Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.767
Cevap
137
Favori
569.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Onlar için konuşmayayım, beğenir beğenmez kendi tercihidir diyorum ama sürekli içimden "daha ne olsun abi yani ne bekliyorsunuz, daha ne olabilir ki" diye düşünmeden edemiyorum. Adam çıkmış XBOX'ın Twitch, Youtube yorumlarında oyunun grafikleri için "BF4'ün aynısı, BF4 çakması" iması yapıyor, yok kardeşim senin göz doktoruna gitmen lazım sadece :) HUD'ları bende beğenmedim, ileride değiştirirler belki ama bu oynanmayacak kadar kötü olduğu anlamına gelmiyor ki. Bu kadar abartılacak ne var çözemedim, ne istediğinizi bilmiyorsunuz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 13 Haziran 2021; 22:25:12 >
  • Cod killer. Bu sene cod ölü doğacak. Müthiş bir bf geliyor. Yabancı forumlar yıkılıyor herkes beğenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşıyorken silahı modifiye edebilme özelliği haricinde beğenmediğim bir yer olmadı, alırım gibi duruyor..

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

Aldık Gold Edisyonu, Allah affetsin Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• bf5 hiç oynamamıştım premium pass filan kalkmış. Gold alınca mesela 4 yeni uzman, 4 savaş bileti, sezon filan ne demek oluyor ne artısı olacak normal sürüme göre ?

• Eski konsol , grafik ve BF4 devamı konularına katılıyorum hepsi üzücü ama bu seriye her türlü para verilir aga .

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

bf5 hiç oynamamıştım premium pass filan kalkmış. Gold alınca mesela 4 yeni uzman, 4 savaş bileti, sezon filan ne demek oluyor ne artısı olacak normal sürüme göre ?

3 aylık periyotlarla senede 4 sezon olacak. Golda 1 sene sezon dahil. Her bir sezon biletinin en az 100 lira olacağını düşünürsek gold almak standard sürüme göre fiyat olarak daha avantajlı.

• GeceninGölgesi1982 G kullanıcısına yanıt

sadece ana oyunu alırsam peki bir tek ilk yıl mı oynayabiliyorum her sezon için bilet mi almak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Zauriel.

Yabancı forumlarda herkes seri 3 ve 4ün ruhuna geri döndüğü için seviniyor ama DH forumu yine formunda. Bizim insanımızı memnun etmek cidden çok zor.

BF 1 çıkar, neden birinci dünya savaşı modern savaş bekliyorduk. BF V çıkar, neden ikinci dünya savaşı modern savaş bekliyorduk. BF 2024 çıkar HUD'u beğenmedim, grafik kötü. Ekşi Sözlüğe döndü iyice forum da.

• Bu arada oyunun bence askerlerin yavaşlaması bf3'ün gerçekçi yapısına iyi bir dönüş olmuş ne kadar bf4 kopyası gibi dursada .

Ama namlu , nişangah vuruş hissiyatı gerçekten COD gibi olmuş çok alakasız duruyor .

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

BFV ile dalga geçtiler, grafik anlamında demiyorum bu ondan beter olmuş. BF4 de oynanış olarak bundan güzel, aferin DICE franchise'ı çöp ettin sayılır. Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Parasından falan değil, aşırı futuristic olması yüzünden kesin ve net beğenmedim ve almayacağım. BF1, BF4, BFV'e devam, ta ki adam gibi bir WW2 ve modern savaş oyunu gelene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 13 Haziran 2021; 23:50:49 >
  • Laf olsun torba dolsun diye beğenmedim yazmış millet.Gösterdikleri dayanaklar da dayanak olsa. Yok yok BF3 1.00018 versiyon olmuş DLC ile gelirmiş yaa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala_ -- 13 Haziran 2021; 23:3:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zauriel.

Yabancı forumlarda herkes seri 3 ve 4ün ruhuna geri döndüğü için seviniyor ama DH forumu yine formunda. Bizim insanımızı memnun etmek cidden çok zor.

Benim gördüğüm kadarıyla 3 ve 4'ün ruhuna dönülmemiş. Aksine direk bütün oyunlardan bir şey araklayıp her kitleye hype yaptırtmaya çalışmışlar. Trailer'ın bir kısmı 3 gibi bir kısmı 4 gibi HUD ekranıysa Bad Company temasında. Yıllardır Bad Company 3 bekliyoruz ama popülist oyunlarda ısrar ediyorlar. Sadece online oyunu tam fiyattan satıp üzerine season pass gibi çöp bir para sağma sistemi eklemeleri yüzünden baya soğudum. Ayrıca görsel olarak da tatmin edici seviyede değil tam fiyattan satılan bir oyuna göre. Bazı sahneler 8 yıllık Bf4'e grafik updatei gelmiş gibi. Çıktığında çok keyifli bir gameplayi olmazsa paragöz EA'e 1 kuruş koklatmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardwell. -- 13 Haziran 2021; 23:5:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

BF 1 çıkar, neden birinci dünya savaşı modern savaş bekliyorduk. BF V çıkar, neden ikinci dünya savaşı modern savaş bekliyorduk. BF 2024 çıkar HUD'u beğenmedim, grafik kötü. Ekşi Sözlüğe döndü iyice forum da.

Alıntıları Göster

Bundan sonra fikir belirtmiyoruz arkadaşlar.Olumsuz düşüncelerinizi yazmayın lütfen.

Oyun çok güzell yess bebeğim..HUD o kadar güzel kii ışıl ışıl..DICE bu işi yapıyor.Grafikler ise BFV çok üstünde..Tam bir Yeni Nesil Grafikler.Tam beklediğim ve istediğim gibi.

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Ekşi sözlükten Uludağ sözlük olduk mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdar_k

sadece ana oyunu alırsam peki bir tek ilk yıl mı oynayabiliyorum her sezon için bilet mi almak gerekiyor

Cod daki battle pass muhabbetine benzer olacak. Kozmetik vs . Her sezon için almanız gerekiyor ama zorunluluk tabi ki yok. Muhtemelen dediğim gibi her sezon kozmetik vs olacaktır

• Ergenler toplanmış beğenmedim yeahhh muhabbetlerine başlamışlar.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.