Şimdi Ara

Battlefield 3 PlayStation 3 için 30 Kasım'da Update yayınlayacak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 3 PlayStation 3 için 30 Kasım 09:00'da Update yayınlayacak.

BATTLEFIELD 3 PLAYSTATION 3 CLIENT UPDATE NOV 30TH

Google Translate ile çeviri içinhttp://translate.google.com/
    General fixes

• Significant improvements to the Squad Join interface, full details in this earlier blog post
    • Removed FIND ME A SQUAD option
    • Allow players to join empty Squads alone, thus having 1/4 Squad members
    • Change order of options to LEAVE SQUAD, INV A FRIEND, SWITCH TEAM
    • Disable Privacy flag when 1 man Squad
    • Reset Privacy flag from Private to Public when Squad drops to 1 player
    • All occupied Squads will now show up colored blue on the Squad selection screen
    • Players who choose not to join Squads will also show up as Blue in the "Not in a Squad” line
    • Squads that are currently empty will display as white -- if you wish to join an empty Squad, you can choose the first one marked with white text
    • Added round duration and ticket summary at end of round screen
    • Fixed sound for when climbing ladders
    • Fixed and issue with some weapons' sounds in first person view
    • Fixed a swim sound loop error
    • You should no longer be able to damage a friendly vehicle when sitting in an open position
    • Grenades now drop to ground if you get killed while attempting to throw it
    • Spawn protection now should work in Conquest so you no longer should spawn too close to enemies
    • You should no longer spawn too close to enemies in TDM and SQDM
    • Fix for missing input restriction during intro movie, causing players to potentially fall and die while watching movie if moving controller (or having a controller with a bad stick zone)
    • Combat areas on Kharg Island in Rush mode tweaked in order to disallow defenders to access the carrier ship after first base is taken and being able to enter the AA gun
    • Fixed a problem with revived players not being able to get suppressed
    • Fixed a problem with the camera when being revived in co-op
    • Spotting VO now plays when spotting from MAV/EOD bot
    • Fixed several issues regarding the kill card, including showing wrong weapons used for the kill
    • Fixed that sometimes you would be stuck on a black screen when kicked from server
    • Fixed so when a team captures two flags at the same time, the UI does not show wrong owner of the flag
    • Fixed a problem where the capture progress bar was shown as friendly when the enemy was capturing
    • Fixed a problem with the bipod deploy sound
    • Fixed a problem that you could be spawned in with no weapons after being killed while using the EOD bot
    • Fixed problems with health bars not displaying health properly when using EOD bots
    • Fixed a problem with flickering name tags
    • Fixed a problem where you could damage friendly helicopters
    • Fixed a problem where you could get stuck in the co-op menu when attempting to join the session twice
    • You should now be able to spot explosives
    • You should no longer spawn in home base if your selected spawn point is disabled while waiting to spawn (e.g. if your teammate dies right before you are about to spawn)
    • Damage from bullets will now continue to cause damage even after the firing user is dead
    • Fixed several client crashes
    • Fixed a problem where players could get stuck in the join queue
    • Fixed the repair icon on the minimap
    • Fixed a problem with changing camera on certain vehicles
    • Fixed a problem with the grenade indicator when in guided missile mode
    • Fixed a problem where the machine could hard lock when joining a public coop game
    • Fixed a problem where the headset attached icon would not show up in the UI
    • Fixed a problem with the falling antenna on Caspian Border. It should now more instantly kill anyone in its falling path
    • Fixed a problem where tank turrets would turn too slow
    • Fixed a bug on co-op mission "Exfiltration" where you could end up outside the vehicle and not being able to enter it again, thus blocking the mission
    • Fixed a problem where a user can become invulnerable after being resurrected
    • Fixed a problem with the M60 reload sound
    • Fixed a hang in terrain streaming, causing the user to get stuck on black screen under special circumstances in single player
    • Fixed a problem where the enemy would not be able to get a road kill on a user that was using the SOFLAM
    • Fixed soldiers disappearing in the mortar kill cam
    • Fix for Type88 and MG36 zoom in animation offset when in supported shooting mode (using bipods)

Balance changes

• Increased the damage of helicopter miniguns, AA guns, and jet cannons against infantry
    • Increased the damage of helicopter miniguns against jeeps
    • Reduced the physics impact of AA guns and jet cannons so players under attack from these weapons no longer should lose control
    • Increased the damage of the 44 Magnum slightly
    • Increased the range and minimum damage of the .357 Round from the MP412 Rex
    • Increased the range of all .45cal and 9mm weapons
    • Slightly increased the range of the P90 and MP7 and PDW-R
    • Slightly increased the range of the 5.56mm PDW-R and decreased the minimum damage at long range
    • Slightly increased the minimum range of the Mk11, SVD, and M39 EMR 7.62mm rifles
    • Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons
    • Reduced the damage from FIM-92 and SA-18 IGLA missiles against aircraft
    • Increased the damage and range of the 40mm BUCK rounds
    • Reduced the damage .50cal weapons do against helicopters
    • Updated T90 canister shell tweaks to match Abrams canister shells

Kaynak:http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654775736306733/

• Haber icin tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Haber icin tesekkurler.
    İyi oldu bu teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

İyi oldu bu teşekkürler.

Alıntıları Göster
    çok sağolun hepimiz ingilizce biliyorduk zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

dostum kusura bakma buradan cevap yazıyorum pm atamadığım için. kredi kartım yok dostum hatta oyunu yüklemeyi bile beceremem, o sebeple aldığım kişiden yardım bile isteyecektim nasıl yükleyebilirim diye... hesap et artık :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

quote:

dostum kusura bakma buradan cevap yazıyorum pm atamadığım için. kredi kartım yok dostum hatta oyunu yüklemeyi bile beceremem, o sebeple aldığım kişiden yardım bile isteyecektim nasıl yükleyebilirim diye... hesap et artık :)))

Alıntıları Göster
    private match göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

private match göremedim

Private match buyuk ihtimalle gelmez artik.
  • quote:

Google translate linkini verdim ya ustad. Benimde ingilizce bildiğim söylenemez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

quote:

Google translate linkini verdim ya ustad. Benimde ingilizce bildiğim söylenemez :)

hocam google translet ile çevirirsek işin içinden hiç çıkamayız en iyisi olduğu gibi anlamaya çalışmak .Şaka bi yana şimdi bu parti sistemi yok mu haber icinde teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZelHaS

quote:

Orijinalden alıntı: uNequAL

quote:

hocam google translet ile çevirirsek işin içinden hiç çıkamayız en iyisi olduğu gibi anlamaya çalışmak .Şaka bi yana şimdi bu parti sistemi yok mu haber icinde teşekkürler

Alıntıları Göster
    hayır yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

hayır yok

Alıntıları Göster
    haber için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yassu

haber için teşekkürler

Alıntıları Göster
    Increased the damage of the 44 Magnum slightly

Sevdim. Magnum kullanıyordum iyi olmuş bu.
  • guncellemeyi yukluyorum 767 mb
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

guncellemeyi yukluyorum 767 mb

Oyunu çalıştırınca yüklemeye başlıyor değil mi normal oyun güncellemeleri gibi. Evi arayıp yapmalarını söyleyeceğim de :)
  • Biri hayrına şunu adam gibi cevirsin google transleteden bi halt anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

guncellemeyi yukluyorum 767 mb

Oyunu çalıştırınca yüklemeye başlıyor değil mi normal oyun güncellemeleri gibi. Evi arayıp yapmalarını söyleyeceğim de :)

evet oyunu acinca direk guncelleme yap diyor.
  • infantry modu eklenmis beyler
  • Türkçeleştirilmiş hali..

Dün, 23:55:25

Battlefield 3 PlayStation 3 için 30 Kasım 09:00 'da BATTLEFIELD 3 PLAYSTATION 3 CLIENT UPDATE Kasım 30. Google Translate Güncelleme yayınlayacak.

ileçeviri içinhttp://translate.google.com/
    Ge tüm ne ral• düzeltmeleri • Önemli impro ve FORMA ağırlık vermelidir arayüzü Üyelik, bu önceki blog sonrası tüm ayrıntıları • Kaldırılan ME A KADRO seçeneği BUL oyuncular böylece 1 / 4 Squad üyeleri, tek başına boş Maç Kadrosu katılmak için izin ver • Değişim amacıyla

seçenekleriKADRO TERK, INV ARKADAŞINA ANAHTARI TAKIM
    • Gizlilik bayrağını devre dışı bırakın 1 adam FORMA
    Squad 1 oyuncu düştüğünde Kamu Özel • Reset Gizlilik bayrak
    • tüm işgal altındaki Kadrosugöstermekc kadar ol Kadro seçimi ekranda ORed mavi
    • Maç Kadrosu katılmak için tercih oyuncular da Blue olarak gösterecektir "FORMA" hat
    • Maç Kadrosu şu anda boş olan beyaz olarak görüntülenir - Eğer katılmak isterseniz boş bir Squad, beyaz yazı ile işaretlenmiş ilk birini seçebilirsiniz
    yuvarlak ekranın sonunda • Eklendi yuvarlak süresi ve
    merdiven tırmanma için bilet özet • Sabit ses
    bazı silah sesleri • Sabit ve sorun ilk kişi görünümü
    • Sabit yüzmeye • ses döngü hatası
    • artık açık pozisyonda oturan bir dostu araç hasar olmalıdır
    kil alırsanız • Grenades açtı atmaya çalışırken yere düşmesi
    Spawn koruma, şimdi artık gerektiğini Conquest çalışması gerektiğini düşmanlarına karşı çok yakın spawn
    • Artık TDM ve SQDM düşmanları çok yakın spawn
    • girişi kısıtlama, intro film boyunca eksik denetleyicisi (hareket veya kötü bir denetleyici, film seyrederken, oyuncular potansiyel sonbahar ve ölmek için neden Fix • sopa bölge)
    Rush modunda Kharg Adası • Savaş alanları taşıyıcı gemi, ilk baz alınan ve AA silah girmek için edememek sonra erişmek için izin savunucuları için
    tweaked canlandırıldı oyuncular bastırılmış almak mümkün olmayan bir sorun
    giderildi • Sabit bir sorunkameraco-op canlanmıştır
    MAV / EOD bot lekelenme • Spotting VO şimdi oynar
    öldürmek ilgili • Sabit çeşitli konulardakart• UI gösteren, öldürmek için kullanılan yanlış silahlar dahil olmak
    üzere • atılır, bazen siyah bir ekranda takılıp olacağını Sabit
    sunucusu • bir ekip, aynı zamanda iki bayrak yakalar Sabit, bayrak yanlış sahibi değildir
    yakalama ilerleme çubuğu dostu olarak gösterilen bir sorun Sabit düşman yakalama
    Çatal Ayak dağıtma ses • Sabit bir sorun
    • EOD bot kullanırken öldürüldükten sonra hiçbir silah olmadan spawned olabilir ki bir sorun düzeltildi
    • Sabit sorunları EOD botları kullanırken sağlık barlar düzgün sağlık görüntülenmiyor
    • ad etiketleri titreyen bir sorun giderildi
    • d olabilecek bir sorun giderildi ama ge dostu helikopter
    , co-op menü sıkışmış alabilir katılmak için çalışırken bir sorun düzeltildi oturumda iki kez
    • Artık patlayıcı nokta olmalıdır
    • yumurtlamak için beklerken seçtiğiniz spawn noktası devre dışı bırakılırsa ana üs artık yumurtlamaya (örneğin takım arkadaşı hakkında yumurtlamak için önce sağ ölürse)
    kurşunlar • Hasar şimdi ateş kullanıcı ölü sonra bile zarar vermeye devam edecektir
    • Sabit birkaç istemci çöker
    • oyuncular katılmak kuyruğu sıkışmış bir sorun düzeltildi
    • Minimap onarım simgesini Sabit
    • Bazı araçlarda değişen kamera ile ilgili bir sorun düzeltildi
    • güdümlü füze modunda el bombası göstergesi ile ilgili bir sorun giderildi
    • halka açık bir kümes oyuna katılmak isteyen makine sabit kilit bir sorun giderildi
    • kulaklık takılı simgesi UI göstermek olmaz bir sorun düzeltildi
    • ile ilgili bir sorun düzeltildi . Hazar Sınır anten düşüyor. Şimdi hemen kendi düşen yolunda herkes öldürmek
    • tankı taret çok açacak bir sorun düzeltildi .yavaş
    • bu misyonu engelleme, araç dışında sonuna kadar ve tekrar girmek için co-op misyonu "Exfiltration" bir hata düzeltildi
    • Sabit bir kullanıcı dirilen sonra yenilmez olabilir bir sorun
    • Sabit bir sorun M60 reload ses
    • kullanıcı özel koşullar altında tek oyuncu siyah ekran takılıp almak için neden bir arazi akışı asmak Sabit
    • düşmanı bir yol kullanan bir kullanıcı öldürmek elde etmek mümkün olmaz bir sorun düzeltildi SOFLAM
    harç öldürmek kam kaybolan • Sabit askerler
    Type88 ve desteklenen çekim modu (bipods kullanarak) ofset animasyon MG36 zum • Fix Dengesi değişiklikler • piyade karşı, helikopter miniguns, AA silahlar, ve jet toplar hasarı arttırıldı • Artan cip karşı helikopter miniguns zarar • artık kontrolü kaybetmeye AA silahlar ve bu silahların saldırı altında jet toplar bu yüzden oyuncuların fizik etkisi azaltılmış • 44 Magnum biraz hasarı arttırıldı • Artan .357 aralığında ve en az zarar MP412 Rex Yuvarlak • Artan Tüm .45 cal ve 9mm silah • P90 ve MP7 aralığı ve hafifçe artmış PDW-R • 5.56mm PDW-R aralığı biraz artmış ve uzun menzilli en az hasar azaldı • Hafif Mk11, SVD, M39 EMR 7.62mm tüfek minimum aralık artmış • maksimum hasar ve G3 ve SCAR-H 7.62mm silahlar maksimum aralık azalması • FIM-92 ve SA-18 IGLA füzeleri hasar İndirimli • uçaklarına karşı 40mm hasar ve aralık Artan bu CK tur • .50 kalibrelik silah, helikopter karşı hasar azaltılmış • T90 teneke kutu kabuk Güncelleme Abrams spreyi kabukları maç tweaks Kaynak :http://battlelog.battlefield.com/bf3/news / view/2832654775736306733 /

• quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Biri hayrına şunu adam gibi cevirsin google transleteden bi halt anlamadım

cevrildi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Biri hayrına şunu adam gibi cevirsin google transleteden bi halt anlamadım

cevrildi ..

Alıntıları Göster
    • You should no longer spawn too close to enemies in TDM and SQDM
    • Fixed that sometimes you would be stuck on a black screen when kicked from server

bu ikisi cok iyi oldu, bi de party olayini duzeltseler, hizli okudum gozume carpmadi, biktim arkadaslarimin karsi takima atilmasindan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.