Şimdi Ara

Battlefield 3 Online Başladı.Oyuncular Buraya (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde vatan bilgisayar verse kargoya pazartesine bırakıcam sanırım dr den filan alsaydım keşke ben sıtf karkand +t-shirt var diye kutulu aldı mbakalım p.tesi gelir inş
  • vpn ile nasıl aktifleştirdiniz yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XuLigan

birde vatan bilgisayar verse kargoya pazartesine bırakıcam sanırım dr den filan alsaydım keşke ben sıtf karkand +t-shirt var diye kutulu aldı mbakalım p.tesi gelir inş

D&R'da da Back to Karkand paketi geliyor hocam.Back to Karkand, Limited Edition'ların standart extrası.Diğer firmalar sadece dandik bir t-shirtle fark koyup satıyor ne yazık ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thepunisherWZ

quote:

Orijinalden alıntı: XuLigan

birde vatan bilgisayar verse kargoya pazartesine bırakıcam sanırım dr den filan alsaydım keşke ben sıtf karkand +t-shirt var diye kutulu aldı mbakalım p.tesi gelir inş

D&R'da da Back to Karkand paketi geliyor hocam.Back to Karkand, Limited Edition'ların standart extrası.Diğer firmalar sadece dandik bir t-shirtle fark koyup satıyor ne yazık ki.

bende vatan bilgisayardan 16 sında ön sipariş vermiştim %25 indirim varken aldım 75tl yani limited edition beım aldıgımda karkand + tsirt gelicek herhalde yanında ? bu arada vatandaki t-sirtler standart bedenmiş.
  • beyler ben malum siteden indirdim ama crack yapmadim peki rus key alsam LE bunu şuanda oynayabilirmiyim multi olarak banlanma söz konusu olurmu?
  • İnternette baktım ama hiç Back to karkand gameplay videosu bulamadım bi nedeni var mı acaba?
  • Bende kutulu alcam , 20-30TL fazla ama koleksiyon olarak kalsın orijinal 4. oyunum olacak..
  • Back to Karkand paketi de geliyor Limited versiyonda. İnternet üzerinden aldığım halde Vatan çalışanı olduğum için hemen alabileceğim. Ama belirteyim Vatan'da hala stoklara girmemiş! Sanmayın 28nde dağıtıma başlanacak. Çünkü daha stoklarda gözükmemekte.Her gün kontrollerini yapmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtiMX4 -- 28 Ekim 2011; 3:25:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

beyler ben malum siteden indirdim ama crack yapmadim peki rus key alsam LE bunu şuanda oynayabilirmiyim multi olarak banlanma söz konusu olurmu?

hayır dosstum mecbur orgindeki rusça oyunu indirmen gerekiyor.bendede rus keyi var aldığım adam yapmak rusça orginden indirmem gerektiğini söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 28 Ekim 2011; 12:25:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

İnternette baktım ama hiç Back to karkand gameplay videosu bulamadım bi nedeni var mı acaba?

dostum daha çıkmadı map o yüzden az bekleyin gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: upriser1

vpn ile nasıl aktifleştirdiniz yardımcı olurmusunuz?

http://www-turkclan.com/forum/20-Battlefield-3-Genel/6227-Battlefield-3-Erken-Oyna---24102011-saat-2300

www dan sonra nokta koy

burdan öğrenebilirsin ama zaten bugün çıktı vpn kullanmana gerek yok dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z3A -- 28 Ekim 2011; 12:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinyild

beyler limited edition en uygun nerden alabilirm key olarak

Gittigidiyorda satan referanslı bir eleman var bende ordan aldım 5 gündür oynuyoruz gayet sağlam
  • Ben de göremedim hiç Karkand haritası + bahsi geçen silahlar da ya yok, ya da ileride açılacak
  • Arkadaşalr ben de bu oyunu orjinal almayı düşünüyorum ama aklımda bir kaç soru var.

Orjinal alınca her şey tamam oluyor mu yani oyunu yükleyip multiplayer a tıklayıp oyunu multi oynayabilirmiyim yoksa steamdan almak veya steam yüklemek şart mıdır.Ya da herhangi bir ek program.

Online alt yapıyı EA mı sağlıyor yoksa bahsettiğim gibi başka bir program ve kuruluş tarafından mı sağlanıyor.

Oyunu kutulu almak istiyorum bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Ben de göremedim hiç Karkand haritası + bahsi geçen silahlar da ya yok, ya da ileride açılacak

dostum bahsi geçen silahlar açık 3 tane veriyor zaten

http://www.battlefield.com/uk/battlefield3/blog/battlefield-3-limited-edition-physical-warfare-pack-available

2 silahta oyunu açtığmda vardı ;) karkand mapide yakında gelecek bilgi yok ne zaman gelceğine dair

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Arkadaşalr ben de bu oyunu orjinal almayı düşünüyorum ama aklımda bir kaç soru var.

Orjinal alınca her şey tamam oluyor mu yani oyunu yükleyip multiplayer a tıklayıp oyunu multi oynayabilirmiyim yoksa steamdan almak veya steam yüklemek şart mıdır.Ya da herhangi bir ek program.

Online alt yapıyı EA mı sağlıyor yoksa bahsettiğim gibi başka bir program ve kuruluş tarafından mı sağlanıyor.

Oyunu kutulu almak istiyorum bu arada.

Sadece orjinal alman yeterli olur.Başka birşey yüklmene gerek yok tek origin diye programını yükliyeceksin.Oda oyunun game browser'ı zaten herşeyi ordan hallediyorsun;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Ben de göremedim hiç Karkand haritası + bahsi geçen silahlar da ya yok, ya da ileride açılacak

Sen bunu limited alınca direk gelmiyo Back To Karkand paketi o paket çıkınca sen onu ücretsiz indirebilirsin standart alırsanda 10 dolar filan ödeyip alabiliyosun.bu DLC nin çıkmasını bekliceksin.
  • limited edi ile standart edi arasında ne gibi farklar var. yardımcı olursanız sevinirim ona göre birazdan çıkıp almaya gitcem :D hım birde ankaradayım nerden alıyım sizce. her yerde çıkmış iyiki ön sipariş vermemişim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alirefo -- 28 Ekim 2011; 14:28:17 >
  • Mesaj dursun. Oyunu alınca gelirim.
  • konuları bölmeden buradan devam edelim.. dağılmasın

http://forum.donanimhaber.com/m_53915167/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.