Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2064. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • premium u aldıktan sonra hiç ana oyun maplerine girmedim ki ne kadar hile-noob hepsi orda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bu oyun bu saatten sonra oynanmaz bence. Humble ile herkes stokladi herkes de var artik oyun. Liseli ergenler coluk cocuk artacak artik. tanklari alip kacanlar helikopter jet alip kacanlar biyerlere carpanlar bos bos gezenler neler olacak neler..
    Sinir olmamak adina oynanmamasi en isabetli karar olacaktir.

Yada Premium b2k gibi maplerde oynayip bunlardan kurtulmak gerek.

HERKES SORUNLARİNİ YAZMİS. GOOGLE DİYE BİR SİTE VAR ACİP BİR YAZSANİZA HATA KODUNU. HER SEYİ DE HAZİR BEKLEMEYİN YAHU.

Premium olayı çıktıktan sonra bitmişti oyun benim için. O günden beri hiç oynamadım. 120 saatte kaldık. BF4'ü ön sipariş verdim ama inşallah onda da Premium gibi gerizekalıca bir iş yapmazlar.

• quote:

Bu oyun bu saatten sonra oynanmaz bence. Humble ile herkes stokladi herkes de var artik oyun. Liseli ergenler coluk cocuk artacak artik. tanklari alip kacanlar helikopter jet alip kacanlar biyerlere carpanlar bos bos gezenler neler olacak neler..

HERKES SORUNLARİNİ YAZMİS. GOOGLE DİYE BİR SİTE VAR ACİP BİR YAZSANİZA HATA KODUNU. HER SEYİ DE HAZİR BEKLEMEYİN YAHU.

Ben oyunu 3 hafta önce bıraktım. İyi ki bırakmışım...

Bu arada bırakmadan önce macro script yüzünden; pb, ggc serverlarından bana ban attı. Aynı hesaba bf4 alsam bf3de ki ban yüzünden bir sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

EA çalışanlarıhttps://dl.dropboxusercontent.com/u/13328052/Paczki/EACore.ini bunu masaüstüne indirince düzeldiğini söylemiş
    Bende indirdim şu an sorun yok gibi

bunu nasıl indirdin ki? indirme linki yok burda nasıl yapacaz bunu?bendede ilk 10dakka son sürat indiriyor sonra birden duruyor.
  • quote:

Humble ne oluyor
  • tayox06 kullanıcısına yanıt
    https://www.humblebundle.com/
    bu site 5 dolara orda gördüğün tüm oyunları alıyorsun 1 dolara ise soldaki 6 tanesi bf3 ve sim3 hariç olanları.
    Böyle paket halinde oyun satan siteler
  • quote:

6ay öncesine kadar elit bi kesim oynarken oyunu şimdi kör topal herkezde var.EA müşteri toplıcam diye 1$ dan verirse oyunu zaten mevcut olan hile sayısı 5katına çıkar.şimdi noluyo efendi gibi oynayan premium olmayan oyuncu oyundan soguyacak ve sonraki oyunlarıda almayacak.bf3ün sorunları yetmiyormuş gibi bide oyuncu yaş ortalamasını iyice düşürdü.Eh oyun öyle böyle güzel işte onu gören bf4 de alacak ve 11yaşındaki çocuk commander olacak yada tam tersi olup direktifleri sallamıcak alıcak tankı heliyi kafasına göre gezecek.bu kanser böyle sürüp gidecek.allaha şükür ki iptal ettim bf4 ön siparişi.nasıl olsa oyun çıktıktan 3ay sonra premium çıkıp %50 indirime girecek ozaman alırım belki

• GTA V ve Battlefield 4'ü kutulu alma gibi bir hedefim var ama işte çok pahalı oluyorlar. Premium şart ya cidden alıcam bu sefer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

bu site 5 dolara orda gördüğün tüm oyunları alıyorsun 1 dolara ise soldaki 6 tanesi bf3 ve sim3 hariç olanları.

Teşekkür ederim bilgilendire için.Yasal mı peki sonradan sorun çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

quote:

Orijinalden alıntı: xTRforce

Teşekkür ederim bilgilendire için.Yasal mı peki sonradan sorun çıkmasın

tabikide yasal ea games kendisi veriyor keyleri. Burdaki parayıda kendisi almıyor yardım kurulışlarına felan veriyorda onlarda yabancı zaten.
    yani sorun olmaz. dikkat ettiysen 1 milyon kişi almış siteden

• Oyunu humble ile aldım, kurdum ve oynuyorum ancak!!

Yahu harita çok büyük, teamdeathmach açayım dedim. Ama oynamak ne mümkün takur tukur indiriyorlar. Sürekli vuruluyoruz efenim

Multi terübem pek yoktur ama iyi fps oynarım, counter'da bayağı iyiydim zamanında. Şimdi biz neyi eksik yapıyoruz?? Sürekli olarak kill5 ise death10 geliyor :D
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    yanlış yaptığın bi şey yok. sadece biraz sabırlı olacaksın. bi süre baya kötü skorlar alacaksın sonra bi bakacaksın ki pro olmuşsun
  • Battlefield serisine BF 3 ile başladım daha önce hiç bir oyunu oynamadım. Cod ve Cs oyuncusuyduk colonel 40 olana kadar ortalama 2500 kill'de iken kd 1,1'di çok kötü oynuyorduk anlıyacağın daha sonra alışmaya başladıktan merminin düşüşü felan filan derken oyunu kavrıyorsun Mustafa abinin dediği gibi pro olmuşsun bakmışsın
  • Teşekkürler arkadaşlar, biraz daha sabredeyim bakalım :) Özellikle düşük oyunculu server tercih etmeye çalışıyorum şimdilik. Harita büyük olunca doğduğum yerde öldüğüm oluyor :D her yere öteden pusanlar var zaten..

Bakalım pro olmasakta ezilmek istemiyorum, puan toplamak için herkesi revive ediyorum geçi puanlar ne işime yarayacak o başka bir konu
  • Ben de alışamadım bir türlü ama yorumları görünce umut doğdu

Bu arada Battlelog sistemine önyargı ile bakıyordum ama oyun içine müdahale edebilmemiz çok iyi olmuş.
  • Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarı ile server bulmada sıkıntı çekiyorsunuz değil mi ? Eğer öyle bir probleminiz var ise imzam üzerinden profilime girip favori seçili serverlar var pingleri 60-90 arası olarak oradan giriş yapabilirsiniz istiyorsanız
  • Bende bf3'ü hundle bundle sayesinde alanlardanım.Dünden beridir indiriyorum bugün kurdum online bi oynamak istedim.Herşey çok iyi fakat neden olduğunu anlamadığım şekilde akıcı değil.İmzamda ki laptopla oynuyorum.1080p çözünürlükte orta-üst ayarlarda.Hatta en son çözünürlüğü 1600-900 yaptım fakat sonuç yine aynı.Ping'de 70-80 civarı.Sizce sorun nerden kaynaklı olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Anladığım kadarı ile server bulmada sıkıntı çekiyorsunuz değil mi ? Eğer öyle bir probleminiz var ise imzam üzerinden profilime girip favori seçili serverlar var pingleri 60-90 arası olarak oradan giriş yapabilirsiniz istiyorsanız

Yok server konusunda sıkıntı yaşamıyorum
    Server Browser'a girip kendime uygun pinglerdeki servera giriyorum.
    Ama teşekkürler yine de

• Ultra ayarlarda o sistemde ortalama 40-60 fps arası oynaman lazım alta çalışan program, virus felan olma ihtimali varmı bi kontrol et. Birde 1080p, mesh ve efeck ayarlarını ultra yap o şekilde oyna birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Ultra ayarlarda o sistemde ortalama 40-60 fps arası oynaman lazım alta çalışan program, virus felan olma ihtimali varmı bi kontrol et. Birde 1080p, mesh ve efeck ayarlarını ultra yap o şekilde oyna birde

Hocam singleda 40 fpsye kadar ultra ayarlarda 1080p çözünürlükte bir sıkıntı yok.Fakat iş multiye gelince 45fps altında düşünce akıcılığını tamamen kaybediyor.

Bu ayarlarda mesela 40 fps civarında sanki 20fpsdeymiş gibi çalışıyor oyun.Çözünürlüğü düşürmekte pek farketmiyor.Bir sorun var belli ki ama ne.
     Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

Arkada çalışan programlarda bunlar.Normal şeyler sisteme yüklenicek herhangi bi program yok.
     Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 18 Ağustos 2013; 21:38:13 >

• 
Sayfa: önceki 20622063206420652066
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.