Şimdi Ara

Battlefield 3 Online Başladı.Oyuncular Buraya (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler cahil bir arkadaşınız olarak bişey sormak istiyorum

bunun multiplayer olayını çok duydum anlata anlata bitiremiyorlarda hayatımda counter hariç online oyun oynamadım

bunun multi olayı nasıl oluyor??

bir meydanda herkes pata küte savaşıp birbirini mi öldürmeye çalışıyor half-life tarzı gibi

yoksa single daki gibi ilerleyişli senaryolu falan bir şeymi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

beyler cahil bir arkadaşınız olarak bişey sormak istiyorum

bunun multiplayer olayını çok duydum anlata anlata bitiremiyorlarda hayatımda counter hariç online oyun oynamadım

bunun multi olayı nasıl oluyor??

bir meydanda herkes pata küte savaşıp birbirini mi öldürmeye çalışıyor half-life tarzı gibi

yoksa single daki gibi ilerleyişli senaryolu falan bir şeymi??

Bende cs den baska oyun oynamam.bf2 yi cok severdim şimdi bf3.şöyle diyeyım sana öncelikle hicbir oyunla kıyaslama bf3.Half lıfe benzer hıc bıryerı olamaz.Tamamen takım oyunu oynaman gerekli 2 3 arkadasınla aynı suquad da olup.gercekten farkı yok belirli bir stratejı yapman gerekli.

oyunun single playerini arkadasınla beraber 2 kisi oynayabiliyorsun co-op diye bir mod var ordan hallediliyor

• Ciddi sağlam kasan 2 arkadas arıyoruz.Aynı evden iki kisi 2 keyle oynuyoruz iddalıyızda ^^.Anlıyacağınız mikrofonlu 2 eleman lazım saglam bir squad gibisi yok bu oyunda...pm atın yabancılarla maclarda ayarlanıcak gibi duruyor saglam bir ekip kurmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 29 Ekim 2011; 15:21:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonarshiQ

Origin ID : KORSAY ekleyin çıldıralım :DD

hocam size PM attım, bana bir şekilde ulaşır mısınız?
  • origin ID funkermanTR co-op kasıcak adam arıyorum.
  • Beyler biz iki arkadaş giriyoruz oyuna ama bazen ayrı takımlara atıyor ve aynı takıma geçemiyoruz.Bunun bir yolu yok mu?
  • orjinal isteyene Battlefield 3 satılır.
    orijin nickname ve password verilecektir. oyun çift disktir. fiyat 75 TL.dir.
    (orijin EA nın steam tarzı bir platformu) 0 506 273 87 45
  • orginid : kng09

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kng09 -- 1 Kasım 2011; 10:22:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silvérlight

Beyler biz iki arkadaş giriyoruz oyuna ama bazen ayrı takımlara atıyor ve aynı takıma geçemiyoruz.Bunun bir yolu yok mu?

bu gerçekten sıkıntı bir olay ama biz biraz çözdük.Arkadaşın oyuna tamamen girsin.sonradan sen oyuna gir .Bu arada party kurmayı unutmayın orgin üzerinden direk olarka aynı takıma aynı squada koyuyor.ama sen sonradan gir
  • id born2bemad isteyen eklesin takılalım. rank9 oldum. engineer kasıyorum ful. squada adam arıyan varsa gelirim.
  • BEYLER BU OYUNB COOP OLUYOMU LAN BAĞLANTISI İLE MİSAL HAMACHİ İLE
  • Multi için 2 mbit baglanti yeterli mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin : Nocturness
    Ekleyin hertürlü gider yapalım :D
  • bende nedense multi açılmıyor.netim 8 mbit. yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasantemel -- 2 Kasım 2011; 16:40:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

Multi için 2 mbit baglanti yeterli mi ?

1 Mgbit bile yeterli
  • Origin id: alkolick7

arkadaşlar silahlar neden değişmiyor ? ak47 m4a1den başka bişi yok bende yardım..Biri bana açıklarsa sevinirim yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

Orijinalden alıntı: pckolik13

Multi için 2 mbit baglanti yeterli mi ?

1 Mgbit bile yeterli

Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolickx7

Origin id: alkolick7

arkadaşlar silahlar neden değişmiyor ? ak47 m4a1den başka bişi yok bende yardım..Biri bana açıklarsa sevinirim yeniyim

dostum başlarda silah çıkmaz adam vurdukça sana yeni silahlar çıkacak.Sende menüden çıkan silahları kulalnaiblmen için silah alma yerinde silahın üzerinde birkere tkla diğer silahlar hemen üstünde çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diary Of a MadMan

BEYLER BU OYUNB COOP OLUYOMU LAN BAĞLANTISI İLE MİSAL HAMACHİ İLE

hayır
  • Arkadaşlar oyundan atma problemi herkeste varmı yokmu sadaece bana has bişeymi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.