Şimdi Ara

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
1
Favori
43.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xbizx
    Herkeze ping siz ve bol fps li oyunlar

Lagsız demek istedin sanırım . Hepimiz en düşük pingle oynamak isteriz çünkü .
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

Düşünmedim ama denebilir ping süresi uzayınca zaten meydana lag gelir düşükse sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

oyunda pingleri göremiyoruzki valla Turkcel 3g oyunda güzel oluyor :)

• @bocekgrafik
    pek göreceli sayılmaz. modern warfare seslerine alıştıgın için sana öyle gelmiş sanırım. ben de kulaklık değiştirdiğim zamanlar oluyor eskisinin sesini arıyorum.
  • AMD Phenom II X6 1055T - 4 ghz

Gigabyte 6950 OC & 6970 mod -925 mhz * 5800 mhz

4 gb 1600 mhz cl9 ram

500gb*2 raid 0 harddisk

bu sistemle 1920-1080 ultra ayarda 60 fps sabit alabilirmiyim sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkyyy

quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

Orijinalden alıntı: Poyri!!!

Duzelyilir herhalde. Sozde optimizastonu guzel olacakti. Ultra da gtx590 ile bile min 60 fps veremez herhalde.

çok şükür ki sli-cf desteği var

çok şükür 570 sli akar bu oyuna

ve gtx 590da hala son kral olduğunu kanıtlamıştır

dodomoco nerelerdesinnnn

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ

ve tahmin ettiğim gibi gtx 460 kartlar resmen silindi bu oyunda crysis gibi ekran kartlarında bir strateji oyunu olduğunu gösterir... + 4 core cpu satışlarını hızlandırmak için intelden destek aldığını bile düşünüyorum

ve dice Frostbite Engine 2 ile fps son jenerasyonda bunun kaymağını baya bir yicek çok güzle bir grafik motoru ile hazırlandı oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

quote:

quote:

Duzelyilir herhalde. Sozde optimizastonu guzel olacakti. Ultra da gtx590 ile bile min 60 fps veremez herhalde.

dodomoco nerelerdesinnnn

ve tahmin ettiğim gibi gtx 460 kartlar resmen silindi bu oyunda crysis gibi ekran kartlarında bir strateji oyunu olduğunu gösterir... + 4 core cpu satışlarını hızlandırmak için intelden destek aldığını bile düşünüyorum

ve dice Frostbite Engine 2 ile fps son jenerasyonda bunun kaymağını baya bir yicek çok güzle bir grafik motoru ile hazırlandı oyun

Boşunamı 560ti aldık 460 ömrünün bittiğini hissetmiştim. Buri 660ti hazırla rez çıkar çıkmaz istiyorum gene

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

quote:

quote:

dodomoco nerelerdesinnnn

Boşunamı 560ti aldık 460 ömrünün bittiğini hissetmiştim. Buri 660ti hazırla rez çıkar çıkmaz istiyorum gene

tamam yine özel fanlı gigabyte o.c olsun dimi
    />

• ASUS P8Z68-V +2500 1,2v 4.0 GHZ ve HD6870 default olarak 1920*1080 AA medium AF16X HBAO on ve High ayarlarla bench:
    2011-10-01 23:34:01 - bf3
    Frames: 52001 - Time: 933261ms - Avg: 55.720 - Min: 42 - Max: 97

Beta için Windows update iE9 update windows servislerden Tune-UP servisleri devre dışı bıraktım. Av firewall ve diğer herşey açık olarak dün akşam yaşadığım takılma sorunu Catalys 11,9'u temizlik yaptıktan sonra tekrar kurdum ve HD6870 ile bu sonuçları aldım. Oyunda 2 saat kadar herhangi bir sorun olmadı. Ultra ayarlar için başlandıçta GTX560 TI ve üstü daha akıcı olacaktır. Ayrıca Nvidia yazılım desteği de bunda etkili olacaktır ama ilk yamadan sonra daha akıcı oynanabilecektir diye düşünüyorum. Yalnız oyunu beğenmedim. Sotecilere uygun olmuş fazlasıyla ve vuruş hissi zayıf gerçekten. Tam sipercilere gün doğdu...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodomoco

ulan 6990 hele bi siyah ekran ver var ya

GTX590 akıyor valla.
    Noldu kartınla ilgili sorunun mu var?

/>

poyri

• Ben oyunu oynarken bazen pc kitleniyo reset atmadan acamiyorum.Neden oluyor acaba?
  • tüm ayarlar ultrada hd6870cf ile genel olarak 50fps nin altına inmiyor 50-70fps arası oynanıyor bende..
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

tüm ayarlar ultrada hd6870cf ile genel olarak 50fps nin altına inmiyor 50-70fps arası oynanıyor bende..

veri nays
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

Ben laptopta 9800MGS ile 1440x900 de oynuyorum bir sorun yok :D Ama cogunlukla 1024x768 oynuyorum akici olsun diye hersey low aa x2 xDxD islemci q9000 bu arada kullandiginiz fps olcme programi nedir arkadaslar ?

Fraps

http://www.fraps.com/download.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

quote:

Orijinalden alıntı: Nipalensis

Ben laptopta 9800MGS ile 1440x900 de oynuyorum bir sorun yok :D Ama cogunlukla 1024x768 oynuyorum akici olsun diye hersey low aa x2 xDxD islemci q9000 bu arada kullandiginiz fps olcme programi nedir arkadaslar ?

Fraps

http://www.fraps.com/download.php

Teşekkürler, PC'ye geçtiğimde deneyeceğim.

• quote:

quote:

tüm ayarlar ultrada hd6870cf ile genel olarak 50fps nin altına inmiyor 50-70fps arası oynanıyor bende..

veri nays

mermilerden kafamı kaldıramıyorum şuan..

• quote:

quote:

quote:

veri nays

metro'da oyna kardeşim, iyi pusu atılıyor. dışarıda headshot atıp duruyorlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

veri nays

metro'da oyna kardeşim, iyi pusu atılıyor. dışarıda headshot atıp duruyorlar.

headshot çıların yerini tespit ettiğimde kafalarına bazukayı acımadan sallıyorum..

• adamlar yeniden doğduğun yerleri ezberlemişler, oraya yakın bir yere yatmışlar sniper'la headshot atıp duruyorlar. o yüzden kapalı alan daha iyi.
  • Q9450 2.66 ghz ve Palit 8800GT Sonic ile 1920x1080 çözünürlükte acaba kaç fps alıcam merak ediyorum fakat betayı indirmeye üşeniyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.