Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
47
Favori
143.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beta sürümünü oynamadan belli olmaz iyi mi kötü mü orda belli eder kendini savaş atmosferini çok iyi veriyor bf oyunlarinda umarım oynayis güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Açıkçası multi-player oyunlarda olsa da kapatıyorum ben titreşim özelliklerini. Hikayeli ve özellikleri iyi kullanan oyunlarda ise açıyorum sonuna kadar 😄

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Açıkçası multi-player oyunlarda olsa da kapatıyorum ben titreşim özelliklerini. Hikayeli ve özellikleri iyi kullanan oyunlarda ise açıyorum sonuna kadar 😄

Aynen öyle titreşim de aimi bozuyor hem bunu hemde onu kapatmak gerek online oyun için

• 4 için alsam 5'e geçince karaktwrim aynı şekilde gelir değil mi?

• kozmoslu kullanıcısına yanıt

gelir

• Görsellik açısından çoğu kişiyi tatmin etmemiş, bunun sebebi muhtemelen iki nesle birden geliyor olmasıdır. Geçiş dönemlerinde büyük sıçramalar beklememek lazım, hiç bir firma eski nesildeki oyuncu sayısını görmezden gelemez, muhtemelen eski nesilden daha çok para kazanacaklar...

Açıkçası Battlefield serisi beni en son Bf3 geçişinde heyecanlandırmıştı. O dönem ki görsel gelişim daha etkileyici gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Oyun 4K 120fps olmayacak sanırım, herhangi bir açıklama yok.

4k da mümkün değil, 60 olur. Ps 5 ve SX 1080/2k 120 olabilir. SS ise Cw deki gibi tek seçenek 2k 60 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 15 Haziran 2021; 12:23:21 >
  • BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

şu ana kadar bir duyuru yapmadıklarına göre; 120fps olmayacak oyun.

Oyun çıktığı zaman diliminde, 120fps vermeyen tek FPS oyun olma madalyasını alır. yılların wazrzone bile güncellemesini almış olur BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

beta çıktığında oyun kolun tamirden gelmiş olsun BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Cem abi kol hazir , betayi bekliyoruz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gameplay videolarını bekliyorum.

• BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

Fetih modu; diyelimki A bölgesini almak istiyoruz ilk önce içerdeki 3 bölgeyide almalıyız.

benim kafama yattı güzel gözüküyor carpişmalar bol olur.

haritalarda bunlar.

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuç -- 16 Haziran 2021; 9:48:42 >

• kakuç kullanıcısına yanıt

Bu görsellerin tam olarak kaynağı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Haziran 2021; 13:6:12 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/o0jckf/the_new_conquest_mode_looks_amazing/?utm_medium=android_app&utm_source=share
    https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/o0gnpr/map_size_overview/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Resmi değil ama şöyle iki paylaşım var redditte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 16 Haziran 2021; 14:21:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• gamestop YouTube kanalı paylaştı, dice dan game designer lar ile 1 saatlik panel. Gameplay ile ilgili bir çok bilgi var. Daha fazlası ea play deymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Haziran 2021; 17:15:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu görsellerin tam olarak kaynağı var mı?

bu hafta şöyle bi canlı yayın yaptılar, orada gösterildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 16 Haziran 2021; 17:14:58 >

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.