Şimdi Ara

Battlefield 2042 duyurusunun ardından Battlefield 4 sunucuları doldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 2042 duyurusunun ardından Battlefield 4 sunucuları doldu

Yayıncılığını Electronic Arts'ın yaptığı, geliştiriciliğini ise DICE'ın yaptığı Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield 2042 geçtiğimiz haftalarda tanıtıldı. Tanıtılmasının ardından da seri yeniden eski popülerliğine kavuştu.

Battlefield 4 Sunucuları Doldu

Neowin'in yaptığı habere göre Battlefield 2042 duyurusunun ardından oyuncular serinin son modern savaş oyunu Battlefield 4'e dönüş yaptı. Açıklamalara göre oyunun sucunuları doldu ve kısa süreli bazı aksaklıklar yaşandı. EA topluluk yöneticisi Straatford, "Hem Battlefield 2042'ye hem de Battlefield 4'e olan bu ilgi bizleri çok şaşırttı. Özellikle ABD'nin bazı bölgelerinde bekleme sürelerinin uzun olduğunu öğrendik. Oyunun sunucu kapasitesini vakit kaybetmeden arttırdık." açıklamasında bulundu.

Ayrıca Bkz.Baldur's Gate 3'ten üzücü haber: Tam sürüm bu yıl da çıkmayacak

Elbette bu doluluğun tek sebebii Battlefield 2042 değil. Amazon Prime Gaming'in bu ay abonelerine ücretsiz Battlefield 4 dağıtması da bu konuda büyük pay sahibi olmuştur. Ancak asıl artışın duyurudan sonra olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Battlefield 2042, 23 Ekim 2021'de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Battlefield 2042'den ilk görüntüleri aşağıdaki galeride bulabilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Battlefield 2042'nin eski nesil konsollardan alınan ilk görüntüsü geldi

Kaynak:https://www.vg247.com/2021/06/19/battlefield-4-increased-server-capacity-battlefield-2042/

• Millet nasılsa aynı halta benziyor diyerek geri döndü heralde :))

• eski oyunlara ( bf1 , bf4 , bf3 , bad company 2 , bf5 ) dlc çıkarsalar nede güzel olur değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: heyysanadiyom

eski oyunlara ( bf1 , bf4 , bf3 , bad company 2 , bf5 ) dlc çıkarsalar nede güzel olur değil mi?

Bad company 2 remastered ve yeni içerikler güzel olurdu aslında arkadaşlar ile server açıp oynuyoruz hala nexus üzerinden ayrı bir güzeldi .

• beleşe verildiğinden olabilir mi ?

• ps2'de oynamıştım, ama görevleri biraz zor oluyordu. O da sanırım benim İngilizce eksikliğinden kaynaklanıyordu.

• Bende 6 yıl aradan sonra girdim oynadım gerçekten çok güzel oyunmuş dedim tekrardan. Oyun çok zevkli yeni nesil olarak yeni modern dönem çok zevkli olacaktır ama pcnin kaldıracağını sanmıyorum tabi yeni oyunu youtube, twitchde falan izleriz artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: okinkurt

Bad company 2 remastered ve yeni içerikler güzel olurdu aslında arkadaşlar ile server açıp oynuyoruz hala nexus üzerinden ayrı bir güzeldi .

Alıntıları Göster

bc2 çıktığında orijinal key alıp internet kafeye işletmiştim Battlefield 2042 duyurusunun ardından Battlefield 4 sunucuları doldu  fırsat bulunca giderdim , sağolsun kafe sahibi , o bilgisayar doluysa kaldırırdı , online maçlarda çok keyif alırdım , yıkılma efekti vs çok değerliydi o yıllarda , rush modu zaten doruk noktasıydı Battlefield 2042 duyurusunun ardından Battlefield 4 sunucuları doldu 

• okinkurt kullanıcısına yanıt
    hangi nexus acaba? tam adres ?

• Bende baktım dolmuş bayağı goldmund railway haritasında boş zor buldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: crashris

hangi nexus acaba? tam adres ?

Oyunun korsan ağı emulator nexus orjinalde server açamayınca oraya yönelmiştik benim kanalda anlatım var youtube da nasıl yüklenildiğine dair bakabilirsiniz.

• Benim de aklıma düştü ama indirmeye üşendim.

• Amazon bedava verdiği için sunucular dolmuşta olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Battlefield 4 ücretsiz verilmişti ondan dolayı bence

• umurları değil yalan, hileci kaynıyor 4-5 senedir güncelleme gelmeyen bir oyun bf4.

• aynen aynı tas aynı hamam

• Ben de trailerdan sonra bf4'e dönmüştüm. Dedikleri gibi serverlar baya dolu.

• Beleşe geldi millete baktılar 2042 de benziyor gir tekrar BF4 e 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha öncede baya doluydu ama millet alıştırmaya başlamış

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.