Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
47
Favori
143.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Betayi oynamadan görmeden almak mantıksız geliyor 22 temmuz da tam oynayış olacak göreceğiz neyin ne olduğunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunu hemen almam, sipariş vermem diyenlerin hepsi 20 gün sonra şu eklenti ne işe yarıyor, hangi silah meta falan diye sormaya başlayacak 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Server larda yüzde 50 ye kadar bot olabilecekmiş. Server dolması için 64 adete kadar bot en fazla olabilecekmiş. Uçak helikopter tank olabileceklerdir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 25 Haziran 2021; 11:33:24 >
  • Botlar akıllı olacakmış. Aman! Best Squatı Botlara kaptırmayın sakın BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 26 Haziran 2021; 12:41:13 >
  • BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

• kakuç kullanıcısına yanıt

Oğuz bu lego dlc mi BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Server larda yüzde 50 ye kadar bot olabilecekmiş. Server dolması için 64 adete kadar bot en fazla olabilecekmiş. Uçak helikopter tank olabileceklerdir sanırım.

Online fps oyununda botlarla oynamak çok saçma olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot yerine crossplay getirsinler konsollar arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bot yerine crossplay getirsinler konsollar arası.

Aynen onun yerine cross getir 4_5 sahipler kendi aralarinda keyifli saatler gecirsinler diğer taraftanda xbox ta kendi arasinda

• quote:

Orijinalden alıntı: Bartınoğlu

Aynen onun yerine cross getir 4_5 sahipler kendi aralarinda keyifli saatler gecirsinler diğer taraftanda xbox ta kendi arasinda

Alıntıları Göster

Benim anladığım kadarıyla eski nesil ve yeni nesil olmak üzere iki farklı oyun var. Bunların birbiriyle hiçbir alakası yok. Yani olay Cold War'daki gibi değil.

Nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama zaten adamların ilk planları oyunu sadece yeni nesile çıkarmakmış. Ancak çip sıkıntısından dolayı bekledikleri düzeyde konsol satılmayınca oyunun eski nesil versiyonunu da geliştirmeye başlamışlar.

Yapılacak en doğru şey yeni nesil konsolları kendi arasıda, eski nesilleri de gene kendi arasında crossplay ile eşleştirmek ama olacağını zannetmiyorum çünkü olsa şimdiye açıklanırdı.

• multiplayer oyuncusuyum diyen adam botlarla oynamaz. sonuçta bir algoritma, kanlı canlı oyuncu lazım bize.

• Oyun içi hareket hızımız BF5 benzeri olacakmış. Süper haber. video da karakter taş yutmuş gibiydi.

warzone benzeri slide cancel gibi bir hareket türü olmayacakmış.

Hazard zone, battleroyal modundan farklı olacak ama nasıl belli değil.

BF2042 nin resmi konsol ortağı xbox olarak açıklanmış

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Gidip pubg oynayak oldu olacak.

Ben bu haritalari botlarla tamamlayacaklar işine pek inanmıyorum.

Bf oynama nedenim zaten karşımda insan akliyla hareket eden oyuncu görmek. Gerisi boş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 6 Temmuz 2021; 21:13:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Aynen öyle hocam. Gidip pubg oynayak oldu olacak.

Ben bu haritalari botlarla tamamlayacaklar işine pek inanmıyorum.

Bf oynama nedenim zaten karşımda insan akliyla hareket eden oyuncu görmek. Gerisi boş...

Açık ve net fps oyununda online olarak botlara karış oynamak zevksiz olur böyle olursa almam oyunu çok saçma olur o zaman ne anlamı kaldı gider division oynarım daha iyi madem öyle ps4 ps5 xbox aynı serverde oynasin çok mu zor

120 fps de olmuyacak gibi eee o zaman sorun ne

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Aynen, bende ön sipariş verdim ama serverda bot olacaksa bf5 devam

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Oyun içi hareket hızımız BF5 benzeri olacakmış. Süper haber. video da karakter taş yutmuş gibiydi.

warzone benzeri slide cancel gibi bir hareket türü olmayacakmış.

Hazard zone, battleroyal modundan farklı olacak ama nasıl belli değil.

BF2042 nin resmi konsol ortağı xbox olarak açıklanmış

Aslında kayma olayı olsa çok güzel olurdu bf5 de kaçmak için çok pratik oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 7 Temmuz 2021; 8:34:57 >
  • Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt

kayma olayı aynen var hocam. Mekanikler bf5 ile aynı olacak deniyor. bf5 te de kayabilirdik.

Burada söylenen warzone da ki gibi bitmeyen sürede koşabilmek. Warzone da slide cancel var. spring out zamanı gelmeden jump yaparak sonsuz süre boyunca koşabiliyorsunuz. Savaş alanının içinde hayal edersek, oldukça saçma bir mekanik aslında BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

Özetle; slide cancel olmayacakmış. Bu iyi haber. yoksa sliding duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

kayma olayı aynen var hocam. Mekanikler bf5 ile aynı olacak deniyor. bf5 te de kayabilirdik.

Burada söylenen warzone da ki gibi bitmeyen sürede koşabilmek. Warzone da slide cancel var. spring out zamanı gelmeden jump yaparak sonsuz süre boyunca koşabiliyorsunuz. Savaş alanının içinde hayal edersek, oldukça saçma bir mekanik aslında  

Özetle; slide cancel olmayacakmış. Bu iyi haber. yoksa sliding duruyor :)

He ben slide cancel olayını kaymayı iptal ettik gibi anladım War Zone olayına çok fransizim 😅

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.