DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
43.680
Cevap
77
Favori
1.447.269
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Battlefield 3 (2011) [ANA KONU]
Giriş
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 09:12:10

quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

Özgü® dedigin videoları izledim o hatayı bende 2 kere aldım ama ekran kartına oc yapmıştım o yüzden aldım.bide eski sistemde yapmıyor yenisinde yapıyor dedin ya cevabı kendin verdin işte "donanımsal sorun" bu.bide sadece sen varsın heralde bu sorunu yaşayan?

Yok abi bi ben yasamiyorum. Bi geri gel bf3 bolumune acilan konulara bak .

285 driveri denedim 290 i denedim bir turlu cozemedim. Iste dedigin gibi donanim hatasi gibi ama neden sadece bf3 de veriyor . Ayni sistemle bf3 u son 2 aydir sorunsuz oynuyordum yine bu zimbirti cikiverdi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    • Yarbay
      10442 Mesaj
    • Yarbay
      2590 Mesaj
      15 Mart 2012 09:56:43
      quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

Aylar sonra BF3'e döndük bir iki el atalım dedik MVP oldum. Tekrar başlıcaz bu gidişle

MVP ?

Intel® Core™ i5-2410M CPU @ 2.30 GHz, 4 GB Ram, Nvidia GeForce GT 520M 1 GB.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi - Radyo ve Televizyon Programcılığı
    • Yarbay
      10442 Mesaj
      15 Mart 2012 10:08:51
      quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

Alıntıları Göster

MVP ?

1 numero! yani.

• Yarbay
      2590 Mesaj
      15 Mart 2012 10:30:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Alıntıları Göster

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Battlefield 3 dışındaki oyunları sims, mass effect 3 vs. Originden nasıl sileceğim acaba?

quote:

quote:

quote:

Aylar sonra BF3'e döndük bir iki el atalım dedik MVP oldum. Tekrar başlıcaz bu gidişle

MVP ?

1 numero! yani.
      @Özgür: Daha önce yine sen sorun yaşamıştın ve sorununu bilgisayar bileşenlerini temizleyerek çözmüştün. Ram'i işlemciyi, Ekran kartını dikkatli bir şekilde temizlemeyi dene

@Reliq: Bende Mass Effect 3 Demo'yu origin listeme eklemiştim yanlışlıkla. İnternet sayfalarında aradım nasıl silerim diye bulamadım ve son çözüm olarak Live Chat ekibi ile görüştüm. Senden doğum tarihini ve origin giriş e-postanı istiyorlar. Ayrıca oyunu listenizden sildirmek istediğinize emin misiniz? Bir daha bu oyuna erişemeyeceksiniz falan soru soruyorlar. Biliyorum de ondan sonra onlar gerekeni yapıp oyunu siliyorlar :) Belki başta silinmemiş olarak gözükebilir. Çıkış yapıp tekrar girersen silindiğini görürsün.

Not: Live Chat ekibi ile ingilizce iletişim kurman gerekiyor. Oyun isimlerini belirt yoksa hepsini silerler. Battlefield 3 boşa gider ;)

@aresmar: Verdiğin bilgi için teşekkürler. Oyunu aldım ama ay sonunu bekliyorum yüklemek için :) Bu terimlere şimdiden alışmam lazım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 15 Mart 2012; 10:32:30 >

• Yarbay
      10442 Mesaj
      15 Mart 2012 10:43:21
      Origin'de istediğin oyunu görünmez yapabiliyodun bir ini dosyasını kurcalayarak.

• Yarbay
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 11:10:46

quote:

Alıntıları Göster

@Özgür: Daha önce yine sen sorun yaşamıştın ve sorununu bilgisayar bileşenlerini temizleyerek çözmüştün. Ram'i işlemciyi, Ekran kartını dikkatli bir şekilde temizlemeyi dene

@Reliq: Bende Mass Effect 3 Demo'yu origin listeme eklemiştim yanlışlıkla. İnternet sayfalarında aradım nasıl silerim diye bulamadım ve son çözüm olarak Live Chat ekibi ile görüştüm. Senden doğum tarihini ve origin giriş e-postanı istiyorlar. Ayrıca oyunu listenizden sildirmek istediğinize emin misiniz? Bir daha bu oyuna erişemeyeceksiniz falan soru soruyorlar. Biliyorum de ondan sonra onlar gerekeni yapıp oyunu siliyorlar :) Belki başta silinmemiş olarak gözükebilir. Çıkış yapıp tekrar girersen silindiğini görürsün.

Not: Live Chat ekibi ile ingilizce iletişim kurman gerekiyor. Oyun isimlerini belirt yoksa hepsini silerler. Battlefield 3 boşa gider ;)

@aresmar: Verdiğin bilgi için teşekkürler. Oyunu aldım ama ay sonunu bekliyorum yüklemek için :) Bu terimlere şimdiden alışmam lazım. :)

Is cikisi ilk isim bu olcak. Herseyi bosa alip tekrar topliycam kasayi. Birde realtek driverini guncellemistim eskisini yuklemek aklima gelmedi onuda deniycem.

Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ Zotac Gtx670 Amp /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    • Yarbay
      10442 Mesaj
      15 Mart 2012 11:24:55
      quote:

Alıntıları Göster

Is cikisi ilk isim bu olcak. Herseyi bosa alip tekrar topliycam kasayi. Birde realtek driverini guncellemistim eskisini yuklemek aklima gelmedi onuda deniycem.

En son realtek driver ı güncellediğimde komple network bağlantım gitmişti. O zaman bu zamandır realtek in bişeyini güncellemem

• Yarbay
      2590 Mesaj
      15 Mart 2012 11:37:49
      quote:

Umarım işe yarar. Böyle saçma bir sebepten dolayı oyuna girerememek çok saçma ve sinir edici Bu arada termal macunada bakmayı ihmal etme ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak4242 -- 15 Mart 2012; 11:38:45 >

• Yarbay
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 11:48:48

quote:

Alıntıları Göster

Umarım işe yarar. Böyle saçma bir sebepten dolayı oyuna girerememek çok saçma ve sinir edici Bu arada termal macunada bakmayı ihmal etme ;)

Meslegim bu macunum eksik olmaz

• Yarbay
      2590 Mesaj
      15 Mart 2012 12:03:06
      Noob = Jet Fail :D

• Yüzbaşı
      319 Mesaj
      15 Mart 2012 12:44:44
      quote:

Alıntıları Göster

On board ses kartını iptal edip denediniz mi? Benim bilgisayarda sesi hdmıdan aldıktan sonra sıkıntı kalmadı.

• Yarbay
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 12:59:25

quote:

Orijinalden alıntı: rickhunter

Alıntıları Göster

On board ses kartını iptal edip denediniz mi? Benim bilgisayarda sesi hdmıdan aldıktan sonra sıkıntı kalmadı.

Denedim olmadi.

• Yüzbaşı
      963 Mesaj
      15 Mart 2012 13:28:12
      quote:

Alıntıları Göster

2 aydır sorunsuz oynadığım sistem . Ayrıca sadece bf3 oynamıyorum . Bu sorunu sadece bf3 de yaşıyorum . Bir çok kişide olan bir sorun donanımsal olabileceğini sanmıyorum .

ben bu pc nın tamamen donup reset atmanın zorumlu oldugu durumu sadece bc2 de yasıyorum , bf3, cod2,cod4,crysis2, ve dıger oyunların hıcbırınde sorun yasamıyorum ama bc2 de bazen 5 dakıka bazen yarım saat sonra pc takılıyor.. donanımsal bır sorun yok, suruculer guncel, bc2 yı komple sılıp yenıden ındırdım yıne olmadı, windows 8 in devoloper edition u yuklemıstım orada da denedım yıne kılıtlendı, tum yorumları okudum bununla ilgili , sorun kesınlıkle ses kartı+pb cakısması.. bf3 de olmayan sorun bc2 de oluyor , bu sorunu yasayanların hepsı cozumu ya ses kartını bıosdan disiable edıp hdmi dan ses alarak yada ekstradan harici yada dahili ses kartı takarak cozmus.. bende bc2 oynayabılmek ıcın usb seskartı almaya karar verdım... daha once bc2 yı laptopda oynuyordum sorunsuz olarak... ses kartı sorunu olup olmadıgını anlamak ıcın ses kartını devre dısı bırakıp deneyebılırsın yada pb yı kaldırıp pbsız serverlerde oyna bır sure sorunun kaynagı kendılıgınden cıkacaktır..

Seagate Barracuda 2TB 7200RPM SATA 6 Gb/sn | Corsair Force GT 60GB Sata3 Ssd | SAMSUNG S23A700D 23" 2ms Full HD HDMI Led 120Hz 3D Monitör | Amd FX8120 | Kingston Hyperx 16GB DDR3 1600MHz(4x4GB) | ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2133MHZ (O.C.) | ASUS R9 280X GİGABAYT R9 280X|cyborg rat 5 mouse|saitech gamepad controller
    • Yarbay
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 13:57:25

quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

Alıntıları Göster

ben bu pc nın tamamen donup reset atmanın zorumlu oldugu durumu sadece bc2 de yasıyorum , bf3, cod2,cod4,crysis2, ve dıger oyunların hıcbırınde sorun yasamıyorum ama bc2 de bazen 5 dakıka bazen yarım saat sonra pc takılıyor.. donanımsal bır sorun yok, suruculer guncel, bc2 yı komple sılıp yenıden ındırdım yıne olmadı, windows 8 in devoloper edition u yuklemıstım orada da denedım yıne kılıtlendı, tum yorumları okudum bununla ilgili , sorun kesınlıkle ses kartı+pb cakısması.. bf3 de olmayan sorun bc2 de oluyor , bu sorunu yasayanların hepsı cozumu ya ses kartını bıosdan disiable edıp hdmi dan ses alarak yada ekstradan harici yada dahili ses kartı takarak cozmus.. bende bc2 oynayabılmek ıcın usb seskartı almaya karar verdım... daha once bc2 yı laptopda oynuyordum sorunsuz olarak... ses kartı sorunu olup olmadıgını anlamak ıcın ses kartını devre dısı bırakıp deneyebılırsın yada pb yı kaldırıp pbsız serverlerde oyna bır sure sorunun kaynagı kendılıgınden cıkacaktır..

Denedim pb yide komple silip kurdum olmadi. Realtek surucuyu guncellemistim buyuk ihtimal ondan kaynaklaniyor. Bugun aklima geldi oda aksam gidip eski driver i kurucam buyuk ihtimal cozulecek insallah.

• Binbaşı
      1290 Mesaj
      15 Mart 2012 14:14:16
      quote:

Alıntıları Göster

Denedim pb yide komple silip kurdum olmadi. Realtek surucuyu guncellemistim buyuk ihtimal ondan kaynaklaniyor. Bugun aklima geldi oda aksam gidip eski driver i kurucam buyuk ihtimal cozulecek insallah.

punkbusterı başka klasöre indir orada instal et

Volvo S60 T3
    • Yarbay
      4389 Mesaj
      15 Mart 2012 14:20:38
      Arkadaşlar varsayılan tarayıcım Chrome olmasına rağmen Origin'den BF3'e tıkladığım zaman battlelog'u internet ex'den açıyor.
      Tıkladığımda Chrome'dan açması için ne yapabilirim?

Mankind was born on earth, it was never meant to die here.
    • Yüzbaşı
      963 Mesaj
      15 Mart 2012 14:34:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar varsayılan tarayıcım Chrome olmasına rağmen Origin'den BF3'e tıkladığım zaman battlelog'u internet ex'den açıyor.
      Tıkladığımda Chrome'dan açması için ne yapabilirim?

illaki orıgin uzerınden gırmene gerek yok, origin acık olsun chrome dan manuel kendin giriş yapabilrsin, soyledıgın olay basıma gelmedıgı ıcın de yorum yapamıyorum, normal sartlarda varsayılan neyse o acılmalı ..

Seagate Barracuda 2TB 7200RPM SATA 6 Gb/sn | Corsair Force GT 60GB Sata3 Ssd | SAMSUNG S23A700D 23" 2ms Full HD HDMI Led 120Hz 3D Monitör | Amd FX8120 | Kingston Hyperx 16GB DDR3 1600MHz(4x4GB) | ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3 DDR3 2133MHZ (O.C.) | ASUS R9 280X GİGABAYT R9 280X|cyborg rat 5 mouse|saitech gamepad controller
    • Yarbay
      5729 Mesaj
      15 Mart 2012 14:47:31

quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

Alıntıları Göster

punkbusterı başka klasöre indir orada instal et

Oyle yaptim zaten sistem dosyalarindan pb ile ilgili ne varsa sildim. Oyun klasorundekini pb yide sildim . Kurulum icin pb yi tekrar indirip kurdum oyun icinddki pbden kurmadim.

• Yarbay
      4389 Mesaj
      15 Mart 2012 14:47:42
      quote:

Orijinalden alıntı: nerostone

Alıntıları Göster

illaki orıgin uzerınden gırmene gerek yok, origin acık olsun chrome dan manuel kendin giriş yapabilrsin, soyledıgın olay basıma gelmedıgı ıcın de yorum yapamıyorum, normal sartlarda varsayılan neyse o acılmalı ..

Zaten Chrome'dan giriyorum manuel olarak da bağzen el alışkanlığı Origin'i açınca hemen BF'ye çıklıyorum IE'dan açıyor varsayılan Chrome olmasına rağmen...

Mankind was born on earth, it was never meant to die here.
Reklamlar
Advertisement" width="1" height="1">
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.