Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
46
Favori
143.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi hocam. Tarihler icin kanıt da ekleyelim :))

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 22 Temmuz 2021; 22:8:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Saol hocam sence oyun 120 fps olabilirmi

X ve 5 te olabilir. S ise Cw gibi tek seçenek 2k 60 olabilir.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Hocam ihtimali bile süper ama gelmedi haber kesin haber lazım😁

• @Anthropomancy

jackfrags bugün kü tanıtım görüntüleri için 4k@60fps gibi bir yorum yaptı. umarım daha iyi değerler alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

-3 Eylül 2021'de Pre-Download başlayacak

-Oyunu Ön Sipariş edenler 4 Eylül 2021'de Beta'ya erkenden girebilecek

-Herkese açık Beta 6 Eylül 2021'de başlayacak

-Beta 11 Eylül 2021'de bitecek

5 gün gani gani yeter. BF5 de betayı uzatmışlardı. bu seferde +3-5 gün eklerler.

Eğrisiyle doğrusuyla oynayarak değerlendirme şansımız olacak oyunu. onların anlatacağı yok.

• Bombanin pimindeki Bad Company detayi beni benden aldi. Gunumuzde artik icerigi oyunculara urettirmek oyunun omrunu uzatan seylerden.

Cok iyi bir oyun geliyor bana kalirsa.

• Arkadaşlar şimdi PC de oynayanla ps5 de oynayan beraber oynayabilecek mi? Ve Ps5 ime klavye mouse takıp oynayabilecek miyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Diğer konuya videonun özetini atmıştım. Buraya da atayım okumak isteyen olur :)

Serverden xp kazanabiliyorsun ama kontrol mekanizması da olacakmış. Oyunun başlaması icin 1 kişinin olması yeterliymiş. Oyunu %100 customize edilebilecekmiş. Bu server ayarları icin tutorial yayınlanacakmış ve yanlış anlamadıysam serverlar bedavaymış. Canın 64 vs 64 tank mi cekti portaldan bul ve oyna tarzında yapmışlar. Bot işi şimdi kulaga inanılmaz mantıklı geliyor. Eski haritaları bile 4K/60 Fps oynayabileceğiz. Porta modunda kullanabileceğimiz silah-gadget-araçlar bunlar:

• BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

• tospik kullanıcısına yanıt

Redditte kiralık server daha yok bekliyoruz diyorlar.

BF nin sayfasında, custom games yapabileceğiz diye anlıyorum.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Aynen hocam. Hatta server kirliliği olmasın diye server boş olursa server kapanıyormuş.

Hiç uğraşmadan anti-cheat sistemi yapmış adamlar. Server kur hile mi girdi banla. Bilgisayar tarafına güzel haber

• Off off Valparaiso ve Arica Harbor haritalarında yeniden oynamak müthiş olacak.

• PC yi işin içine katmadan X|S ve Ps5 arasında çapraz platform olsaydı daha güzel olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 24 Temmuz 2021; 12:2:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

PC yi işin içine katmadan X|S ve Ps5 arasında çapraz platform olsaydı daha güzel olabilirdi.
    Hiç sorma hocam ya ): pc işi olmadı gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

PC yi işin içine katmadan X|S ve Ps5 arasında çapraz platform olsaydı daha güzel olabilirdi.

Gerçekten şunu neden düşünemiyor ki bu aptal adamlar? Ben konsolcuyum yani rakibimin de hilesiz hurdasız konsolcu olmasını isterim. PC ile oynamak isteyen yine oynasın isterse veya arkadaşı PC de olur onla oynamak ister.

İlla bizi PC'ye meze edecekler. Bir de ben Klavye Mouse da sevmiyorum konsolda ama oynayana saygı duyarım yine de PC olayı bambaşka hile hurda her şey var.

• tospik kullanıcısına yanıt
    Bu tarihleri siteden kaldırmışlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • edit: resimler gerçek değilmiş, konsept tasarımmış BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

kaynak:

BATTLEFIELD 2042 | PlayStationJustFragstwitter
    “I am super excited to see what the #Battlefield Community can create & what shenanigans we will come across in #BATTLEFIELDPORTAL. I love how we can create so many unique experiences using the Logic Editor & I am eager to try it out myself! #BATTLEFIELD2042's Portal Concept”
    https://twitter.com/JustFrags/status/1418687590417502208

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 24 Temmuz 2021; 16:11:49 >

• quote:

Kapatma seçeneği vardır herhalde konsol da pc karşı her anlamda dezavantajı var

Buna izin verenin de kafa yapısının da sorun var

Al eline hem klayve mouse hemde ds bir dene bakalım aradaki farka bak ateş etmesi bile daha seri klavye mouse

Kapatma seçeneği yoksa oyun harika da olsa almam

• Hile önleme sistemi için bir şeyler yaptıklarını ama ancak oyun çıktığında detaylarını açıklayabileceğiz demişler. 11:55'

BATTLEFIELD 2042 | PlayStationjackfragsyoutube
    Battlefield Portal is looking to be very impressive. New details in this video, before and after of the map remakes and an Interview with Battle Royale possibilities, Anti Cheat, Hazard Zone and more! Leave a LIKE and a comment, thanks for watching.
    https://www.youtube.com/watch?v=kH0YwgK_7pc
  • Ben kesinlikle bir süre sonra girip takılmalık bir mod olmadığını düşünüyorum.Portal moduyla Bf serisi başka bir boyuta geçebilir,birkaç oyun sonra conquest bile tarihe karışabilir :)

Yeter ki cross dalgasına bu oyunu batırmasınlar.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.