Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.768
Cevap
137
Favori
569.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cgi'dan kastınız ne anlamadım ama Battlefield trailerları Frostbite motou kullanılarak yapılıyor. Bu trailerlar gameplay demek değil. Bu motorun gücünü göstermek için motorun grafiklerini, fiziklerini, animasyonlarını kullanarak yapıyorlar yani. Mesela Unity oyun motorundan da hem oyun hem film yapılabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı yedik artık Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
  • Battlefield resmi twitter hesabından 9 Haziran'da ilk yeni tanıtımın geleceğini gösteren bir video paylaştı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 1 Haziran 2021; 18:3:31 >
  • 9 Haziran Çarşamba saat 17:00'da ilk trailer geliyor!

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Siteyi de yenilemişler.

• Bu arada sızıntılar doğru çıktı diyebiliriz.Logo onu gösteriyor en azından :)

• Futuristik tema da onaylandı gibi. Dikkatli izlerseniz başlarda garip kıyafetli kişiler var. Sızıntılar büyük büyük ihtimalle doğru. İyi kı sızan görüntülerin hepsini izlemedim büyük keyfim kaçardı
    Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

• Eli kolu olan herkes adam.vurabiliyo kd ye dayali levele dayali matchmaking saçmalik olur

• Hayırlı olsun. Umarim benim külüstür çalıştırır bunu

• 9 haziran

• 9 haziranda konudakiler Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• whisper242 kullanıcısına yanıt
    Ahahah bu kediye bitiyorum ya.
    Umarim güzel bir oyun cikar yoksa BF serisi yalan olur.

• whisper242 kullanıcısına yanıt

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• 16gb ram yeticekmi 128 kişilik haritada arkadaşlar sorun yaşatırmı ki? Ona göre ram takviyesi yapalım

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt

Ramden ziyade işlemciler ne yapacak bu haritalarda orası daha çok üzerine düşünülmesi gereken konu.Bf 1 ve bfv de işlemciler ağlıyordu resmen Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Artık bir tarihi var buda bir şeydir.Sızıntılar doğru çıkacak gibi.Tema renkleri tuttu.

• ozgur4591 kullanıcısına yanıt

Yeter tabii ki. Önemli olan işlemci

• işlemciyi bu oyun için yeterli aldım diye düşünüyorum da bf5 bile 13 gb ram tüketiyor bu oyunda 15-16 görürse takılmalar yaşanabilir diye düşünmüştüm korku saldı Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur4591 -- 1 Haziran 2021; 20:58:31 >
  • PlayStation 5 için umarım Adaptive Trigger özelliği ile getirirler. O silahların hissiyatını sonuna kadar hissettirmeleri lazım oyunculara

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.