Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
47
Favori
143.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bf3 bf4 top noktasıydı heralde cacık hyplanamadım

• Ben beğendim trailerı oynanır gibi duruyor. Ama çıkışını beklerim. 3 dk videoda birçok şey göstermek istemişler biraz çorba olmuş, keşke daha uzun tutsalardı. Bir de iki videoda da oyundaki trollükleri koymaları hoş detay. Bu sefer de asansör var.  

• renk paletini pek beğenmedim, renkler fazla canlı duruyor. ttk hızlı mı yavaş mı anlayamadım, eğer bf4 ayarındaysa harika olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF4 gibi geldi bana

• alpererez kullanıcısına yanıt

o ttk yı çok kurcalarlar zaten. merak etme  

• Oyun 4K 120fps olmayacak sanırım, herhangi bir açıklama yok.

• BF3 ve 4'e göre aşırı bir kaos var gibi, haritaların çok büyük olduğunu dile getiriyorlar gerçi ama COD bam güm hale dönüşmesini istemem. BF'nin güzelliği de biraz kendi hikayeni, yolunu belirleme şansı tanıyor olması, misal ben çatışmaya girmek için uğraşmam görevlere odaklanırım, görünürdeki bu kaos ortamı her köşe başı birinin karşıma çıkmasına sebep olacaksa tüm BF ruhunu öldürür.

• Grafikler Bf1den de kotu,bf4un 128 kisilik oyunu gibi olmus.

• Beta tarihi yokmu hala

• Grafikler hiç tatmin etmedi beni. Yeni nesil ile alakası yok bence. Beklentim çok yüksekti. Mekanlarda bf4 ün aynısı gibi . ilk defa bf çıkışında heycanlı olmayacam. İndirimde falan alınacak oyun olmuş . çıktığında alacağımı düşünmüyorum.

• Bu ne biçim iş böyle şu kadar büyük harita yaptık yol yaptık heryer gökdelen eee , araçlarla oynayın 🤣😂
    Vuruş hissi vs bişeye bakalım dedik nfs 2042 izledik resmen , üzdü.
    Mangaya 4. Tankçı arayan olursa eklesin
    Bence bu forumumuzun veteranlarının dediği gibi yenilikleri göstermek için yapılmış bi gösteriydi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Bu ne biçim iş böyle şu kadar büyük harita yaptık yol yaptık heryer gökdelen eee , araçlarla oynayın 🤣😂
    Bence bu forumumuzun veteranlarının dediği gibi yenilikleri göstermek için yapılmış bi gösteriydi
    Evet ben de vuruş hissini merak ettim bir adama sıkmadı 😁 bi göreydik tepme vs ama olmadı. Betayı bekliyorum artık 🙏

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1:58' de görünüyor. belli belirsiz. vuruş hissi yok gibi. düşmanın name tag ı da gözükmüyor. betada detay değerlendiririz.

• Vektörle atış yaptığı sahnede bariz tepme filan yok,vuruş hisside olmaz , renkler çok canlı(gözü yoracak düzeyde) , 128 kişiilik harlta kasmasın diye grafikler önceki jenerasyon.Eskiden CoD böyleydi,yazık olmuş.
    Sony Killzone yapıncaya kadar biz konsolculara düzgün fps oyun yok anlaşıldı bu.

Vay arkadaş,bunu mu bekledim yıllarca ben 😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuSaT28 -- 13 Haziran 2021; 22:48:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

adamın ayağına taş bağlı gibi arkadaş. koşamıyor gidemiyor sanki

60 fov ondan hocam

• Güzel gibi duruyor ama benim için en iyisi BTF 1

• Konusmak icin cok erken ama suan icin mw 2019 u pamuklara saracam gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Bu ne biçim iş böyle şu kadar büyük harita yaptık yol yaptık heryer gökdelen eee , araçlarla oynayın 🤣😂

Yağ daha hiçbirşey göstermediler dur, ilgini soğutma hemen şırınganı hazırla gel tankcı olmaz

• XragRaZor kullanıcısına yanıt
    Zaten çöp olsa yine oynayacağız ama bu kadar reklm yapıp verdikleri 2 video tipik dice hareketi .. şırıngamız sivri olsun 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.