Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 XBOX (ONE / SERIES ) ANA KONU (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.235
Cevap
18
Favori
44.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya şükürler olsun bf v ye başladım 2 gündür savaş oyunu açlığımı o kadar iyi bastırıyoki , iyiki 300 tl veripte parayı çöpe atmamışım süper oldu, dying light 2 çıkacaktı bu miktarı ona harcarım daha iyi

• arkadaşlar bf 5 de stg 44 ü para ile satın alabilir miyiz?

• Fakat güzel dolandırıldık.

• hEro_ kullanıcısına yanıt

Teknik Test'in yapıldığı Ağustos ayından itibaren herkesi uyarmaya çalıştım ama dikkate alınmadı. Aylar önce yazdığım mesajları beğenilenlerde görebilirsiniz ama iş işten geçti artık.

En kötüsü de muhtemelen çok uzun bir süre boyunca yeni BF oyunu göremeyeceğiz. COD MW2, Ground War modunu geliştirirse BF'nin tabutuna son çiviyi çakacaktır.

• https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-4-0?isLocalized=true güncelleme geldi, oyunun kısmen toparlandığı söyleniyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Botlar bu toparlanmış oyunun tadını çıkaracak desene hocam bu saaten sonra geri dönene acırım sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot dışında oynayan kaldı mı bu oyunu  

• Hiçbir bf oyununu kaçırmadım. Eski oyunlar içinde bf 5 ve bf hardline ı pek beğenmemiştim çünkü bf 4 ün kopyası gibiydi bf hardline. Bf 5 de ztn bf 1 in güncellenmiş haliydi. Bf 4 e kadar şahane gittiler. Sonra yavaş yavaş bozdular güzelim seriyi. BF hayranı olarak çok üzgünüm. Bf oynarken o atmosferin içine giriyoduk resmen. Şimdi bırakın atmosferi bf ruhu bitmiş resmen.Yahu bir oyun bu kadar nasıl kötü hale geldi anlamıyorum. Eski Playstationu sattım.Gittim Xbox aldım 400 küsür lirada verdim bf 2042 yi aldm. Ben böyle rezalet bişey görmedim. Oyun da müzik dahi yok seni havaya sokabilecek. Ne menülerde ne oyunun içinde bitmeye yakın filan böyle bi heyecan olurdu. Karakterler saçma silahlar desen az.Hele oyunda harita yok harita. Yahu bu nasıl iş. Buglarla dolu oyun. Grafikler bence yeni nesile göre özensiz. 2 ay kadar oynadım ve sildim. Verdiğim parada boşa gitti. Gittim insurgency sandstorm aldım. O bile bu oyuna 10 basar. En azından oyun içine çekiyo insanı kendini. Belki farklı kulvarda oyunlar ama silah çeşitliği ve gerçekçilik oyunda hat safhada. Bence bf oynayanlar bir deneyin derim. Malesef verilen paralar boşa gitti. Hiç bf alırken verdiğim paraya acımazdım en az 2 yıl oynardım multide. Bu sefer acıdım gerçekten. Şu ekonomik şartlarda 400 lira yazık günah. Almayın aldırmayın. Ben düştüm o hataya siz düşmeyin. Oyunu beğenen sayısı bence yok gibi bişeydir. Beğenenler muhtemelen eski seriyi oynamayanlardır. O yüzden onlara bişey diyemem. Asıl bf serisi eskilerde kaldı. Bu oyunun adını bf değil başka bişey koyup sürselerdi piyasaya daha iyiydi.İstediği kadar güncelleme alsın bu oyundan bi halt olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.rsin -- 22 Nisan 2022; 7:11:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• BF 2042, 5 Mayıs'ta Fifa 22 ile birlikte EA Play'e eklenecek.

• ***Respect*** kullanıcısına yanıt

Şu an olduğu haliyle geri dönmek için bir sebep yok ama büyük bir güncelleme ile ea play'e eklerlerse belki oyuncu sayısı 3 5 bin artar bir süre   oyunun temeli o kadar bozuk ki hiç bir zaman ayakta kalamayacak

• Bf serisini belki 3000 saat oynamışımdır ama bu 2042 nin bf ile gram alakası yok yemin ederim. Portal modu tutar bf3 haritalarında oynarız dedik o bile tutmadı halşyle bedava verdiler arkadaşın dediği gibi oyuncu sayısında artış olur bi nebze, deneyelim bakalım güncelleme sonrası ne değişmiş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revrains R kullanıcısına yanıt

EA forumlarında Mayıs sonunda büyük bir güncelleme geleceğinden bahsedilmiş. Eğer gunplay düzelirse Haziran gibi sadece Portal için indirebilirim 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    gayet iyi görünüyor, ama video’ya gelen yorumlar da bir o kadar haklı. 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt
    battlefield 2042: zero content

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok ilgiç bu çöpün Ea Access e eklenmesi uzun sürdü. Yenilgiyi kabul etmiyor EA.

• TsubasaXP kullanıcısına yanıt

Fişini erken çekecekler oyuncu sayısı daha fazla düşsün direkt sunucuları kapatalım falan diyor bile olabilirler öyle böyle batmadi çünkü bu oyun

• Deswaaa kullanıcısına yanıt

10 saatlik deneme sürümü var zaten.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.