Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Hala multiplayer grafiklerinin Singleplayer daki gibi muhteşem görüneceğinimi düşünüyorsunuz ? Yapımcılar kendileri söyledi multiplayer daki herşey modellemesinden animasyonuna, fiziğine, grafiğine vs vs daha düşük kalitede olacak. Singleplayer daki teknoloji ile multiplayer oynucam hayelleri kurmayın hala. Bitti o rüya.

Okumanda fayda var hocam.

http://www.bf3tr.com/medya/40-medyann-battlefield-3-le-lgili-dueuenceleri.html

http://www.bf3tr.com/medya/39-battlefield-3-e3-tam-coezuem.html?&tmpl=component#comments

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 18 Temmuz 2011; 13:47:02 >

• quote:

Hala multiplayer grafiklerinin Singleplayer daki gibi muhteşem görüneceğinimi düşünüyorsunuz ? Yapımcılar kendileri söyledi multiplayer daki herşey modellemesinden animasyonuna, fiziğine, grafiğine vs vs daha düşük kalitede olacak. Singleplayer daki teknoloji ile multiplayer oynucam hayelleri kurmayın hala. Bitti o rüya.

Bakmanda fayda var.

http://twitter.com/#!/Demize99/status/88623129630490624

• quote:

Orijinalden alıntı: owan

quote:

Bakmanda fayda var.

http://twitter.com/#!/Demize99/status/88623129630490624

Gerçekten yetkili bir ağızdan kısa ve öz bir cevap.Her habere inanıp yaygara koparmak gereksiz gerçektende.Teşekkürler owan.

• http://bf3blog.com/2011/07/breaking-battlefield-3-alpha-screenshots-leaked/

Yabancı forumlarda birkaç kişinin dediğine göre resimleri sızdıran kişi test takımından biriymiş. Ayarların hepsi "low" şeklinde ve oynayan kişinin sistemi:
    AMD PhenomII 965 @ 4.5Gghz
    4x2048MB DDR3-2133Mhz
    2x 80GB Intel X-25 SSD on an Areca RAID controller.
    1x GTX460, little bit clocked

Eğer konuşulan bu sistem ve "low" ayarlar doğruysa benim açımdan baya sevindirici bir haber (Bu arada evet resimdeki 510fps gerçek photoshopla falan oynama yapılmamış)

• Vay be lowda 510 fps optimasyon iyi
    Bendede GTS450 var benim açımdanda iyi oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Vay be lowda 510 fps optimasyon iyi

GTS450 ile mediumda rahat oynarsın bence.
  • Daha önce Battlefield serisi hiç oynamadım.Genellikle cod oynardım ama nerdeyse ismini değiştirip oyun çıkarmaları seriyi mahvetti.Bu oyunu inceledim daha önce hiçbir oyun beni bu kadar heyecanlandırmadı.Çok çok iyi oyun olacak gibi.Daha önce battlefield oynamışlar olanlar bu oyunun kabaca artıları eksileri neler olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

İnşallah medium yeter singleplayerda high zorlarım 20-30 fps yeter singleda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Daha önce Battlefield serisi hiç oynamadım.Genellikle cod oynardım ama nerdeyse ismini değiştirip oyun çıkarmaları seriyi mahvetti.Bu oyunu inceledim daha önce hiçbir oyun beni bu kadar heyecanlandırmadı.Çok çok iyi oyun olacak gibi.Daha önce battlefield oynamışlar olanlar bu oyunun kabaca artıları eksileri neler olacak?

+ ları saymakla bitmez - leri yok heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

G103M ile oynanır mı ki acep
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Daha önce Battlefield serisi hiç oynamadım.Genellikle cod oynardım ama nerdeyse ismini değiştirip oyun çıkarmaları seriyi mahvetti.Bu oyunu inceledim daha önce hiçbir oyun beni bu kadar heyecanlandırmadı.Çok çok iyi oyun olacak gibi.Daha önce battlefield oynamışlar olanlar bu oyunun kabaca artıları eksileri neler olacak?

Bende öyle düşündüm.Sanırım açık beta olacakmış daha detaylı fikir sahibi oluruz.
  • quote:

quote:

quote:

Bende öyle düşündüm.Sanırım açık beta olacakmış daha detaylı fikir sahibi oluruz.

Eylül'de açık betası olacakmış ama kesin tarih belli değil

• quote:

Bende aynı durumdayım. Bir de 9600GT oyunu rahat açarmı?
  • şöyle iştah açıcı multi videoları gelse yaa artık alpha düştügüne göre gelmesi lazım videoların da
  • quote:

Orijinalden alıntı: enreka_tr

şöyle iştah açıcı multi videoları gelse yaa artık alpha düştügüne göre gelmesi lazım videoların da

Aynen ya, E3'ten sonra takır takır Multi videoları gelir artık demiştim. Yanılmışım.
  • Detaylı bilgi için Gamescom'u beklemek zorundayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 18 Temmuz 2011; 17:24:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peset

Detaylı bilgi için Gamescom'u beklemek zorundayız.

Gamescom nedir hacı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Peset

Detaylı bilgi için Gamescom'u beklemek zorundayız.

Gamescom nedir hacı ?

17 - 21 Ağustos tarihleri arasında, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek olan bir oyun fuarı.

-Şeytan diyor paraya kıy git Almanya'ya da...
  • 17-21 Ağustos mu? Yeni MP videoları için o tarihleri beklememiz şart yani.
  • quote:

Onaylanan Bilgiler

1)Aldığınız mermi hasarını azaltmak veya sağlınızı arttırmanın hiç bir yolu olmayacak
    2)Verdiğiniz mermi hasarını arttırmak(magnum ammo,FMJ ammo gibi) hiç bir eklenti bulunmayacak
    3)'Baskı ateşi' özelliği ile düşman oyuncuların görüş ve atış kabiliyetini olumsuz etkileme özelliği
    4)Sniper'da nefes tutma özelliği olacak
    5)Sniper mermileri tek mermide öldüremeyecek
    6)Karakter özelliştirme
    7)Kill-Cam
    8)Komutanlık olmayacak(Onaylanmamasına rağmen GI röportajından çıkmakta)

Onaylanan Bilgileri İnceledim ve Bazıları Hakkında Kendi Yorumlarımı Yapmak İstiyorum
    1. ve 2. maddeler çok mantıklı olmuş.
    3)Bu özellik nasıl olacak daha bi videosunu falan görmüş değiliz ama mantıklı birşeyse hoş olur.
    4)Bu çok iyi olmuş
    5)Bu çok kötü olmuş tmm heryerden tek mermide öldürmesin ama bacak kol gibi bölgeler dışında bence tek mermide öldürmeli.
    6)Çok iyi bir özellik cıvığını çıkartmıcak şekilde ayarlarlarsa çok iyi olur.
    7)Çok iyi
    8)Komutanlık zaten uygulanabilir birşey olmazdı ki.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.