Şimdi Ara

@@ BATTLEFIELD 2142 RANKED TÜRK SERVERİ AÇTIK @@

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar BATTLEFIELD 2142 ranked server açtık.

orjinal battlefield 2142 cd-keyi olanlar girebiliyor.kapılarımız hepinize açıktır.
    yabancı sitelerde oynayıp sıkılacağınıza bizim servere buyrun gelin.

DOST ORTAMINDA STRES ATMAK/EĞLENMEK İSTEYEN HERKESE SUNUCULARIMIZ AÇIKTIR..

BATTLEFIELD 2142 RANKED TÜRK SERVERİ ADRESİ :
    IP : 195.4.106.201 PORT : 16567

• Hayırlı olsun serverınız güzel girip bir baktım fakat 85-95ms arası ping surem vardı anlayamadıgım sekilde hafif lag yapıyordu. Problem benim bilgisayardan da kaynaklanıyor olabilir. Arada bir girip oynayacagım.
  • Vallahi çok iyi.Oyun çıkalı kısa bir zaman olmasına karşın hem Türk serverinin açılması hemde orjinal olması çok iyi.İnşallah uzun seneler serveriniz açık kalır.Az laglı bol fragli oyunlar
  • adsl yurtdışı sorunluydu bi ara. sanırım lag olayı ondan oluyordur.
  • Hayırlı olsun,

Akşam gireceğim, umarım birileri olur
  • Akşam bende geliyorum.... orada gorusuruz!

quote:

Orjinalden alıntı: dgnzcn

adsl yurtdışı sorunluydu bi ara. sanırım lag olayı ondan oluyordur.

Haklı olabilirsin ama dedigim gibi benim bilgisayardada problem olabilir. Bu arada cok net ve hızlı konusmak icin Team Speak sunucusu onermek istiyorum. Girmek isterseniz benim kurdugum 85.96.202.42 nolu IP deki Team Speak2 sunucusunu kullanabilirsiniz, ben orada olacagım boylece oyun esnasında sohbet edebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorwaK -- 3 Kasım 2006; 18:32:42 >
  • Hayirli olsun serveriniz
  • teşekkürler..
    dün akşam çok zevkli bir maç oldu. gelen arkadaşlara teşekkürler..
  • ben girdim çok eylendim serveri açanlara çok tşkler
  • :s keske bende de olsa orj . cd-key.Arkadasımın Teyzesi Amerikadan kelepire alıyyo durmadan arkadas paşa paşa oynuyo OnLine olarak :)
  • Bende girdim, kalabalık ve canlı bir takım
    Benim ufak bir derdim var voice setup ile ses ayarlarımı yapmama microfonumun çalışmasına, test lerde sesimi duymama, diğer arkadaşların da seslerini duymama rağmen ben bir türlü sesimi duyuramadım.
    Basılması gereken bir tuş varda benmi bilmiyorum
  • arkadaşlar benim sorum olacak bu battle 2142 de custıme deki silahlar üstden kusbakısı nasıl oluyor yardım etseniz
  • imail adresim dalan2020@hotmail.com yardım edersiniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: koraykoru

Bende girdim, kalabalık ve canlı bir takım
    Benim ufak bir derdim var voice setup ile ses ayarlarımı yapmama microfonumun çalışmasına, test lerde sesimi duymama, diğer arkadaşların da seslerini duymama rağmen ben bir türlü sesimi duyuramadım.
    Basılması gereken bir tuş varda benmi bilmiyorum

Koray benim bildigim C tuşuna basarak konusuyoruz ama eminde degilim.
  • Selam

Bildiğim kadarı ile "C" tuşu görüntüyü değiştiriyordu.
    En azından bir tuşa basılarak konuşuluyor onu anladım Microfonda bi şarkı söylemediğim kalmıştı
  • Arkadaşlar yardım için teşekkür ederim,
    Torwak haricinde sanırım forumu okuyan yok,! en azından fikrini paylaştı.
    Neyse internette gezerken birşeyler buldum bari başka bu tür derdi olanlar faydalanır!!!

To enable VOIP, go under OPTIONS then AUDIO and look at the upper right-side of the screen and click in the ENABLE box.
    Then, to use VOIP in-game ...
    V - enables Commander-Squad Leader chat
    B - enables Squad chat

"http://www.forumplanet.com/planetbattlefield" dan alıntıdır.
  • arkadaşlar bu bf 2142 orjinal cd si olmayanlar online oynayamıycakmı yaa
  • Ne yazıkki oynayamazsın, ama ranked olmayan server lar çıkacaktır çok ilerde belki o zaman,
    ama onda da oynayan az olduğu için işin zevki çıkmıyor.
  • adamlar ne kadar zaman para ve emek harcıyolar oyunu yapmak icin siz haala kopya alıp bide online oynayalım diyosunuz...
  • Ammannnn...!!! Açmasaydın bu konuyu hiç kardeşim ya..
    quote:

Orjinalden alıntı: hyperspace

adamlar ne kadar zaman para ve emek harcıyolar oyunu yapmak icin siz haala kopya alıp bide online oynayalım diyosunuz...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.