Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
47
Favori
143.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesilde oyun kaç fps olacak niye açıklamadılar hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Yeni nesilde oyun kaç fps olacak niye açıklamadılar hala.

180 olucakmis ama stage 1 yazilimla 220 ama sadece yazilimla bu fps alirsan monitorun omru kisalir yag falan yakar. Parca da degistirmek lazim. BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 7 Temmuz 2021; 16:56:4 >
  • acı haberi duyuralım. konsol camiası için wallhack hayırlı uğurlu olsun.

botlarla oynamak hakkında ki düşüncemi geri alıyorum. daha huzurlu olabilir

haberi ilk aldığım kişi @tospik 'e teşekkürler.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

Bot gelip çatışmadan bizi şırıngalayarak çıkaracak mı? Önemli olan o bot duygusal mı? Bunların cevabı önemli

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

acı haberi duyuralım. konsol camiası için wallhack hayırlı uğurlu olsun.

Olay nedir hocam tam olarak anlamamız gereken ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hilesiz oyun icin güvenli bir liman olan konsollarin sonunu getirecek gibi bu wallhack haberleri

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Bot gelip çatışmadan bizi şırıngalayarak çıkaracak mı? Önemli olan o bot duygusal mı? Bunların cevabı önemli

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation  biz medic diye bağırırken üstüne basıp geçen insan kalıntılarını düşününce, botlar candır. botları seviyoruz BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• Konsol da zaten hep vardı aimbot uygulamaları bir çok popüler oyunda hala mevcut. Yeni nesildede gümbür gümbür devam ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Metro 2042 hayırlı olsun :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 8 Temmuz 2021; 20:33:33 >
  • Arkadaşlar beta ne zaman tam bilgi var mı? Nette baktım ama net bi cevap göremedim.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Görkem hocam, 15 Ekimde ön sipariş verenlere açılıyor.

benim gibi yancılarda tahminen aynı tarihlerde dalarız betaya

• Primary hak ile oynayacak olanlar da betadan faydalanabilecek mi acaba ?

• Hadi ya temmuz’da bi beta patlatacaklar sanıyordum ben başka bi yerimle takip etmişim çok heyecan olmayınca bende oyun ile alakalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorkem.IX -- 10 Temmuz 2021; 0:21:34 >
  • temmuz ayında alpha sürümü test edilecek. yorumlar çıkmaya başlar ufaktan

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Tahmini olarak Ağustos sonu Eylül başı gibi olur. Bf5’te öyleydi en azından.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

acı haberi duyuralım. konsol camiası için wallhack hayırlı uğurlu olsun.

Normal kullanıcıların kullanabileceği bir yazılıma benzemiyor yayıncılar bol bol kullanıyor zaten BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt

yayıncıların bir gözü sürekli sağ tarafta ki monitorde. gören şaşı zanneder BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

şöyle iyimser bir haber var. EA nın aksine hile konusunda sert tutumuyla bilinen Activision, hile cihazının tanıtıldığı youtube kanalını kapatmış. bu tip hile içeriklerinin de devamı gelmesi konusunda kapattıracağını söylemişler. Warzone da toplam 500.000 kişi bann yedi. PC tarafında ki hileyi anlamak için yeterli sanırım BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

EA, en sonunda BF2042 için anticheating sistemi kurduğunu açıklamıştı. Hadi bakalım.

https://kotaku.com/undetectable-console-cheat-youtube-ad-taken-down-by-ac-1847259571

• Twitterda açıklamalar var, crossplay var beyler. Konsollar kolsol ile dilerse pc ile eşleşebiliyormuş. Veya kapatabiliyormuşız. Yeni nesil ile eski nesil beraber oynayamıyır demişler bilginize :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taze taze bilgiler geldi. full dinleyip açıklamasını yazacağım.

BATTLEFIELD 2042 | PlayStationjackfragsyoutube
    Battlefield 2042 Gameplay Info just dropped and it is huge! Tonnes of new stuff in here relating to crossplay, AI, loadouts, vehicles and more. Leave a LIKE and a comment, thanks for watching.
    https://www.youtube.com/watch?v=pmDmE0AssaU

squat revive var. ama bf5 e göre daha yavaş ve yarı can ile dönüyor

Trailerda gördüğümüz robot köpeğin ismi ranger. belli bir squat puanına erşince çağırabiliyoruz. birden fazla görev verilebiliyor bu rangera. en keyiflisi üstüne c4 asıp düşmana salmak olacaktır.

Crossplay üzerinde çalışıyorlar. denemesini bu yaz yapılacak. Hedef Ps5 XboxX/S beraber, PS4 ile one X eraber. PC tercihi optional. Kötü haber; PS4 ile PS5 sahiplerinin beraber oynayamayacağı netleşmiş oldu.

Botlar revive yapıyor BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 14 Temmuz 2021; 19:22:47 >

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.