Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resimler güzelde Bf3tr yazısı olmayan hali var mı acaba
  • ağzımıza geleni söylettiriyorsunuz abi sonra mahçup oluyoruz ben yorum yapmak için yorum yapmadımki birisi geliyor yorum yapma birisi geliyor ona yapma sanki forum babasının malı. sonra böyle oluyor neyse yazdıklarımı üstüne alınan herkesten özür dilerim ama bence oyunda alçaktan atlayarak paraşüt açma olayını kaldıracaklar.
    sniper olayında ise halen aynı tavrımı koruyorum sniperler çok güçlü olacak bu oyunda. zaten tek atıyorlar üzerinde birde yere yatma geldi artık ölümsüz oldular. yok gücü gerçek hayattaki gibi olacaksa kullanmasıda gerçek hayattaki gibi olsun. sağ tuşa bas nefed tut vur buraya kadar oyun tarzında ama verdiği hasar gerçekçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Resimler güzelde Bf3tr yazısı olmayan hali var mı acaba

Hocam öyle kullansan da olur beaKafana göre silip masaüstüne koyabilirsin tabi sana kalmış.

Trbossa da tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 19 Temmuz 2011; 16:43:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Resimler güzelde Bf3tr yazısı olmayan hali var mı acaba

Hocam öyle kullansan da olur beaKafana göre silip masaüstüne koyabilirsin tabi sana kalmış.

Trbossa da tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Rica ederiz siz çalışın biz destekleriz, köstek olmayız, emeğe saygımız vardır bizim, ayrıca delikanlı gibi kendi profilimizden girip yorum yaparız, anlayan anladı

• Buda benim duvar kağıdı çalışmam

• quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Buda benim duvar kağıdı çalışmam

Hahaha seninki bile bazılarının yaptıklarından daha güzel olmuş, en azından farklı bi düşünce

• Arkadaşlar bir hafta önce origin den pre order yapmıştım. 3 gün geçti baktım hala para çekilmemiş bekleyen provizyon işlemlerinde. Bu arada bana mail geldi işlem başarıyla gerçekleşti cdkey gönderilecek gibi falan. Sonra EA Games e mesaj attım durumu anlattım. Kontrol ettiler herhangi bir sorun yok, başarıyla satış gerçekleştirildi diye geri döndüler. Neyse dedim bi sorun yok herhalde. Şimdi internetten baktım kredi kartı ekstresine bekleyen provizyon işlemlerinden kalkmış ve o 119 tl kullanılabilir duruma gelmiş. Mail falanda gelmedi Ea Games'den. Origin de my games bölümünde oyunum gözüküyor. Şimdi ben bu oyunu ücretsiz mi almış oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmeert

Arkadaşlar bir hafta önce origin den pre order yapmıştım. 3 gün geçti baktım hala para çekilmemiş bekleyen provizyon işlemlerinde. Bu arada bana mail geldi işlem başarıyla gerçekleşti cdkey gönderilecek gibi falan. Sonra EA Games e mesaj attım durumu anlattım. Kontrol ettiler herhangi bir sorun yok, başarıyla satış gerçekleştirildi diye geri döndüler. Neyse dedim bi sorun yok herhalde. Şimdi internetten baktım kredi kartı ekstresine bekleyen provizyon işlemlerinden kalkmış ve o 119 tl kullanılabilir duruma gelmiş. Mail falanda gelmedi Ea Games'den. Origin de my games bölümünde oyunum gözüküyor. Şimdi ben bu oyunu ücretsiz mi almış oldum

:D keyi göndermeye yakin :D söke söke alirlar hocam senden onu :D

• quote:

Arkadaşlar bir hafta önce origin den pre order yapmıştım. 3 gün geçti baktım hala para çekilmemiş bekleyen provizyon işlemlerinde. Bu arada bana mail geldi işlem başarıyla gerçekleşti cdkey gönderilecek gibi falan. Sonra EA Games e mesaj attım durumu anlattım. Kontrol ettiler herhangi bir sorun yok, başarıyla satış gerçekleştirildi diye geri döndüler. Neyse dedim bi sorun yok herhalde. Şimdi internetten baktım kredi kartı ekstresine bekleyen provizyon işlemlerinden kalkmış ve o 119 tl kullanılabilir duruma gelmiş. Mail falanda gelmedi Ea Games'den. Origin de my games bölümünde oyunum gözüküyor. Şimdi ben bu oyunu ücretsiz mi almış oldum

basina devlet kusu kondu

• quote:

Pre-order olduğu için ürün piyasaya çıkmadan hesabınızdan para kesilmiyor. Ama pre-purchase olsaydı (örn; Steam'deki satışlar gibi), o zaman kartınızdan anında çekilirdi o para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 19 Temmuz 2011; 19:35:26 >

• ben sanal karta para aktarıp almıştım. O zaman sanal kartta 120 tl bekleteyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: isis1982

bu adam bf3 beyninizi uçuracak demiş ama? umarım modern savaş çizgisinden şaşmaz.beyin uçurmak için farklı savaş atmosferi projesi yapıp saçma sapan robotlar geleceğin savaşı olmaz inşallah.
    bf2 gibi olsun grafikleri ve fizikleri günün teknolojisi gibi olsun zaten yine beynimiz uçar.

geçen gün xfire da aynen bunu konuşmuştuk arkadaşlarla. İsteğimiz sadece BF2 nin seslerini ve grafiklerini geliştirmeleri başka bişey istemiyoruz. Bi de mümkünse oyun konsoldan port olmasın

Katılıyorum arkadaşlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamakar -- 19 Temmuz 2011; 21:56:01 >

• Battlefield 3 ile Modern Warfare 3 arasındaki çatışma iyice kızışırken, her iki taraf da birbirlerinin zaafını gözetip ona göre hareket ediyor.

Ama bu çatışma Infinity Ward'dan Robert Bowling'i pek ilgilendirmiyor gibi gözüküyor. Bowling Modern Warfare 3 ve Battlefield 3 arasındaki kızışan bu çatışma hakkında Eurogamer'la röportaj yaptı

"Ortada iki farklı kitle olduğunun farkındayız ve buna göre çalışıyoruz. Bu iki dev topluluk arasındaki çatışma oyunları daha iyi hale getirecek ve bu onlara yarayacak. "

Bowling'e Battlefield 3'ü alıp almayacağı sorulduğunda; "Alacağım" diye yanıt verdi ve ekledi, " Eğer gerçek bir shooter hastasıysanız bu iki oyunu da kaçırmaz, mutlaka oynardınız. Her iki oyunda oyuncular için inanılmaz bir deneyim sunacak."

EA CEO'su her zaman Battlefield 3'ün Modern Warfare 3'ü alt etmesi için tasarlandığını dile getiriyor.

Kaynak >>>>> BF3TR

• quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Buda benim duvar kağıdı çalışmam

paint terk.!

• 1-2 güne kadar bende alıyorum oyunu originden bari şu hileye adam akıllı sorun bulsunlarda rahatça oynayalım oyunu
  • bırakın jetleri bence jetler olursa haritalar daha büyük olmak zorunda çünkü iki dakikada harita dışına çıkıp patlıyorsun yerdeki hedefleri vurmak zorlaşır vs vs vs...
    bence helikopter çeşitliliği arttırılmalı uh-1, apache, cobra, uh-60, ah6, ch-47... bunlar olmalı kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

bırakın jetleri bence jetler olursa haritalar daha büyük olmak zorunda çünkü iki dakikada harita dışına çıkıp patlıyorsun yerdeki hedefleri vurmak zorlaşır vs vs vs...
    bence helikopter çeşitliliği arttırılmalı uh-1, apache, cobra, uh-60, ah6, ch-47... bunlar olmalı kesinlikle

single player videolarının birinde son sahne olarak MH-6(ah-6 transport tipi olur) görülüyordü. (Tepemizde mermi kusan alet.) Yani single da var büyük ihtimalle multiplayerda da olacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

bırakın jetleri bence jetler olursa haritalar daha büyük olmak zorunda çünkü iki dakikada harita dışına çıkıp patlıyorsun yerdeki hedefleri vurmak zorlaşır vs vs vs...

single player videolarının birinde son sahne olarak MH-6(ah-6 transport tipi olur) görülüyordü. (Tepemizde mermi kusan alet.) Yani single da var büyük ihtimalle multiplayerda da olacağını düşünüyorum.

BattlefieldPlay4Free oyununa eklemişler LittleBırd'ü.Kullanması zevkli olur bencede.Mp'a da koymuşlardır.

• quote:

Jetleri bırak diyorsun da helikopterlerin ilacı jetler zaten, bc2 de görüyoruz, adamlar black hawk 3 kişi ölüm kusuyorlar, ve işi biliyorlarsa yerdekilerin yapacak fazla birşeyi yok, mutlaka jetler olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURK SITH

quote:

Jetleri bırak diyorsun da helikopterlerin ilacı jetler zaten, bc2 de görüyoruz, adamlar black hawk 3 kişi ölüm kusuyorlar, ve işi biliyorlarsa yerdekilerin yapacak fazla birşeyi yok, mutlaka jetler olmalı...

O zaman stinger, javelin gibi silahlarin olmasi lazim.hatta zsu23 gibi zirhlilar stryker tow gibi zirhlilar olursa jetlere gerek kalmaz

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.