Şimdi Ara

Battlefield 2042 tanıtıldı: İşte Türkiye fiyatı, fragmanı ve çıkış tarihi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
3.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • artık CoD ve BF serisinin, WarZone gibi olması lazım. 30 dolara veya 60 dolara satın alıp isteyen battlepass alır, istemeyen almaz. ancak sürekli oyunu oynayabilirler. Her yıl daha fazla para kazanmak için serileri bitirdiler. 3 yılda bir adam gibi senaryolu versiyon çıkartırsın. yoluna devam edersin. PUBG ve FORTNITE her sene oyun çıkarmıyorlar ama çılgınlarca para kazanabiliyorlar.

• BaatılRhymer kullanıcısına yanıt

Ne yaparsın elden bir şey gelmiyor. 3 günlük dünyada böyle insanların kahrını çekiyoruz oyunlar da unutmamızı sağlıyor. Böyle oyunlar da çok gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar normal sürüm ile premium sürüm arasında kozmetikler haricinde harita silah vb farklar olacak mı ? sanki böyle bir şey yapamayacaklarını söylemişlerdi.

• 3:15 deki saçmalıkta ne öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanbagiscan -- 11 Haziran 2021; 16:11:19 >
  • okanbagiscan kullanıcısına yanıt

....

• okanbagiscan kullanıcısına yanıt

Youtube yorumlarında da çok gördüm şu olaya saçmalık demeyi bıraksalar insanlar keşke bi artık  Hareketin adı Rendezook youtube'da aratarak bakabilirsiniz. BF3'ten gelme bir olay. Tanıtım videosunda da oraya gönderme yapmışlar şahsen ben gördüğümde aşırı hoşuma gitmişti. Saçmalıklık bir durum yok yani.

Buarada daha "ilk tanıtım videosu"ndan oyunun efektlere boğulmuş kötü bir oyun olduğuna karar veren arkadaşlar var. İnanılmaz ne diyelim  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 11 Haziran 2021; 18:8:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Youtube yorumlarında da çok gördüm şu olaya saçmalık demeyi bıraksalar insanlar keşke bi artık  Hareketin adı Rendezook youtube'da aratarak bakabilirsiniz. BF3'ten gelme bir olay. Tanıtım videosunda da oraya gönderme yapmışlar şahsen ben gördüğümde aşırı hoşuma gitmişti. Saçmalıklık bir durum yok yani.

Buarada daha "ilk tanıtım videosu"ndan oyunun efektlere boğulmuş kötü bir oyun olduğuna karar veren arkadaşlar var. İnanılmaz ne diyelim  

öyle diyenlerin çoğu oyuna BF1 - BF5 ile başlamış kişiler, açık konuşmam gerekirse bence tartışmaya girmeye uygun değiller 

• Luc4sHood kullanıcısına yanıt

Referans BF3 olunca saçma olmuyormu.Gerçi böyle oyunlarda mantık aramak gereksizde aşırı abartı bir durum. Yıllardır BMS DCS MSFS oynayan biri olarak bana anlamsız geldi tabii.

• quote:

Orijinalden alıntı: artenis

500.00 TL ye eskiden (2 sene önce) ozel kutulu, içinde heykel olan versiyon alırdık ama eHonomimi öyle ilerledi ki artık safi boş oyun alıyoruz, işte yeni Türkiye...

İktidar heykele karşı ondan oldu    

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1C9B63C59

Benim emektar 1050ti 'ın gözleri yaşlı.

niye hocam kaldırıyor gözüküyor.

• 500 TL ye oyun mu olur be ! Yok artık. 90 lı yıllarda ne güzel ucuzdu.

https://www.ign.com/articles/2013/10/15/the-real-cost-of-gaming-inflation-time-and-purchasing-power

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuafortr -- 12 Haziran 2021; 11:5:44 >
  • Asgari ücretle gayette bu oyunlar alınabilir. Bazı şeylerden kısmanız lazım sadece, mesela yemek yemeyin  

Şaka bir yana, Sedat Peker videolarında neden habire 40 yaş altına sesleniyor. 40 yaş üstünün kafa bazı şeyleri almıyorda ondan. Jenerasyon değişmeden bu durumdan kurtulmamız çok zor.

• Güzel oyun, kötü fiyat.

• quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Asgari ücretle gayette bu oyunlar alınabilir. Bazı şeylerden kısmanız lazım sadece, mesela yemek yemeyin  

Şaka bir yana, Sedat Peker videolarında neden habire 40 yaş altına sesleniyor. 40 yaş üstünün kafa bazı şeyleri almıyorda ondan. Jenerasyon değişmeden bu durumdan kurtulmamız çok zor.

O sözleri söyleyenin de 40 yaş üstü olması ironik değil mi ? Yani 40 yaş üstü birinin sözlerini dinleyip ve o sözlere inanarak yine 40 yaş üstü kişilerin "kafalarının bazı şeyleri almadığına inanmak" ve böyle bir ifade kullanmak ?!

Ayrıca insanları yaşlarına göre kategorilendirmek ve yine bu toplumun en son ihtiyacı olan şey olan ayrımcılık ve ötekilemek. Gençlerin büyüklere ; Kafası basmaz, yaşlı gözü ile bakması. Büyüklerin ise gençlere acemi çaylak, deneyimsiz ve tecrübesiz gözü ile bakması. Bunlar ihtiyacımız olmayan şeyler toplum olarak. Böyle şeyleri benimsemeyin, örnek gösterip benimsettirmeyin. Tuzağa düşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuafortr -- 12 Haziran 2021; 12:31:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kuafortr

O sözleri söyleyenin de 40 yaş üstü olması ironik değil mi ? Yani 40 yaş üstü birinin sözlerini dinleyip ve o sözlere inanarak yine 40 yaş üstü kişilerin "kafalarının bazı şeyleri almadığına inanmak" ve böyle bir ifade kullanmak ?!

Ayrıca insanları yaşlarına göre kategorilendirmek ve yine bu toplumun en son ihtiyacı olan şey olan ayrımcılık ve ötekilemek. Gençlerin büyüklere ; Kafası basmaz, yaşlı gözü ile bakması. Büyüklerin ise gençlere acemi çaylak, deneyimsiz ve tecrübesiz gözü ile bakması. Bunlar ihtiyacımız olmayan şeyler toplum olarak. Böyle şeyleri benimsemeyin, örnek gösterip benimsettirmeyin. Tuzağa düşmeyin.

Alıntıları Göster

gençlerin çoğu bazı şeylerin kağıt üzerinde güzel durduğunu bilmiyor / farkında değil hocam. yaşlılardan her zaman tecrübe lafını duyarız, vaktinde onlarda kağıt üzerinde güzel olduğunun farkında olmayıp hatalar yapmışlar..

benim sedat peker konusunda şahsi düşüncem; elleri kanlı birinin bu güne kadar kabadayılık taslayıp, kafasına şaplağı yiyip pastadan dışlanınca allah din peygamber diyen 'savaşçı'ya dönüşmesi komik geliyor 

• Oyunu apex legends gibi düşünün operatörler falan olacak ona göre sipariş geçin eski bf3 bf4 tarzında değil

• umarım campaign modu modu uzundur, konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.