Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.798
Cevap
63
Favori
1.524.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Beyler birşey soracam. Dün akşam yatarken kafama takıldı. Bu sabah kalkıp sorayım dedim.

Duydum ki Steam Mobile uygulaması varmış. Origin Mobile'da var mı? ya da Battlelog Mobile?

Androidde battlelog mevcut.

Evet ama iOS'ta yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARAKAYA

beyler ben karkand paketını aldım eyw tmm da

sankı almadan önce daha çok harıta vardı şimdi 12 tane var .... sol tarafta game bolumde bf3 ve karkand seceneklerı var ıkısınıde ısaretleyınce ne oluyor ?

bırde bu paketle bırlıkte yenı sılahların otomatık eklenmesı gerek mıyor mu ? sılah seceneklerınde goremıyorum onları

Oyunda server aratırken battlefield 3'ü seçersen b2k sız oyunun sadece kendi haritaların olduğu serverları açar aynı şey sadece b2k yaparsanda geçerli ,2sinide işaretlerden karma açıyor.

Silahlar otomatik gelmiyor, görevlerini yaparak açıyorsun battlelogda yazıyor ne yapman gerektiği,oyun sonundaki seçeneklerde hangi silahın açılmasına ne kadar kaldığını gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

sankı almadan önce daha çok harıta vardı şimdi 12 tane var .... sol tarafta game bolumde bf3 ve karkand seceneklerı var ıkısınıde ısaretleyınce ne oluyor ?

bırde bu paketle bırlıkte yenı sılahların otomatık eklenmesı gerek mıyor mu ? sılah seceneklerınde goremıyorum onları

Oyunda server aratırken battlefield 3'ü seçersen b2k sız oyunun sadece kendi haritaların olduğu serverları açar aynı şey sadece b2k yaparsanda geçerli ,2sinide işaretlerden karma açıyor.

Silahlar otomatik gelmiyor, görevlerini yaparak açıyorsun battlelogda yazıyor ne yapman gerektiği,oyun sonundaki seçeneklerde hangi silahın açılmasına ne kadar kaldığını gösteriyor.

tmm sımdı kaptım olayı

ama sag taraftakı maps bolumunde bı degısıklık olmuyor

bırde gorev derken adam oldurup puan toplama değil mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

tmm sımdı kaptım olayı

ama sag taraftakı maps bolumunde bı degısıklık olmuyor

bırde gorev derken adam oldurup puan toplama değil mi ?

Evet adam öldürüp, battlelogda gir Assignments'e orda ne yapman gerektiğini yazıyor.

• Bende bu akşam abime söyleyeceğim alsın B2K paketini diye. Şuan 17 lira almak isteyen kaçırmasın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Bende bu akşam abime söyleyeceğim alsın B2K paketini diye. Şuan 17 lira almak isteyen kaçırmasın bence.

nerde 17 lira ?

ben 32 liraya nukleerden aldım
  • quote:

Yav arkadaş hep bana mı denk gelir böyle şeyler? Ne zaman bir server'a girsem beni attığı takımın ya 10 ya da 15 ticket'ı kalmış oluyor hiç bir şey yapamadan yeniliyoruz. Oyunu istatistik için oynayan birisi değilim ama oyun zevkinin içine ediyor bu olay.

Edit: Az önce aynı olay yine oldu, Rus takımında başladım tam yenecez o kadar kill almışım, birden karşı takıma attı, 10 ticket kalmışkende yer değişemedim tabi, yine yenildik.

Ve yine az önce SV98 ile jeep te giden bi düşmana no scope sıktım yaklaşık 100 metreden ve öldürdüm, ama video yok tabi.

bu durumla herkesin her an karşılaşma ihtimali var. oyun bitmek üzereyken birçok kişi takımı yenilgiyide garantilemişken oyundan çıkıyorlar.aslında bunun bir faydası yok çünki oyun bitiminde o istatistikler aynen ekleniyor profile.yani takım yenildiyse aynen yenilgi yazılıyor ama buna rağmen insanlar oyunu yarıda bırakıyorlar... böyle oluncada otomatik olarak oyun ''dengeyi'' sağlamak amacıyla kazanan takımdaki oyunculardan rastgele bir yada birkaç oyuncuyu karşı yani kaybeden takıma atıyor böylece bir denge sağlıyor...kısacası yapacak bişey yok.

• quote:

quote:

Bende bu akşam abime söyleyeceğim alsın B2K paketini diye. Şuan 17 lira almak isteyen kaçırmasın bence.

nerde 17 lira ?

Origin'de 17 lira
  • quote:

quote:

nerde 17 lira ?

Geçmiş olsun ne diyelim.
    Umarım yarında aynı kampanya devam eder, kaçırırsam bu fırsatı kafayı yerim valla.

• Arkadaşlar D3DCompiler _43 bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor hatasının çözümü nedir acaba?
    Yenilik: Tamam çözdüm ilgili dll'leri indirmiştim fakat system32 ye atmışım işletim sistemim 64 bit olduğundan C:\Windows\SysWOW64\ dizinine atınca problem ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Ceko -- 17 Mart 2012; 19:01:03 >
  • Simdi ben BF3 SE almistim, sonra B2K paketini alip aktif ettim. Bu durumda Limited Edition mu olmus oluyo..? Mesela yeni DLC LE versiyonlara ucretsiz olcak diyelim, bu gibi avantajlardan faydalanabilirim degil mi su durumda..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: credo

Simdi ben BF3 SE almistim, sonra B2K paketini alip aktif ettim. Bu durumda Limited Edition mu olmus oluyo..? Mesela yeni DLC LE versiyonlara ucretsiz olcak diyelim, bu gibi avantajlardan faydalanabilirim degil mi su durumda..?

Hayır sizin ki LE olmuyor ama yeni dlc ler LE alanlarada paralı olacak büyük ihtimal, hatta kesin
  • quote:

quote:

quote:

nerde 17 lira ?

Geçmiş olsun ne diyelim.
    Umarım yarında aynı kampanya devam eder, kaçırırsam bu fırsatı kafayı yerim valla.

amazonda 7.5$

• quote:

quote:

quote:

nerde 17 lira ?

Geçmiş olsun ne diyelim.

giren şemşiye açılmaz artık bende diyorum nükleer listesine baktım karkand yoktu çakalll

* arkadaslarımda alma alma deyıp duruyordu demek kı bı hayır varmıs ama ben gene aynı seyı yaptım ısrarla ıstedıgım bır seyı arastırmadan löp diye aldım bu son ders çıkarışım olsun bır dahakı seylerde once bı durup bakıp sonra alacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heyysanadiyom -- 17 Mart 2012; 19:31:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: credo

Simdi ben BF3 SE almistim, sonra B2K paketini alip aktif ettim. Bu durumda Limited Edition mu olmus oluyo..? Mesela yeni DLC LE versiyonlara ucretsiz olcak diyelim, bu gibi avantajlardan faydalanabilirim degil mi su durumda..?

Hayır sadece Back to Karkand Limited Edition'a ücretsiz gelecek. Diğer DLC'leri Hem Limited Edition sahipleri hemde Standart Edition sahipleri para vererek alacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: aLperenDepp

quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Eğer editlemede bir yere gelmek istiyorsanız Adobe After Effects kullanın derim sadece ...
    Bir altı olarak Sony Vegas'da olabilir . Youtube birçok ders vs mevcut
    Ben ikisinide kullanıyorum

Videoları bi fps düşmeden kaydedebilsem ona başlıcam ama

frap sın ayarlarından fps yi 60 yapın default da 30 dur o yüzden video kayıt başladığı anda fps düşer, fps 60 oluncada boyut çok fazla oluyor onu da freemake ile çektiğiniz videoyu convert ederseniz oldukça ufak bir boyuta düşüyor mesela 4 gb lık bir video yu 40-50 mb civarına düşürüyor ve video kalitesi de orjinali gibi olmasada kabul edilebilir durumda

http://www.freemake.com/downloads/

30 fps seçsem ?

• Beyler B2K paketini aldım, ödemeyi falan yaptım onay email'i de geldi fakat ben nereden indireceğim bunu? Origin'de gözük müyor?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Eğer editlemede bir yere gelmek istiyorsanız Adobe After Effects kullanın derim sadece ...
    Bir altı olarak Sony Vegas'da olabilir . Youtube birçok ders vs mevcut
    Ben ikisinide kullanıyorum

Videoları bi fps düşmeden kaydedebilsem ona başlıcam ama

frap sın ayarlarından fps yi 60 yapın default da 30 dur o yüzden video kayıt başladığı anda fps düşer, fps 60 oluncada boyut çok fazla oluyor onu da freemake ile çektiğiniz videoyu convert ederseniz oldukça ufak bir boyuta düşüyor mesela 4 gb lık bir video yu 40-50 mb civarına düşürüyor ve video kalitesi de orjinali gibi olmasada kabul edilebilir durumda

http://www.freemake.com/downloads/

30 fps seçsem ?

30 yaparsan video kayda başladığın anda oyunda 30 fps ye düşer, o yüzden 60 yap derim.

• quote:

Beyler B2K paketini aldım, ödemeyi falan yaptım onay email'i de geldi fakat ben nereden indireceğim bunu? Origin'de gözük müyor?

Hmm eğer aldıysan dlc'yi yuklemene gerek yok.Ohazır duruyor(Oriign surumu oyleydi)Yada patch yapmıştır.Bi dene bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Beyler B2K paketini aldım, ödemeyi falan yaptım onay email'i de geldi fakat ben nereden indireceğim bunu? Origin'de gözük müyor?

Hmm eğer aldıysan dlc'yi yuklemene gerek yok.Ohazır duruyor(Oriign surumu oyleydi)Yada patch yapmıştır.Bi dene bakalım

Biraz bekleyince geldi, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.