Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.760
Cevap
136
Favori
568.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anti cheat olmazsa %50 indirim bekleyin standart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300tl standart aldım haydı hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: bro4ke053

300tl standart aldım haydı hayırlısı

how

• Nereden aldınız hocam? Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur4591

Nereden aldınız hocam? Hayırlı olsun

https://forum.donanimhaber.com/stok-bitti-satilik-steam-cuzdan-kodu-25-indirimli-gift-ile-oyun-yollama-25-indirimli--149300409 bu arkadaş 10 tl lık steam kodlarnı 7 tlden satıyor 41 tane kod aldım hepsnı steam ekledım sorunsuz ön sıparş attım

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

how

Alıntıları Göster

https://forum.donanimhaber.com/stok-bitti-satilik-steam-cuzdan-kodu-25-indirimli-gift-ile-oyun-yollama-25-indirimli--149300409 bu arkadaş 10 tl lık steam kodlarnı 7 tlden satıyor 41 tane kod aldım hepsnı steam ekledım sorunsuz ön sıparş attım

• Teşekkürler hocam alacağım zaman iletişime geçeyim

• Dün 599 tlye BF2042 Gold Edition satın aldıktan sonra oyun kütüphaneye eklendi ama şöyle bir olay var o an kredi kartına bakmamıştım ne kadar çekti noldu diye ve az önce baktım ki ne parayı çekmiş nede provizyona atmış, olduğu gibi duruyor meblağ ve kart hesabında oyun satın alımı ile ilgili hiçbir bilgi olmadığı gibi oyun da hala kütüphanede duruyor, hayırdır inşallah

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 18 Haziran 2021; 2:6:51 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ses cikarmadan devam edin hocam Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Hocam 2 3 güne alırlar

• teşekkürler

• Dostlar ps5 demi oynamalıyım pc demi uzun vaade oynamak istiyorum hile falan istemiyorum

• run...rabbt kullanıcısına yanıt

Ama ücreti provizyona dahi almamış, direkt faturayı gönderdi satın alımınız için teşekkür ederiz diye. Bunlar parayı direkt almadan günahını vermez diye biliyorum ama dediğiniz gibi provizyon almadan şakkadanak bir anda çekebilir o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 18 Haziran 2021; 2:18:39 >
  • ozgur4591 kullanıcısına yanıt

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• run...rabbt kullanıcısına yanıt
    Hile istemiyorsanız tabii ki PS5 hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: run...rabbt

Dostlar ps5 demi oynamalıyım pc demi uzun vaade oynamak istiyorum hile falan istemiyorum

Ben hile muhabbeti yüzünden PC im yerine oyunu Series S e aldım. Siz de Ps5 e alın derim.

• İnanır mısınız aynı durum bende de var. Oyunu Xbox mağazasından tanıtılır tanıtılmaz ön sipariş geçtim , acaba diyorum karttaki limiti mi yanlış hatırlıyorum fakat dönem içi işlemlerde de böyle bir harcama görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

İnanır mısınız aynı durum bende de var. Oyunu Xbox mağazasından tanıtılır tanıtılmaz ön sipariş geçtim , acaba diyorum karttaki limiti mi yanlış hatırlıyorum fakat dönem içi işlemlerde de böyle bir harcama görünmüyor

Bekleyen işlemlerde bekliyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Fox90

Yanlış yazılması gibi bir durum söz konusu değil. Bu kadar büyül firmalar ön sipariş için oyun fiyatlarını yanlış yazmazlar, oyunu bırak belli bir standart üstü hiç bir firma fiyat yanlışlığı yapmaz. Başka bir çakallık var orada satış stratejisi diyelim.

Alıntıları Göster

Geçen senemi Ne fifa 200 liradan satışa çıkmıştı alanlar Aldı Fazla verenlerin de parası iade edildi.

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.