Şimdi Ara

Battlefield 3 Amazon Prime üyelerine ücretsiz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 3 Amazon Prime üyelerine ücretsiz oldu

Ücretsiz oyun kampanyalarında bu hafta bir güzel haber de Amazon Prime'dan geldi. Prime Gaming üyelerine bu ay boyunca popüler FPS oyunu Battlefield 3 ücretsiz olarak dağıtılacak. Hemen şimdi oyunu kütüphanenize ekleyebilir ve sonsuza kadar keyfini sürebilirsiniz.

Battlefield 3'ü kütüphanenize eklemeniz için öncelikle bu sayfaya gidip "Claim" butonuna tıklamanız gerekiyor. Butona tıkladığınızda ekranda bir Origin kodu belirecek. Bu kodu daha sonra Origin uygulamasında "Redeem Product Code" kısmından aktifleştireceksiniz. Sonrasında ise Battlefield 3 oyunu kütüphanenize eklenmiş olacak.

Amazon'un dağıttığı kodları isterseniz arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Battlefield 3'ü zaten önceden satın almış olanlar şu anda kodları alıp arkadaşlarıyla veya internette paylaşıyor.

Battlefield 3 Prime Gaming linki (Kodların son kullanım tarihi 29 Ocak 2021)

Prime Gaming'te bu ay ayrıca HyperDot, Wizard of Legend, Sigma Theory: Global Cold War, Turmoil ve Close to the Sun oyunları da ücretsiz dağıtılacak. Yeni Prime Gaming oyunlarını almak için bu sayfaya tıklayabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında GTA 5, Apex Legends gibi oyunlar için dağıtılan oyun içi içerikleri (loot) var, aşağıda ise ücretsiz oyunlar görülüyor. Prime Gaming oyunlarını Amazon Launcher veya Prime Launcher ile kurabilirsiniz. Amazon Launcher için link burada.

• Çok büyük keyif alarak oynadığım son oyundu... Artık yaşlandığım için de bana öyle gelebilir (yaş 46 :( ) ama PS3 teki COD MW den sonra bir son umutla sarılmıştım bu BF3e ...
    Bu aralar akşamları Red Dead Redemption 2 isimli film, oyun arası esere takılıyorum 10-15 dk, ama bir sensible soccerdan, age of empires 2 multiplayerdan aldığım keyfin yanına bile yaklaşmıyor...
    Yaşlandıkça odunlaşıyor duygular....
  • Bir ara ea olsa gerek ücretsiz vermişti sanırım faydalanıyoruz hâlâ :d

• Haber degeri olmadigini dusunuyorum. Onceden cok kez bedava dagitildi ve 1 dolara filan satildi zaten. Ve 9 senelik oyun... 9
    Bir zahmet ucretsiz versinler.

• 1942, Vietnam falanda vereydiniz böyle olmamış.

• Yılbaşında da herhalde Street fighter’i ücretsiz verirler

Battlefield 3 Amazon Prime üyelerine ücretsiz oldu
  • O değilde hardline verselerdi keşke Serverler hala çok dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu verse ne olacak kaç yıl oldu bu oyun çıkalı
  • Çok büyük keyif alarak oynadığım son oyundu... Artık yaşlandığım için de bana öyle gelebilir (yaş 46 :( ) ama PS3 teki COD MW den sonra bir son umutla sarılmıştım bu BF3e ...
    Bu aralar akşamları Red Dead Redemption 2 isimli film, oyun arası esere takılıyorum 10-15 dk, ama bir sensible soccerdan, age of empires 2 multiplayerdan aldığım keyfin yanına bile yaklaşmıyor...
    Yaşlandıkça odunlaşıyor duygular....

• Amazon prime ücretli mi peki
  • bf3 online serverı kaldı mı ki

• ulan jeff saniyede bilmem kac dolar kazaniyon pintiligin de bu kadari
  • eerdaalll0001. kullanıcısına yanıt
    7.90₺
  • Lobi bulursanız oynarsınız.
  • Sonsuza kadar
  • Teşekkür ederim:)
  • Bf4 verseydi bari
  • BF3 hileye kurban gitti BF4 ü bilmiyorum ama BF1 de aynı şekilde hileye kurban gitti. Girdiğim her maçta uçan makineliler, havaya sıkıp milleti öldürenler, olduğu yerden mapin her yerindeki ölüleri kaldıran medicler... Eski BF oyunlarının oynanabilirliği kalmadı BF5 te durum nasıl bilmiyorum.

• Amazon ücretli olmasa alınır da her yerden para koparır oldular

• Bf4 bile az hocam bf1 en az verilmesi lazım sonuçta ea play düşmüş 4 yıllık oyun
  • Turk.Navy kullanıcısına yanıt
    Bf4 te epey server var en azından, hala oynanır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.