Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.768
Cevap
137
Favori
569.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam yazılım ve donanım anketine bakıldığında bile gtx 10 serisi ve rx 500 serisi ağır basan bir çizelge mevcut sadece BF için değil bu anketin sonuçları ve toplanan diğer bilgiler illaki firmalar için referans olacaktır. Yani burada iş firmaların yapacağı optimizasyona ve çeşitliliğe düşüyor. Hem üst hem orta hem de başlangıç seğmendi ekran kartlarına destek vermeleri gerekir ki BF içinde öyle olacaktır diye düşünüyorum ve umut ediyorum. Bu yüzden de sistem gereksinimlerinin BF 5'den bir tık daha yüksek olacağını tahmin ediyorum. Tabi bu 128 kişilik haritalar da durum ne olacak merak ediyorum ama onu da temmuz da öğreniriz gibi.

• Frost05 kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım yabancı sitelerden bazıları sizin dediğiniz gibi diyor. Bazıları uzmanlar için açıklama yapılmadı ilerde belli olacak diyor. Gold versiyon ön sipariş vermiştim iptal ettim steam bakiyesini kullanmak için. Standart alıp geçecem muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 16 Haziran 2021; 11:1:18 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sony ön siparişte 60₺ zamı çakmış direkt şimdiden. Döviz arttıkça nereye gider bu fiyatlar vallahi korkutucu

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Sony ön siparişte 60₺ zamı çakmış direkt şimdiden. Döviz arttıkça nereye gider bu fiyatlar vallahi korkutucu

Ekime kadar oyun açılmadan büyük ihtimal dahada zam yer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin'den ön sipariş verenler: parayı çektimi? + Kredi mi banka kartımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan445 -- 16 Haziran 2021; 11:19:23 >
  • GeceninGölgesi1982 G kullanıcısına yanıt
    Vallaha yandık ya. Back4Blood, Battlefield 2042 alsak kafadan 1200₺ gitti bile. Adamlar bu paralara Konsol + 2. Kol + Kamera + Şarj istasyonu + Plus abonelik alıyor. Saydıkça adamın tansiyonu düşüyor ya

• AI varsa ben yokum, multide en gıcık olduğum şey. AI ile işim olsa single player çok güzel oyunlar var onları oynarım..

Gamepass ulti'ye gelsin oynarız acelesi yok. 500 lira etmez bu oyun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 16 Haziran 2021; 12:37:36 >
  • anticheat olmayacak 3-5 ay sonra hileler başlar 1 yıl sonrada çöpe dönüşür

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

HF1'e devam ne sistem istiyor ne ssd 1 gb bile değil  

• x3x kullanıcısına yanıt

Serverlerda AI on/off opsiyonu olacaktır muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiehsheshuai -- 16 Haziran 2021; 12:53:36 >
  • Incoming fire

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05BCBF09E

Herkes sistem gereksinimlerini soruyor. Bence multiplayer oyunlarda en önemli sistem gereksinimi internet hızı ve ping değerleri. Türkiye'de sunucu açmayacaklarına göre en az oluvereceği 60 olur onu da Marmara bölgesinde en batı uçtaki iller alır. Tekirdağ, Edirne, İstanbul, Balıkesir falan. Yoksa sen en iyi ekran kartını al, 1 ms 240 hz monitör al pingin iyi değilse hiç bir işe yaramaz. Sen 120 fps üstü al istersen pingin 100 ve üstü olduktan sonra 30 fps ile oynayan pingi 10 olan kişi seni her daim daha önce görecek. Bu yüzden multiplayer oyunlarda haksız rekabet var.

Battlefield oynamadığınız çok belli oluyor.

Dün BF V de 55 ping ile oynuyordum. İstanbulda değilim, über süper hızlı fiber internetim de yok, türknet kullanıyorum.

• x3x kullanıcısına yanıt
    AI zorunlu degil hocam istersen coop ai ye karsi istersen tek basina istersen de eski usul multiplayer oynayabilirsin. Hic bir oyun 500 tl etmez bana gore de ama 500 tl denilen para 45 euro neredeyse memlekette.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konsollarda klavye mouse desteği olacak mı ? Yeni haber var mı

• 128MilyarDolar kullanıcısına yanıt

3-4-5 bf 1 hepsini oynadım. hem pc'de hem konsolda. cod gib küçük haritalarda oynanmadığından çok fazla karşı karşı gelinmese de ping önemlidir. Cod daha hızlı olduğundan ping orada daha önemli. Bf genelde pusu oyunu olduğundan daha az önemli olabilir. Ama ping değeri oyundan alınan zevki etkiliyor. Bariz ben daha önce ateş ediyorum. Karşı tarafta sanki taramalı varmış gibi tırt ediyor ölüyorsun. Bakıyorsun elinde otomatik silah yok. tek atan silah var. Gerçi ben o zamanlar tv'yi monitör olarak kullanıyordum. Ondaki gecikme de neden oluyordur. Ping, düşük sistem ,tvdeki gecikme birleşince dezavantajlı konumdaydım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield Maşuku

Konsollarda klavye mouse desteği olacak mı ? Yeni haber var mı

Sanırım olmayacak. En başta olacak ibaresi vardı sonrasında kaldırdılar

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Fortnite’ta da klavye mouse desteği vs yazmıyor ama var. Bir ümit bekliyoruz bakalım ();

• Ah bf ah, bfv cikmadan pc'yi satmistim. Simdi yeni pc yapmak dunya para oldu, sanirim PS5 alip devam etmek daha dogru olacak.

Ben oyunda BF3-4 havalari sezdim ve uzun bir sureden sonra 1. 2. dunya savasi sonrasi bu caglari oynamak daha eglenceli olacak. Yeni silahlar vs. gonder gelsin DICE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcoker -- 16 Haziran 2021; 14:49:12 >
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

Dünyanın her yerindeki psn’de bf2042 yanlış fiyattan çıktı. Ps5 sürümü 70 dolar olması gerekirken 60 dolar çıktı ve ben bunu yazmıştım foruma alacak olan varsa çabuk alsın düzeltecekler diye. Sonra fiyatı düzelttiler haliyle tr fiyatını da düzelttiler.

• tospik kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok hocam çıkınca alacağız artık. Ben digital pek sevmediğim için genel olarak kutulu alıyorum zaten. Mecbur beklicez çıkmasını

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.