Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 64 kişilik haritalarda, daha iyi dinamikler ve aydınlatmalarla savaşa hazırız!
  • Gayet güzel gözüküyor. Resimdeki askerin teccisatlarına bakarsak. Artık silahlarda ve askerlerde daha fazla özellik olabilir. Birde gece modu yaparlarsa süper olur.
  • Nasıl bekleyeceğiz bunu ya
    Fall 2011 yazmışlar utanmadan
  • Şunu da ekleyeyim.Videoyu incelemişler ve asker Nato askeri,tank ve helikopter ABD'nin ve helikopteri vuran uçak bir Su-37 yani Rusya'nın.Anlaşılacağı üzere oyunda şuanda ABD ve Rusya'nın olacağı kesin.
  • Oyun gerçekten iyi. COD yine BO gibi bir oyun yaparsa bu oyun karşısında hiç şansı yok.

Hala Xp kullanan arkadaşlar adına da üzülüyorum açıkcası böyle bir oyundan mahrum kalıcaklar.

Arka planda ki ses lazım.

Bu arada yeni logo gelicek oyuna yakında.
  • İnceleme adresini soranlar oldu.Tıkla
  • Resmi site açılmış.

http://www.ea.com/battlefield3
  •  Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

Şunun boyutunu küçültecek birisi var mı? Küçük bir PS bilgimle şeffaf şekle getirdim de küçültmeyi bilmiyorum
    İmza kuralları açısından en yüksek 100x100 destekleniyor.
  • Ben anlamam o işlerdende. Microsoft office picture manager den yapılabilir sanırsam.
  • Battlefield 3 logo yayınlandı:

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]
  • 64 kişi ne demek arkadaşlar bir hayal edin heleki Battlefield 2 oynayanlar hayal etsin

64 kişilik haritalarda doyasıya oynadığımız o savaş atmosferini bir hayal edin saatlerce bitmek bilmeyen savaşı mermileri çatışmayı bir hayal edin heleki o 64 kişilik haritada 1. olarak çıkmak ?

birde o 64 kişi içinde yıkılma özelliği olan bir harita düşünebiliyormusunuz savaşı ? çok ağır çatışmalar efektlerin bitmediği sürekli yıkıldığı bir oyun olacak püffff

çok pis bir oyun geliyor COD tahtını bile alabilirki alacaktır diye düşünüyorum......

• Logo hiç hoş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset
    Logo hiç hoş değil

Bana Fake gibi geldi logo ,ya ben bu oyunun sistem ihtiyacından korkuyorum beyler ,9400gt ile oynabilecekmiyim :S
  •  Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

Kapak tasarımı harika. PC kutusu çok asil gözüküyor. Diğer platformların kutularındaki logolar ciddiyeti bozmuş bence. Özellikle X360

• quote:

Orijinalden alıntı: BelieveMe

Şunun boyutunu küçültecek birisi var mı? Küçük bir PS bilgimle şeffaf şekle getirdim de küçültmeyi bilmiyorum
    İmza kuralları açısından en yüksek 100x100 destekleniyor.

Anlaşılıyor sanırım

• 64 kişilik haritalara çok büyük harita gerekir işallah haritalar bc2 'deki gibi küçük kalmazlar
  • Prone olacakmış
    BF3
  • Ağzım sulandı çok pis, bekle babam bekle.
  • 64 kişi olacağına göre haritaların daha da büyültülmesi gerekir. Sanırım su 37 yi koyduklarına göre artık uçakta olacak oyunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colombo53 -- 4 Şubat 2011; 13:52:15 >
  • sistem gereksinimleri verildi mi?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.