Şimdi Ara

@@ BATTLEFIELD 2142 RANKED TÜRK SERVERİ AÇTIK @@ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Enistgok

Ammannnn...!!! Açmasaydın bu konuyu hiç kardeşim ya..
    quote:

Orjinalden alıntı: hyperspace

adamlar ne kadar zaman para ve emek harcıyolar oyunu yapmak icin siz haala kopya alıp bide online oynayalım diyosunuz...

ne gipi :D online oynucaksan orcinal alcaksın adamlara biras olsa kucuk bi saygı gostermek lazm..
  • Servera giremiyorum nereye yazıyorum ip yi falan bulamadım bende..

ilk defa oynuyrum battefield serisini ve orijinal aldım oyunu

ama ne nerede nasıl oluyor anlamadım

birde bu oyundaki amacı da tam anyalamadım bana commander ol teklifi geliyor oluyorum sonra kickliyorlar

birde durmadan admin pingden dolayı kickliyor anlamadım

yardımcı olursanız sevinirim
  • internette 30 ytl ye orijinal cd-key satılıyor. onu alıp ea sitesinden oyunu indiriyorsun. araştırmanızı tavsiye ederim.
  • HJM orjinal cd key alıpta tavsiye ede varsa aldığı yeri. Çünkü bnm aklıma yatmıo kandırmaca gibi bu oyunu getren firmaya tel açıcam ama kim geitiro bilmiom?
  • quote:

Orjinalden alıntı: zildjiann

internette 30 ytl ye orijinal cd-key satılıyor. onu alıp ea sitesinden oyunu indiriyorsun. araştırmanızı tavsiye ederim.

o site www.cdkeyburada.com dur.. bende 2 tane aldım 2 hafta önce sorunsuz çok güvenli bir yer , üstelik çok yardımcı oluyorlar oyunu kurana kadar..

tavsiyemdir
  • nasıl oynuyacağız biri bana anlatsın yaw
  • güzel gibi ama......
  • HJM saolasın ben başka forumdan bir ark. msnden bana 50kontöre orjn. cd-key vericekti alsamıydım acaba bayada muhabbet ettik. Hjm anladığım kadarıyla bu cd-keyleri başklarından hackliolarmış doğrumudur? Yasal değil galiba?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.