Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    videoda 3 farklı çözüm paylaşacağını söylüyor.

1- origin açıksa kapat. belegelerim-bf3-ayarlar klasörünü aç. prof-save-body klasörünü sil. (kendi silmedi masaüstüne taşıdı. oyunu aç. kayıt dosyasını bulut depolamadaki kayıt klasörüyle senkronize et.

2- ilki işe yaramazsa ek olarak battlelog web plugin'i silip tekrar kurmayı dene.

3- o da işe yaramazsa origini kaldırıp, tekrar kurmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

1- origin açıksa kapat. belegelerim-bf3-ayarlar klasörünü aç. prof-save-body klasörünü sil. (kendi silmedi masaüstüne taşıdı. oyunu aç. kayıt dosyasını bulut depolamadaki kayıt klasörüyle senkronize et.

2- ilki işe yaramazsa ek olarak battlelog web plugin'i silip tekrar kurmayı dene.

1- belgelerde bf3 klasörü yok hıc offlıne oynamadım cunku
    2-denedım olmadı
    3-denedım olmadı :S
  • quote:

günaydın hocam

sabah format attım pc ye sıfır sisteme sadece battlelog plugin kurdum origin kurdum oyunları kurdum ve çalıştı sorunsuz bf3 ve bfh

• hsenx kullanıcısına yanıt
    günaydın, sorunun çözülmesine sevindim. tek tek bir sürü yöntem denemektense, format kesin çözüm olmuş
  • quote:

günaydın, sorunun çözülmesine sevindim. tek tek bir sürü yöntem denemektense, format kesin çözüm olmuş

aynen baya uğraştım kafa patlattım format atmak kaldı son çare iyi de oldu
    destek için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bana Bf3 daha iyi geliyor 4'den oynanış olarak daha güzel 4 çok hızlı bir oyun alışması çok zor oluyor.

Bf3 daha oturaklı.Bf4'de adamlar koşmuyor uçuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün yükledim tekrar.
    İlk bölümü oynadım ve fark ettim ki tüm konuşmaları ezberlemişim
    5-6 Yıl önce artık ne kadar oynadıysam X360'da.

We good?
    We are good
     Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]
    4'e nazaran 3'ün tadı başkaydı..

• Arkadaşlar resimdeki gibi orta ayarda oyunun singleplayer modunu bitirdim. Ortalama 48-50 civarında fps alıyordum. Multiye başlamayı düşünüyordum da değer mi acaba? Single oynarken bilgisayar haliyle ısınıyordu, o yüzden multi konusunda tereddütteyim bir şey olursa diye Notebook'umun da özellikleri şöyle (Asus X556U-XX045D) :

Processor Intel(R) Core(TM) i5-6200U CPU @ 2.30GHz
    Video Card Intel(R) HD Graphics 520
    Video Card #2 NVIDIA GeForce 930M
    RAM 4.0 GB
    Operating System Microsoft Windows 10 (build 10586), 64-bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 3 Eylül 2017; 17:8:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hetfield

Arkadaşlar resimdeki gibi orta ayarda oyunun singleplayer modunu bitirdim. Ortalama 48-50 civarında fps alıyordum. Multiye başlamayı düşünüyordum da değer mi acaba? Single oynarken bilgisayar haliyle ısınıyordu, o yüzden multi konusunda tereddütteyim bir şey olursa diye Notebook'umun da özellikleri şöyle (Asus X556U-XX045D) :

RAM 4.0 GB

bf single player için alınmaz bf nin olayı multidir zaten.hayatımda bf1 dışında hiç bi bf serisinin singlesini oynamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

quote:

Arkadaşlar resimdeki gibi orta ayarda oyunun singleplayer modunu bitirdim. Ortalama 48-50 civarında fps alıyordum. Multiye başlamayı düşünüyordum da değer mi acaba? Single oynarken bilgisayar haliyle ısınıyordu, o yüzden multi konusunda tereddütteyim bir şey olursa diye Notebook'umun da özellikleri şöyle (Asus X556U-XX045D) :

RAM 4.0 GB

bf single player için alınmaz bf nin olayı multidir zaten.hayatımda bf1 dışında hiç bi bf serisinin singlesini oynamadım

Hocam yok oyunun single'ı korsandı. Almadım yani daha. Demek istediğim, multi'ye başlamak için orijinal almak. Değer mi derken PC'ye bir şey olmasın diye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 3 Eylül 2017; 18:55:59 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

quote:

RAM 4.0 GB

Hocam yok oyunun single'ı korsandı. Almadım yani daha. Demek istediğim, multi'ye başlamak için orijinal almak. Değer mi derken PC'ye bir şey olmasın diye :)

pc ye bişey olmazda bu saatten sonra alınmaz çünkü dolu server az bf4 al alacaksan

• laa bf3 mü kaldı :)
    tamam efsane oyundu ama bitti
  • Arkadaşlar gt 9600 sahibiyim.1080p her şey low da oyanayabilir miyim oyunu ?

• indirmeye aldım, oyuncuları var mıdır acaba.
    bf1,bf3,bf4 ve titanfall'ı indirmeye aldım artık seneye inmiş olur
  • S.a beyler oyuna giremiyorum herhangi bir sv tıklıyorum join server yazıyor kalıyor neden acaba ?
  • konu ölmüş gibi ama belki bilen birileri yardımcı olur diye sormak istiyorum. şu assault sınıfındaki smoke nasıl açılıyor? bir türlü anlayamadım
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    m320 ile 20 kill alman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

m320 ile 20 kill alman lazım

yaptım hocam teşekkürler
  • For Onur F kullanıcısına yanıt
    serverlar dolu mudur acaba? hazır oyun var zaten yeni pc de aldım hiç hakkını vererek oynayamamıştım tekrardan bir deneyim diyorum bende.
  • serverlar kesinlikle dolu. avrupa serverlerinde genelde 1 normal 1 de full premium eklentileri destekleyen dolu serverlar olur. belirli saatler de full dolu olan serverler daha çoktur tabi. Bu arada oyunu kesinlikle premium oynayın. Yoksa da alın oyuna bağlanırken bile fark ediyor.( silahlar vs saymıyorum.)
  • 
Sayfa: önceki 21822183218421852186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.