Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 KEY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaşlar ben daha önce Battlefield 3'ü torrent üzerinden illegal olarak indirdim.Daha sonra bu beni sıktı ve oyunu satın almaya karar verdim. Gittigidiyor üzerinden ''nuclear'' isimli kullanıcıdan key aldım. Sorularım

1) bu şahıs güvenilir mi?
    2)Keyi origine girdiğimde tekrar indirmem gerekecek mi yoksa torrentten indirdiğim oyunu ayarlayabilir miyim? ACİL CEVAP BEKLİYORUM.TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperagay -- 20 Mayıs 2013; 17:51:30 >

|
    |
    1) o şahsın güvenilirliğini bilemem
    2)BF3 key premiumsuz bir key ise origini kur, daha sonra C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3 klasörler oluştur, ve indirdiğin oyunu \Origin Games\Battlefield 3 klasörünün içine at sonra origini aç install gibi bir seçenek var ise ona tıkla origin
    Origin Games\Battlefield 3 klasörlerini görüpte onunu içinde görürse indirmene gerek kalmaz fakat çıkan güncellemelerde oldu haliyle 6 veya 8GB gibi bir güncelleme seni bekliyor iyi şanslar.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 9700K 3.6GHz 4.9GHz 12M 1151p/ASUS TUF Z390-PLUS GAMING/32 gb ram 2x16 Kingston HyperX Predator Black DDR4 3000 MHz CL15 Bellek / ASUS ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING/SAMSUNG 860 EVO 500 GB 2.5" SATA3 SSD 550/520/KINGSTON HYPERX FURY 120 GB SSD/Seagate Barracuda 3tb 3.5" 7200rpm 64mb/Aerocool Project P7 Co Pro Rgb Kasa/HIGH POWER 850W 80 GOLD 14CM FAN TAM MODULER GUC KAYNAGI/SAMSUNG 24" SD332 FHD 1MS 75HZ FREESYNC HDMI Gaming Monitör
  • Yarbay
    2547 Mesaj
    nuclear candır rahatça alabilirsin keyini
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.