Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
46
Favori
143.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13 haziran lazım bana gameplay bu trailerı salla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uykusuz gecelere hazır mıyız Kodamanlar

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Xbox etkinliğinde gelir.

• 1. yıl paketi var sezon pass geldi gene

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ilk günden game pass'e gelecek dedikodusu doğru olabilir mi acaba? Gerçi ea'in böyle bir şeye girişeceğini pek sanmıyorum.

• BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

• Trailerda eskiden yaptığımız uçaktan atlayıp uçak vurmamızi ve ATV ile helikopter patlamamızı koymalari güzel olmuş. Gameplay’i görmeden konuşmamak lazım ama bu oyun olmuş.

• Bf4 remake gibi olmuş bazi haritalar ve renk paletleri geriye götürdü resmen

• Ben trailer i hic beğenmedim bfv bile bundan iyiydi.Sosyal mesafeli düğün varmiş gibi toplanmislar birarayaBATTLEFIELD 2042 | PlayStation .Ama önemli olan oynanis onu merakla bekliyorum

• BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

:)

• 13 haziranı bekliyelim bakalım o robotları abartmazlar umarım bf savaş atmosferini çok iyi veriyor

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt

EA gibi paragöz bir firmanın öyle bir şey yapacağını ben de sanmıyorum.

• Xbox One ve PS4'te 64 kişi,

Xbox Series X|S, PC ve PlayStation 5'te 128 kişi ve büyük ölçekli haritalar olacakmış.

• Trailer güzeldi icimdeki atesi harladi 😁 önemli olan gameplay 13 hazirani bir görelim cod mw den emekli olma vakti yaklasti gibi

• sezon pass icin en düşük gold Edition paketi alincak ea play ile 630₺ gu,el olsun oyunda helal olsun ne diyelim Gameplay görmek lazim 13 Haziran'da

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Ps5 versiyonun fiyatı yanlış bu arada. Adamlar eski nesile 60 yeni nesile 70 dolara çıkaracağız dedi. Yakinda ps5 versiyonuna zam gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 9 Haziran 2021; 18:40:26 >
  • tospik kullanıcısına yanıt
    Valla hemen kapan kara gecer o zaman

• Gold ve Ultimate Edition da çapraz nesil geçişi diyor. Yani sanırım 3 kişi ortak almak için gold sürüm tercih edilebilir. Hem season pass te var. Ea play ile oldukça mantıklı olur gibi duruyor gold edition.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • tospik kullanıcısına yanıt

Far cry 6'yla aynı fiyattan çıkar büyük ihtimal. 570ti sanırım

• Oyunun gerçekçi olması adına, yüz dokularını çok iyi çalışacaklarını söylemişlerdi. Öyle ahım şahım bir numara yoktu. Onlar mesele değilde;

iki tane operator yeteneği tetirgin etti. Biri; Sentry system (belli bir bölgede düşmanı otomatik spotlayan sistem) umarım etrafında kamp ateşi kurmazlar. Diğeri; Grapping hook yeteneği. (bakınız apex, BO4) hem yeni değil hem uçmalı kaçmalı oynanış sunabilir.

Piyade olarak oyunda ki yıkım özellikleri nasıl olacak, bf nin en kuvvetli kısmı bu. bu yönde net bir fikir oluşmadı bende.

Betayı oynamadan kendi adıma ön sipariş geçmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 9 Haziran 2021; 18:54:23 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.