiş
    Rpg daha gerçekçi
    Reloadlar deli dehşet
    Sniper cod tarZi olmuş nefes tutuyorsun
    Atlamalar yatmalar bıçak çekme gerçekçi
    Metro olduguna bakmayın gayet geniş malum ninja kaplumbağalar yaşıyor
    Alpa için buglar ve kusurlar var ame hepsi kolayca giderilecek kusurlar
    Bizi en az 1 yıl daha rahat götürsek efsane geliyor
    Mermi sekmeleri anlatılmaz youtubedan mutlaka dikkat edin
    Ps3 için iyice hevesle beklemeye devam
  • arkadaşlar elimde beta code var şuaralar çalıştığım için kullanamıyorum ihtiyacı olan bir arkadaşa vericeğim bilginize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

arkadaşlar elimde beta code var şuaralar çalıştığım için kullanamıyorum ihtiyacı olan bir arkadaşa vericeğim bilginize..

Eğer Ücretli değilse Ben alabilirim dostum...Arkadaşımın Bilgisayarında Oynarım Benim PC kaldırmaz..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: soldiertr

arkadaşlar elimde beta code var şuaralar çalıştığım için kullanamıyorum ihtiyacı olan bir arkadaşa vericeğim bilginize..

Eğer Ücretli değilse Ben alabilirim dostum...Arkadaşımın Bilgisayarında Oynarım Benim PC kaldırmaz..

herhangi bir ücret istemiyorum bad companyden tanıdığım birileri olursa onlara öncelik verebilirim
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.