Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunda almanlar ya acayip ırkçı ya da başka birşey var adamlar inatla banlıyor. İyi oynamak desen orta halli oyuncuyuz arkadaş hep aynı olay ban reason: cheater . Oynayacak server kalmadı hemen hemen her sunucudan banlandık iyi mi :) Var mı benim gibi bu dertten muzdarip?
  • server durumları: bf3stats.com/servers/all
  • yukarida toplasaniz 3 tane oynanan server var denmis.
    Su an buu linke bakiyorum 100 tane nerdeyse full server var..
    dogru mu bu link acaba ?
    Cunkubf1 i hic sevmedim bf3 deneyecegim..
  • bugun bf3 u tekrar kurdum.en son 2013 te oynamisim..
    Yeni topladigim pc de 150 fps aliyorum sabit :)
    ve isin ilginc yani.....
    Bf1 almistim gecen hafta yeni pc ile beraber.Fakat bf3 inanilmaz daha zevkli ve eglenceli geldi..Hem karanlik degil,guncel savas daha hos geldi..Boyle dusunen var mi ?
    bf4 hic almadim acaba bf3 ten de daha mi guzel ?
    nereye baksam forumlarda bf1 in sadece grafiksel yenilik getirdigi,fakat eglence olarak bf3 un ve bf 4 un daha iyi oldugu konusuluyor yabanci forumlarda.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    BF4'e alışınca BF3 oynamıyor insan bir daha kolay kolay BF4 çok daha hızlı oynanan bir oyun bana göre, Ama yazdığın gibi BF3 kadar zevkli değil oynanış bana göre.
  • Kaç yıl oldu bende unutmuştum BF3 hesabımı :Xd Bugün yeniden kurdum oyunu sırf 64 kişilik metro haritasında saatlerce oynayacağım
  • Oyunu tekrar indiriyorum, beraber oynamak isteyen buyursun mesaj atsın. Coop görevleri bitirmemiş olan varsa yardım ederiz
  • origin access aldım beyler 1 aylık 4 euro ya.

battlefiedl 3 ü mü 4 ü mü inidireyim. online olarak hangisi sizce
  • Bende az önce girdim,bir yığın dolu server varmış ya...Biraz oynayayım,özlemşim haritalarını...
  • Mesut Çevik BF3 Sunucusu

Not: Bazı durumlarda şifreli olabiliyor sunucu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Astekiv

Mesut Çevik BF3 Sunucusu

Şifreli olursa şifresiniwww.mesutcevik.com adresinden paylaşıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Mesut Çevik BF3 Sunucusu

Mesut Çevik Her yerde,Birde mobil oyun yapmanızı bekliyoruz, Adminleri Asmaca yada vurmaca konulu olabilir.

• Astekiv kullanıcısına yanıt
    Sunucuyu favorilerime ekledim 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Mesut Çevik BF3 Sunucusu

BF4'e gel

• merhaba
    gg uzerınden bf3 standart aldım oyunu ındırdım play dedıgımde benıhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/ adresine atıyor multıplayerden servır secıp join server diyorum oylece bekliyor oyun açılmıyor bunu nasıl cozerım ?
    originden repair de yaptım duzelmedı destek olabılrımsınız ?
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    battlelog web plugin kurulu değilse kur. yazdığın server linkini internet explorer ile aç. giriş yapılmamışsa giriş yap, öyle dene. chrome ve firefox battlelog eklentisini kullanamıyor. sanırım bf3'te plugin free gibi bir seçenekte yok. en iyi seçenek internet explorer ile denemen. ben de bf4'ü internet explorer 11 ile oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

battlelog web plugin kurulu değilse kur. yazdığın server linkini internet explorer ile aç. giriş yapılmamışsa giriş yap, öyle dene. chrome ve firefox battlelog eklentisini kullanamıyor. sanırım bf3'te plugin free gibi bir seçenekte yok. en iyi seçenek internet explorer ile denemen. ben de bf4'ü internet explorer 11 ile oynuyorum.

@Fire.Sword

web plugin kurulu internet explorer ile giriş yapıyorum multiplayer seçip karşıma gelen odalardan birine join server diyorum ve öylece kalıyorum sol altta yuvarlak daire dönüp duruyor

bende bf4 te var origin den gene ama masa ustu lınkıne tıkladıgımda dırek oyun açılıyor battlelog a bağlanmıyor

bfh yada bf3 için dırek masa ustu ikonundan dırek oyuna gırme ımakınımız yokmudur ?

• hsenx kullanıcısına yanıt
    direk oyuna giren arayüz bf1 ile geldi, daha sonradan bir güncelleme yayınlayıp bunu bf4 için de getirdiler ama ben yeni arayüzü hiç sevmediğim için hala battlelog üzerinden bf4'e giriyorum. bf3 için ise ne yazık ki yeni arayüzü getirmediler. battlelog kullanmak zorunlu. internette bu sorunla ilgili öneriler var, deneyebilirsin. videodaki yöntemi deneyebilirsin. umarım sorunun çözülür.

• quote:

direk oyuna giren arayüz bf1 ile geldi, daha sonradan bir güncelleme yayınlayıp bunu bf4 için de getirdiler ama ben yeni arayüzü hiç sevmediğim için hala battlelog üzerinden bf4'e giriyorum. bf3 için ise ne yazık ki yeni arayüzü getirmediler. battlelog kullanmak zorunlu. internette bu sorunla ilgili öneriler var, deneyebilirsin. videodaki yöntemi deneyebilirsin. umarım sorunun çözülür.

şimdi işteyim youtube açılmıyor kapalı işyerimde
    akşama evden bakar dönerim

• quote:

hocam pek İngilizcem yok ama sanırım videoda aynı sorunu yaşadığını ve çözüm aradığını anlatıyor çözebildiğim kadarıyla

ie ,fırefox ve chromedan deniyorum hala bfh de bf3 te '' joınıng server '' yazısı donuyor devamlı bağlanamıyorum bu oyunu nasıl çözecem bilemedim :)

• 
Sayfa: önceki 21812182218321842185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.