Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.758
Cevap
136
Favori
568.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield'ı hikaye modu için oynayanların şikayetlerini anlayamıyorum. Bu serinin odak noktası hiçbir zaman hikaye olmadı zaten.

Hem Reveal Trailer hem de Gameplay Trailer hoşuma gitti benim. Verdik ön siparişi.

• Cross platform için Gold versiyon olması lazım diye gördüm yanlış mı gördüm acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Bu iş cyberpunk gibi konularda da vardı beğenmedik deyince eyvah taşı yiyoruz anında

ben 1942den beri bf hastası biriyim. millet 2005de kafelerde knight online furyasına tutulmuşken bile ben bf2 oynardım arkadaşlarla, orijinal bf1942,bf2 cdleri bile durur kolilerimde bf3-bf4-bf1 hep premium almışımdır. Yani kısaca gözü kapalı bfyi her zaman tek geçmişimdir ancak benim bu oyunu beğenmeme nedenim oyunda bir yenilik görememiş olmam, bir trailer yapıyorlar bf3 ve 4 deki atv heli ve jet ile rendezook lar tekrar canlandırılmış yani bunlar yenilik mi ? 10 yıl önce de yapıyorduk bunları ha beğenmedim diye de almam demiyorum yine satın alırım ancak aşırı bir beklenti oluşturuluyor ve bence bunu hak etmiyor trailerlardan gördüğüm budur. En sevilmeyen denilen bfleri bile minimum 400 saat oynamışımdır inanmayan olursa diye bir de ss bırakayım. battleloga girsem bf3 de 1000 saati devirmişimdir.

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Cross platform için Gold versiyon olması lazım diye gördüm yanlış mı gördüm acaba?

3 sürümde 1-1 aynı oyun olacak.Gold ve Ultimate farkı ekstra görsel farklılık vb olacak.1.ci yıl paketi nedeniyle gold ve ultimate paketinde toplam 4 uzman olacak.Bu uzmanlar büyük ihtimal standart pakettede açılacaktır.

• Azıcık şu yazı yazma işini geliştirin abi. Bir üstteki mesajda korkunç şeyler yazıyor. Resmen kripto çözer gibi anlam çıkartmaya çalışıyoruz. Bir de beni bloklamış. Bu kadar karakter uyumu da fazla

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt

Evet Cyberpunkta'da aynısını yaşadım oyunu 2019 e3 ilk gün direk ön sipariş verdim. Oyun çıkınca ben RTX 3070'im ile bile rezil halde oynadım orta halli pcleri düşünemiyorum.

Anlatıyorum baya baya RPG diye tanıtıldı oyun resmen aksiyon maceraya dönmüş. Story line a etki sıfır sadece ilk 1-2 saat farklı, görevlerdeki bugları vs saymıyorum bile hurrraa herkes taş fırlatıyor sırf bok atmaya giriyorsunuz bilmem ne..

Aynısı burada da var hudu beğenmedim ekstra olarak yeni nesil grafikler nesilin tüm gücünü kullanıcaz diye gazladı DICE bir çıktı gameplay bf5 den kötü bazı yerleri inanamadım yazıyorum bundan ötürü beğenmedim diye adam isterse hudu kapatıp oynayabilirler sırf bok atmaya giriyorlar yazmış beğenmeyenler içinBattlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] ne diyeyim ki şimdi ben bu mesaja...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 14 Haziran 2021; 4:3:5 >

• Videolar beni tatmin etmiyor. Betasını oynamadan fikrim değişmiycek.

• trailer çok güzel olmuş...

bende şunu anlamıyorum bak , bf2 çıkmıştı o zamanlar şey demişlerdi " bilader 2. dünya savaşı çoğiyidi ya şimdi kim uğraşcak helikopter sürmeyle " falan demişlerdi. ki bf 2 nin çıkmasını sağlayan şeyde 2004 yılında bf 1942 üstüne yapılan DESERT COMBAT adındaki bir moddu baktılar çoğunluk millet çok sevdi bunu 2005 yılında aynı modun resmi olarak elden geçmesiyle BF2 çıktı. bakın isterseniz BF 2 nin aynısıydı lan.

SONUÇ : o helikoterlemi uğraşcaz yeeaaa diyen tayfa HACI BF 2 SUFER LAN...APAÇİ SUFER....CcC sUP€R cOBR@ cCc falan diye gezdiler....

yıllar yıllar geçti araya Bf 2142 falan çıktı gerçi o oynanmadı fazla...

Adamlar bf 2142 nin oynanmamasını anladılar Bad Company 2 çıkardılar.

bak ozamanda şey vardı bak....

" Ağğbi binaya ateş ediyosun bina yıkılmıyo yeaa "

bunun üzerine Bad Company 2 de farklı bir motor denediler her şey yıkılıyo...baktın sniper var vuramıyomusun ?..yık binayı gitsin anasını satiyim...

onada bu sefer " AAĞğğbi her şey yıkılıyo yeeaaaa " diyenler oldu

SONUÇ : O her şey yıkılıyo diyen tayfa vardı ya.. AĞĞBİ SUFER YA TARİHİN EN İYİ GRAFİK MOTURU BURDA HER ŞEY YIKILIYO YE....dediler..

BF 3 geldi....ardından BF 4 oldu...Bf4 için 3'ün Remasteri dediler...Ne la bu 2. dünya savaşından buraya nasıl geldik la biz denildi...

Bu arada 3' 4'e laf atanlar serinin en iyisini hala 3 yada 4 olarak görüyolar birazdan onada gelicez...

Değişik birşey denendi 1. Dünya savaşına dönüldü...Bf1 bak bu çok güzeldi..harbi harbi çok iyiydi bu...Oynadım...süperdi...sesler ortam falan harikaydı...O zeplin detayı efsaneydi...gerçekten 1. dünya savaşı cephe hattı yaşatıldı...bu oyuna bişi diyen olursa karşısında beni bulur...ağır konuşurum...öldüğün zaman üzülüyodun lan böyle bir şey yok...türkçe dublajı yeterdi yani...bu konu bu kadar...

her neyse...

2 Dünya savaşına dönüldü..

( bunda suç tamamen Ea tarafında kimse kusura bakmasın...eli protez olan kadın asker vardı...kadın asker??!!??? eli Protez???!!??!! pardon komple kolu Protez... japonya ordusunda kadın asker ???!!!!?? OHAAA ARTIK YUĞ )

herkes ben dahil Er Ryanı Kurtarmak sahnelerini yaşıcaz lan çoğiyi derken...mohikan traşlı askerlerin arasında kaldık...gerçeklik yok...ben askerim ordan biliyorum öyle traşlı askeri barındırmazlar lan öyle şeymi olur ???? birisinin kafasında gaz maskesi var birisinin eli yüzü mavi boyalı falan...atmosfer tamam ama tarihsel gerçeklik 0 kimse kusura bakmasın...

SONUÇ : AĞĞĞBİİİİİİ BF5 YEAAAAA...ÖN SİPARİŞ VERMİŞTİM BEN BUNA....( Ben vermedim ) HARİKA YAAAAA....

Millet modern savaş modern savaş dedi....Bu oyun çıktı...şimdi okudum hepsini bak ne diyolar bak...AĞĞBİ BF 4 ÇAKMASI YEEAAA...ne öyle ağbii hud neymiş yeeaaa...diyolar Eminimki oyun çıktıktan sonra aynı kişiler şey diycek bak...

AĞĞBİ OYUN SUFER....COD KİLLER YA...COD OYNADIĞIM GÜNLERE YAZIK YEMNEDİYORUM... APAÇİ RULES....KAFADAN TEK AĞĞĞBİİ.....falan diyecekler..

benim düşüncem ne mi ????

bence oyun güzel olmuş...modern savaş hatta biraz daha ilerisi güzel olmuş bence..güncel silahların üzerine biraz daha futuristik şeyler falan detayları falan güzel yani...

şimdi aklımdaki soruyu sizlerle paylaşmak istiyorum..

HACILAR GTX 1650 ile bu oyunu oynarmıyım lan....16 ram var i7 9. nesilde işlemci var...Bi cevap verin be Hayrına ???

iyi günler : )))))

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgü® kullanıcısına yanıt

Aynı fikirdeyim..

Ayrıca anti-cheat konusunda bir gelişme yoksa bu kadar para vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 14 Haziran 2021; 11:58:1 >
  • Özgü® kullanıcısına yanıt

Bence videolar tatmin etse de betayı oynamadan almak mantıklı değil. Trailer olarak Cyberpunk :mda harikaydı, gördük sonra ne çıktığını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theschuey -- 14 Haziran 2021; 10:24:27 >
  • theschuey T kullanıcısına yanıt

İlk C2077 trailerı çok iyiydi tabi fakat diğerleri bence o kadar değil. Ayrıca bizi nasıl bir oyunun beklediğini de tam bilemediğimiz gibi çok erken aşamadaki bir versiyonu gösteriyorlardı. Bf2042'de böyle bir şey olacağını sanmıyorum zira çıkışına çok yakın ve bizi nasıl bir şeyin beklediğini tahmin edebiliyoruz. Tabi yine de betayı oynamadan karar vermek gerçekten de pek mantıklı değil.

• Konsolda klavye-mouse desteği olacak mı? Bununla ilgili haber var mı?

• Bahsettğim cross gen gold ve ultimate de var hocam o ne peki ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bir an önce çıksa da bf4 rahatlasa artık. her serverda 10 kişi ekmek kuyruğu bekliyor Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Oyunu şuan da yükleyebiliyor muyuz?

• Ciddi ciddi orijinal BF müziğini kullanamadıkları için on sipariş gecmeyecegim henuz. BF trailer i gelip o müziği duymuyorsam o oyuna güvenmem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bundan onceki bf3 trailer daha cezbeciydi bana göre bu trailer cezbecidi gelmedi nedense beta cıksın ona göre karar verecem sahsen ☹

• Fiyatları netleştirelim.

Standart Sürüm:

Normalde: 420TL

EA Play aboneliği ile: 377TL

EA Play alıp + oyunu alırsanız : 407TL

Minimum kazancınız: 13TL

Gold Sürüm:

Normalde: 600TL

EA Play aboneliği ile: 539TL

EA Play alıp + oyunu alırsanız: 569TL

Minimum Kazancınız: 31TL

Ultimate Sürüm:

Normalde: 800TL

EA Play aboneliği ile: 719TL

EA Play alıp + oyunu alırsanız: 749TL

Minimum Kazancınız: 51TL

Karar sizin.

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.