Şimdi Ara

Battlefield 3 Ekran Kartı Testleri [ANA KONU] YENİ SÜRÜCÜLER GELDİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.010
Cevap
1
Favori
43.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

quote:

Arkadaşlar bir de adamların amacı zaten millete kart aldırıp çıkaracakları yeni nesil öncesinde ellerinde kalan ekran kart stoğunu eritmek.
    6 ay sonra da yenileri çıkınca bunların değeri düşecek, sonra bir daha para ver yenilere falan.

Yeni ekran kartı veya donanım almak için acele edilmemesi taraftarıyım. Oyunun çıkmasından bir süre sonra muhtemelen optimize sorunlarını giderecek yamalar ve performans artırıcı yeni ekran kartı sürücüleri çıkacaktır çünkü.

Bunlar danışıklı dövüş, oyuna gelmemek gerek.
  • Beta derken Oyun CD leri elinize geldimi yoksaAlmayanlarda beta oynayabiliyormu Hiçbir oyunun betasına katılmamıştım Nasıl katılabiliyoruz
  • Bu arada bu kadar çok şişirilen oyunun grafikleri, oynanabilirlikteki (hareket kabiliyeti) artış ve oyunun bilgisayarı kasmadan akması dışında bir güzellik göremedim. Oyun motorunu iyi yapmışlar demek ki.

Birkaç saat oynadım ancak ne zevk alabildim, ne de eğlenebildim. Ne vuruş hissi var, ne de vuruluş; klasik BF'nin eksileri devam etmekte. Oyun sizi COD MW serisi gibi atmosferinin içine çekemiyor. Silah sesleri olarak da MW2 hâlâ çok çok ileride. Özellikle de sniper tüfeklerinin attığı kurşun tabanca kurşunuymuş gibi kafadan vurmadığınız sürece 3-4 el atışta ancak alabiliyor düşmanı.

Black Ops'un birkaç artısı dışında elle tutulur yanı yoktu ve COD serisine sürülen bir lekeydi; bu sebeple de MW ile kıyasladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 1 Ekim 2011; 19:13:32 >
  • Ben laptopta 9800MGS ile 1440x900 de oynuyorum bir sorun yok :D Ama cogunlukla 1024x768 oynuyorum akici olsun diye hersey low aa x2 xDxD islemci q9000 bu arada kullandiginiz fps olcme programi nedir arkadaslar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yukluom Laptobumun sınuçlarını koyarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Bu arada bu kadar çok şişirilen oyunun grafikleri, oynanabilirlikteki (hareket kabiliyeti) artış ve oyunun bilgisayarı kasmadan akması dışında bir güzellik göremedim. Oyun motorunu iyi yapmışlar demek ki.

Birkaç saat oynadım ancak ne zevk alabildim, ne de eğlenebildim. Ne vuruş his var, ne de vuruluş; klasik BF'nin eksileri devam etmekte. Oyun sizi COD MW serisi gibi atmosferinin içine alamıyor. Silah sesleri olarak da MW2 hâlâ çok çok ileride. Özellikle de sniper tüfeklerinin attığı kurşun tabanca kurşunuymuş gibi kafadan vurmadığınız sürece 3-4 el atışta ancak alabiliyor düşmanı.

Black Ops'un birkaç artısı dışında elle tutulur yanı yoktu ve COD serisine sürülen bir lekeydi; bu sebeple de MW ile kıyasladım.

codcu ları fişlerler dikkat etBu arada katılmıyorum sana,gerek grafik,gerek ses ve atmosfer olarak battlefield,cod un bir kaç gömlek üstünde.Ses konusunda battlefield serisi zaten bad company 2 de sesler konusunda çok yüksek puanlar aldı.Büyük çogunlugun görüşüde budur eminim.Silah seslerinde MW2, battlefield 3 ün yanına yaklaşamaz.COD single da hikaye olarak başarılı sadece.Bu benim görüşüm

• yanlız ben grafkleri güzel bulmadım tam sürümde değişir inşallah
  • betonun üstünde çiçek açmış heralde betadan kaynaklanıyordur
  • Ben de grafikleri beklediğim kadar bulmadım ama FPSlere göre ve beta olmasını da düşünürsek böyle olması normal geldi. Bugün tekrar Crysis 2'nin başını oynadım. Crysis'e göre bazı texture detayları düşük olsa da bu betadan kat kat göze hoş geliyordu. Her yer özenle yapılmış gibiydi. Tekrar hayran oldum oyuna.

Operation Metro mapını koymasalardı sadece daha güzel olabilirdi beta. Caspian Border da kapandı zaten. İyi bir başlangıç yapmadılar bence bu map yüzünden. BF'yi daha iyi yansıtması gerekirdi Beta mapının. Oyunun reklamını yapacaklar sonuçta.
  • @thebancally
    Kardeş bir ara kime ait olduğunu bilmediğim şöyle bir söz okumuştım: Ne COD fanıyım, ne de BF pervanesi
    Bu söz çok hoşuma gitmişti. Benim BF'nin betasını oynama sebebim neydi biliyor musun? Sadece ve sadece MW2'deki hile sorunu. Yani MW3 yerine BF3 almak istiyordum ancak BF3 beni resmen hayal kırıklığına uğrattı (BETA) ve şu anda kararsızım.

Yani, bütün eksikliğine rağmen (sadece ve sadece hile sorunu olmadığı veya az olduğu için) BF3'mü alsam, yoksa her ne kadar iyi bir oyun olacağından şüphe etmediğim ancak hile sorununa rağmen MW3'mü? Umarım anlatabilmişimdir. MW3 için iyi diyorum, çünkü en azından şu ana kadar gördüklerimiz kadarıyla grafikleri BF3'ün gerisinde olmasına rağmen, oyuncuyu atmosferinin içine çekip o ânı âdeta yaşatması (Ghost'un öldüğünü gördüğümde yüreğimde derin bir sızı hissetmiştim-bu etki BF'de malesef yok), seslerin gerçekçiliği (özellikle de Barret'in sesine hastayım) ve oynanabilirliğin çok iyi olması nedeniyle BF'nin önünde olduğunu düşünüyorum. Grafikler tabii ki önemli ancak az önce saydığım etkenler bence daha da önemli.

Velhasıl, umarım BF serisinde de MW için az önce saydığım artılar olur ve hilesiz oyun zevkini doyasıya yaşarız hep birlikte ...

• İyi betalı oyunlar dilerim...
  • hahahahah. Mw2 nin seslerine daha iyi diyenler olmuş.
  • mediumda oynamak istiyorum oyunu 2GB VTX RADEON 5450 128 bit yada SAPPHIRE HD4830 512 MB 256 BIT GDDR3 PCI-EX almayı düşünüyorum yeterli midir sizce bf3 konusu varken açmak istemedim sırf bu oyun için alıyorum.

diger özelliklerim de
    KINGSTON 2GB 800 MHZ DDR2 ram
    MSI K9N6PGM2-V2 GF6150 DDR2 VGA+LAN+SATA2 anakart
    AMD ATHLON X2 7550 DUAL CORE 2.5GHZ İŞLEMCİ

lütfen yardım edin donanımdan pek anlamıyorum dedigim ekran kartı bu parçalara uyar mı mediumda 1024 768 de bf3 rahat oynatır mı 2-3 dk nizi ayırırsanız mutlu edersiniz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

İyi betalı oyunlar dilerim...

Rahmetli TRT spikeri Ersin İmer' in söylediği''Donsuz geceler dilerim'' gibi oldu.
  • OPTİMAZSYON SUPER

Saka lan saka olebişe yok sen git uyu
  • quote:

Bu arada bu kadar çok şişirilen oyunun grafikleri, oynanabilirlikteki (hareket kabiliyeti) artış ve oyunun bilgisayarı kasmadan akması dışında bir güzellik göremedim. Oyun motorunu iyi yapmışlar demek ki.

Birkaç saat oynadım ancak ne zevk alabildim, ne de eğlenebildim. Ne vuruş hissi var, ne de vuruluş; klasik BF'nin eksileri devam etmekte. Oyun sizi COD MW serisi gibi atmosferinin içine çekemiyor. Silah sesleri olarak da MW2 hâlâ çok çok ileride. Özellikle de sniper tüfeklerinin attığı kurşun tabanca kurşunuymuş gibi kafadan vurmadığınız sürece 3-4 el atışta ancak alabiliyor düşmanı.

BF 2 ile güzel bir kıyaslama olmuş Ancak şunları unutmamak lazım BF 2 deki takım oyunu, strateji, taktik, gerçekci savaş alanları ve çevresel savaş araçları MW serilerinin 100 lerce adım ötesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

beta da optimazsyondan eser yok,full sürümde düzelecegini tahmin ediyorum.Medium ayarlarda AA kapalı vaziyette bile 50 fps civarı oluyor,nişan almakta zorlanıyor insan

50 fps ile nişan almakta mı zorlanıyorsun

esas geymırlar biz sistemi fakirleriz o zaman 20 fps ile headshot yapabiliyoruz
  • ben ne kadar kaynak kullanıyor takip edemedim ama fraps denen dandik programla 50~60 arası gidip geliyor
    1920x1080 ve ultra filandı ayarlar pek kurcalamadım . sistem imzada .
    üstelik antivirus winamp ve chromium browser açıktı
  • @xbizx
    Her iki oyunun da artılarını bir arada sunan ve hile sorunu olmayan bir oyun çıkar ve onu oynarız inşaallah . Oyun takıntım yok çünkü .

@Battlestar DH
    Bu işler biraz göreceli sanırım. Her ikisini de oynadım ve BF3'ün seslerini beğenmedim. Bu benim görüşüm.
  • quote:

@xbizx
    Her iki oyunun da artılarını bir arada sunan ve hile sorunu olmayan bir oyun çıkar ve onu oynarız inşaallah . Oyun takıntım yok çünkü .

Aynı şekilde benimde oyun takıntım yok ve elimden geldiğince ve bütcem el verdiğince birçok oyunu oynamaya çalışıyorum. İki oyunun + sı olarak bence en önemlisi multi konusu istedigimizde sağdece harita değiştirerek zaten mw serilerinde olduğu gibi bir ortamda kendimizi bulabiliyoruz, istediğimizdede Tankların uçakların arasında savaşıyoruz sürekli karşılıklı taktik ve strateji olmadan birbirimizi öldürmeye çalışacaksak o zaman savaş oynunun ne anlamı kalıyorki. Tabiki betada bazı eksiklikler ve hatalar yok değil umarım bu sorunlar en iyi şekilde çözülür ve hepimiz için keyifli, sürükleyici, eğlenceli ve hilesiz bir oyun olur.

Herkeze ping siz ve bol fps li oyunlar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.