Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
47
Favori
143.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teknolojik robotlar can sıkıcı olabilir umarim olmaz güzel bir oyun cikar ortaya iyi bir br modu olursa cok guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Tom Henderson, yani şimdiye kadar yaptığı sızıntılarla meşhur olan adam yeni söylentiler ortaya atmış, listenin çevirisini ekliyorum;

-Oyunun adı sadece BATTLEFIELD olacak.

-Geçtiği dönem 2025-2030 arası bir dönem. Fazla uçuk olmayan ama gelişmiş teknolojik robotlar, dronelar, silahlar ve araçlar göreceğiz.

-Multiplayer haritalar da büyük savaş ortamları ön plana çıkacak. Oyunun genel yapısı ve mekanikleri Battlefield 3 ve Battlefield 4 ilham alınarak yapılıyor.

-Her sınıfın kendine ait bir perk'i olacak. Assault seçersen daha uzun süre koşmak, Scout sınıfı seçersen sessiz hareket etme özelliği gibi.

-Senaryo modunda Amerika ve Rusya olarak iki farklı tip senaryo olacak. Oyunun başında iki ülkeden birini seçip onun temasında oynayacağız.

-Battleroyale modu yine var ama Firestorm saçmalığına benzemiyor, tamamen yeni bir BR modu.

https://www.getrevue.co/profile/_tom_henderson_/issues/tom-henderson-s-weekly-gone-gold-newsletter-1-battlefield-436326

İki taraflı hikaye olması çok güzel olmuş. Umarım online içerikleri de güzel olur. BF4, BF1 ve BFV'te BF3 ve Bad Company 2 tadı alamamıştım

• Gelsin artık da kurtarsın bizi şu gerizekalı cod'dan. klavye-mouse desteğine izin vermesin tadından yenmez zaten. sabırsızlanıyorum BF6 için

• Yeni bf, bf4'ün devam oyunu olacakmış

• Ne olacaksa olsun gelsin biran önce ): bf5 ten sonra akıllanmışlardır umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Call of Duty de 2. dünya savaşında geçecek. Eğer ki robot mobot cyberpunk 2077 tarzı bir şeyler olursa hemen call of cephesine transfer olurum.

• Resmi bilgiler ve gameplay Haziranda mı gelir arkadaşlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Meşhur BF bilgilerini sızdıran eleman bu ay sonu ya da Mayı ilk haftası bir Teaser gelecek diyor, daha sonrası EA'in Haziran da düzenleyeceği konferasta olacak.

Anlattıklarını çevirdim,

-2 dakikaya yakın sürecek teaser'daki harita tropikal bir yer ve boyut olarak çok büyük bir alan.

-Savaşan askerleri uzak çekimden gösterirken modern V-22 Osprey transport helikopterlerinin indiği görülüyor. Haritanın içinde uzay roketi fırlatma platformları, haritanın dışından yaklaşmakta olan büyük bir fırtına gibi detaylar var. Ve bu da çevre etkileşiminin arttığını gösteriyor; yani bir çok harita da sel baskını, fırtına, deprem gibi doğal afetler de var. Zaten bu kez sadece patlamalar ve yıkılabilir çevre değil doğal afetler de oyunu etkileyecek demiş.

-Oyunun sadece Next Gen versiyonunda Conquest 128 kişilik. PS4 versiyonu bayağı bir kısıtlamalı olacak detay konusunda.

Gördüğü videonun illustration'nını çizdirmiş bir de,

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    Valla su Teaser ı iple çekiyoruz biseyler görelim artık tum ümidim bu oyun, fps oyun sıkıntısı çekiyoruz ilac olmasını temenni ediyorum benim gibi BF severlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 14 Nisan 2021; 2:33:49 >
  • Oynanış olarak 'BF Hardline 3' olmasın yeter.

• Teknoloji gelişiyor bilgisayarlar hızlanıyor ama oyunlar geriliyor ne garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selçux -- 14 Nisan 2021; 3:27:21 >
  • Gel bebek gel
  • Ps4 kullanicisi olarak insallah iyi bir oyun olur yoksa modern warfare devam ederim

• Mayısta tanıtım yapılacaktır.

Duyuru metnine göre sadece Next Gen'e geleceği de kesin diyebiliriz, bu da ekstra güzel oldu. BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• Sosyal medya paylaşımları başladı zaten Mayis ta bi Teaser gelir Ea nin sunumunda Gameplay görürüz bekliyoruz yeni nesil konsol hazır ücreti hazır pre order bekliyoruz

• brigand35 kullanıcısına yanıt
    Gökhan abi pre order ücretini dolar olarak beklettin inşallah :D
  • Aynen kardeşim yaklaşık 1 sene önce aldığımız kodlar ile kardeşlik yaptığım arkadaşın hesabına yükledik $ lari Pre Order bekliyoruz artık o kadar açız 🤣

• Türkçe basın bülteni,

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

Merhaba BattlefieldTM topluluğu!

Herkesin bu yıl Battlefield ’ı bekleyen gelişmeler hakkında ayrıntılı bilgi beklediğini biliyorum ve önümüzdeki aylarda ÇOK şey paylaşacağımızın sözünü verebilirim. Yeni nesil Battlefield ’ı duyurmadan önce hazırlık yapmaya devam ediyoruz ve bunu hepinize göstermek için sabırsızlanıyoruz. Ancak şu anda sizinle paylaşmak istediğimiz birkaç şey var.

Öncelikle bu Yılbaşı dönemi için konsol ve PC oyunu üzerinde bugüne kadarki en büyük Battlefield geliştirme ekibiyle birlikte büyük bir heyecanla çalışıyoruz. Öte yandan mobil cihazlar hakkında çok heyecan verici bir gelişme sizi bekliyor!

Topyekün Savaşın Geri Dönüşü

2021, DICE için heyecan verici bir yıl oluyor. Electronic Arts’ın dünya çapındaki geliştirme stüdyolarıyla birlikte konsol ve PC için bugüne kadarki en büyük ekiple Battlefield oyunu üzerinde çalışıyoruz. Criterion ve DICE LA’deki dostlarımızla birlikte ortak bir oyun vizyonuyla iş birliği yaparken, Gothenburg’daki ekibimiz oyunun teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor. Hep birlikte 2021’in ilerleyen dönemlerinde dudak uçuklatacak bir deneyim hazırlıyoruz.

Şu anda günlük oyun testi modundayız: düzenleme, dengeleme ve mümkün olan en iyi Battlefield oyununu yapma. Bunun cesur bir adım olduğunu söyleyebilirim. Battlefield ’da sevdiğimiz her şeyi içeriyor ve tüm bunları bir üst seviyeye çıkarıyor. Destansı ölçekte. Topyekün savaş. Çılgın, beklenmeyen anlar. Çığır açan yıkım. Her zamankinden daha fazla oyuncu ve daha büyük bir kaos ile devasa savaşlar. Tüm bunlar yeni nesil konsollar ve PC’ler ile canlandırılıyor.

Tanıtımımız “çok yakında™”

https://www.ea.com/tr-tr/games/battlefield/news/battlefield-franchise-update-oskar-gabrielson

• Kopart artik şu FIRTINAYI dice. BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.