Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.282
Cevap
47
Favori
143.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

1:58' de görünüyor. belli belirsiz. vuruş hissi yok gibi. düşmanın name tag ı da gözükmüyor. betada detay değerlendiririz.

Vurş hissi mi,bf1 de ki gibi kıll sesi olucak mı:))

Cın Cın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XragRaZor kullanıcısına yanıt

O headshoot sesi nefisti hakkaten.

• Yok ya FPS oyun yok valla WW2 lere doyduk artik Cod MW nin suyunu çıkardık cold war mw den sonra tirt geldi alicaz dedik aldık bakalim umarım oynatır giden paraya üzülmem ama umutlarımız yıkılmasın yeter ki BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt
    Ne hortummuş kapak resminde bile var :) umuyorum 128lik oyunlar sadece operasyon gibi modlarda olur , fetih hiç çekilmez , bu arada hayırlı olsun gecenin 2 sinde gelen acıkma hissi gibi bf almışsın abi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 14 Haziran 2021; 11:42:11 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • saol dostum gece vardiyasındaydim baya baya araştırdım Twitter da herkes oyuna bayılmış bizim forumdaki kötümser hava yok yabancılarda tabi bizdeki gibi yüklü ödeme yapmayınca oyun kötü olsa amaaaannn Cod aliriz diyorlardır ama valla sıkıldık sabah akşam kasabilecegimiz FPS oyun yok su an Warzone oynuyoruz ama ilk zamanlar gibi değil doyduk sistik artık BF guzel olursa bol bol silah eklentisi kasariz sezonlari fullemeye çalışırız

• brigand35 kullanıcısına yanıt

Hocam baya haklısın, Avrupa'da Amerika'da 60 birime ödeme yapmak ayrı canım ülkemde oyuna 500 birim ödemek ayrı. Yüksek bonservis misali,madem o kadar veriyorum bana şunları sunmalı diye fazla beklenti oluşuyor.

Oyunun çıkış performansını bilemem ama modern yapısı nedeniyle eski bf havasını aratmayacak gibi geliyor bana.

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    Ben dahil bir çok kişi tek atımlık mermim var en iyisi en doğrusu olsun diyoruz maalesef eski günleri mumla arar hale geldik...Dun arkadaşlarla konuştuk bf yi ya kimsenin beğenmediği BFV bile su an en iyi savas atmosferini veren oyun ( eski oyunlar icin degil yeni oyunlarda) BF 2042 de de zaten kaos ortamı olacağı az cok belli oldu zaten videolarda beklentiler büyük umarım bizi üzmez

• Selamlar,

PS4 versiyonu satın aldığımıza ileride oldu da makineyi ps5 yaparsak oynayamıyoruz elimizde kalıyor değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MRCFT

Selamlar,

PS4 versiyonu satın aldığımıza ileride oldu da makineyi ps5 yaparsak oynayamıyoruz elimizde kalıyor değil mi ?

Standart sürüm alırsan hangi nesil için alırsan onda oynayabiliyorsun sadece. Yani kısaca evet.

Ancak Gold Sürüm veya Ultimate Sürüm alırsan hem PS4 hem PS5 versiyonunu almış oluyorsun.

Ekleme: Aşağıda misery2 adlı verdiği cevaptan uyandım.

Sorduğun sorudan PS4 versiyonu PS5'yükseltilebiliyor mu olarak anladım ben. Öyle bir şey yok.

Tüm PS4 oyunları PS5'te oynanabiliyor o ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 14 Haziran 2021; 15:45:43 >
  • Gelecek teması istiyoruz dediler. tmm

bf3 bf4 remastered istiyoruz dediler. tmm

64 yetmez dediler 128 çıkardılar. oda tmm

gerçek zamanlı silah ekipman degiştirmeside süsü oldu sanırım,

+karakter özellikeleri vs bir çok yeniligi görmedik daha

yakın zamanda betayı beklicez.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Standart sürüm alırsan hangi nesil için alırsan onda oynayabiliyorsun sadece. Yani kısaca evet.

Ancak Gold Sürüm veya Ultimate Sürüm alırsan hem PS4 hem PS5 versiyonunu almış oluyorsun.

Ekleme: Aşağıda misery2 adlı verdiği cevaptan uyandım.

Sorduğun sorudan PS4 versiyonu PS5'yükseltilebiliyor mu olarak anladım ben. Öyle bir şey yok.

Tüm PS4 oyunları PS5'te oynanabiliyor o ayrı.

Alıntıları Göster
    Şu olay kesinleşti mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Silah ekipmanları değişiminde animasyon olması lazım o ne öyle ya tüm gerçekçiliği bozuyor. Her şey hızlı olmak zorunda mı illa.

• quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Şu olay kesinleşti mi ?

Alıntıları Göster

PSN mobil uygulama store bölümünde PS4 Standart sürüm ve PS5 standart sürüm ayrı ayrı satılıyor.

Konsol store sayfasında Gold ve Ultimate sürümlerde ''PS4 ve PS5'' ibaresi var.

Satın alma kısmında sürüm seçim ekranında içerik listesinde Gold ve Ultimate sürümlerde 'Çapraz Nesil Paketi'' ibaresi var.

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt

ps4 versiyonunu satın aldıysanız ps5'inizde ps4 versiyonunu oynayabilirsiniz. ps5 versiyonuna özel olan 64vs64 maplere giremezsiniz, 60fps kilitli şekilde oynarsınız belki ps5 versiyonu 120fps olur bilgimiz yok henüz. bence 60tl fazla verip ps5 versiyonunu alın herkes imkanı olukça yeni nesile geçecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaintWOHOOOO

ps4 versiyonunu satın aldıysanız ps5'inizde ps4 versiyonunu oynayabilirsiniz. ps5 versiyonuna özel olan 64vs64 maplere giremezsiniz, 60fps kilitli şekilde oynarsınız belki ps5 versiyonu 120fps olur bilgimiz yok henüz. bence 60tl fazla verip ps5 versiyonunu alın herkes imkanı olukça yeni nesile geçecek.

Ps5 versiyonu almak sıkıntı değil,onunda Gold sürümünü almak gerekiyor. Aslında adaptif triger olayı olsa Gold sürümünü de alırımda o olay olmadan dolandırılmış hissederim kendimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

PSN mobil uygulama store bölümünde PS4 Standart sürüm ve PS5 standart sürüm ayrı ayrı satılıyor.

Konsol store sayfasında Gold ve Ultimate sürümlerde ''PS4 ve PS5'' ibaresi var.

Satın alma kısmında sürüm seçim ekranında içerik listesinde Gold ve Ultimate sürümlerde 'Çapraz Nesil Paketi'' ibaresi var.

Alıntıları Göster
    Aslında sormak istediğim ps5 sahibi olarak PS4 sürümünü alabilir miyim,benim arkadaşlarım istisnasız hepsi PS4 de.

• quote:

Orijinalden alıntı: PuSaT28

Aslında sormak istediğim ps5 sahibi olarak PS4 sürümünü alabilir miyim,benim arkadaşlarım istisnasız hepsi PS4 de.

Alıntıları Göster

Ben yukarıdaki arkadaşın sorusunu ''PS4 versiyonu PS5'yükseltilebiliyor mu'' olarak anladım pardon. misery2'nini verdiği cevaptan uyandım. Onda sorun olacağını sanmıyorum. BATTLEFIELD 2042 | PlayStation Tüm PS4 oyunları PS5'te oynanıyor.

• Herkese teşekkürler yanıtlar için.

• PuSaT28 P kullanıcısına yanıt

adaptif triger olayı olsa ne olacak ki fps online oyunda oynanmaz onla ateş etmiyor tutukluluk yapıyor filan çok kötü özellik Rainbowsix siege de var ateş ediyorum etmiyor online da kapatılması lazım bu özellik zarar veriyor

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.