Şimdi Ara

battlefield 3 mapleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çok fazla harita bilmiyorum sadece Noshahr Canals , Caspian Border , Operation Firestorm oynuyorum.aslında sadece canals'ta düzgün oynayabiliyorum.battlefield 3 te en küçük harita hangisidir ? exp kasmaya ideal olan ? yardımcı olursanız sevinirim.

• BF3 de küçük map ?

battlefield 3 mapleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNightMaree

arkadaşlar çok fazla harita bilmiyorum sadece Noshahr Canals , Caspian Border , Operation Firestorm oynuyorum.aslında sadece canals'ta düzgün oynayabiliyorum.battlefield 3 te en küçük harita hangisidir ? exp kasmaya ideal olan ? yardımcı olursanız sevinirim.

Close Quarters maplerinde ya da metroda kasabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: VIKTOR

quote:

arkadaşlar çok fazla harita bilmiyorum sadece Noshahr Canals , Caspian Border , Operation Firestorm oynuyorum.aslında sadece canals'ta düzgün oynayabiliyorum.battlefield 3 te en küçük harita hangisidir ? exp kasmaya ideal olan ? yardımcı olursanız sevinirim.

kardeşim 64 kişilik metroya gir al support yere at Ammoyu hem ondan gelir point böyle bomba at merdivende birbirlerini millet reviveleyince death sayılmıyor hem bu yüzden kd de kasarsın birde Rush dene istersen ben rush ta defans olunca MCOM lara c4 atıyordum biyere pusuyordum patlatıyordum öyle öyle de kasmışlığım var ve illa büyük map oynayacam dersen profosyenel bir heli kullanan bul Vıper de yani 14 tane füze atan Helikopterde GUNNER den vur adamları öyle de kasabilirsin ya da arkadaşların varsa canlı konuşarak oynayın hem zevk alırsınız hemde seri seri adam öldürürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: blabla1806

quote:

Orijinalden alıntı: VIKTOR

quote:

kardeşim 64 kişilik metroya gir al support yere at Ammoyu hem ondan gelir point böyle bomba at merdivende birbirlerini millet reviveleyince death sayılmıyor hem bu yüzden kd de kasarsın birde Rush dene istersen ben rush ta defans olunca MCOM lara c4 atıyordum biyere pusuyordum patlatıyordum öyle öyle de kasmışlığım var ve illa büyük map oynayacam dersen profosyenel bir heli kullanan bul Vıper de yani 14 tane füze atan Helikopterde GUNNER den vur adamları öyle de kasabilirsin ya da arkadaşların varsa canlı konuşarak oynayın hem zevk alırsınız hemde seri seri adam öldürürsünüz

tamam anladım teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.