Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.768
Cevap
137
Favori
569.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna kaliteli mapler ve güzel bir ilerleme sistemi getirmeliler. BF3'ün DLC dahil tüm mapleri çok iyiydi. Caspian Border gibi bir map BF4'te gelmedi. BF4'ün ilerlemesi ile çok karışıktı. F2P oyun gibi silahlar aşırı özelleştirilebiliyordu. Kötü bir şey değil tabii ama BF3 gibi basit ve ilerlediğini hissettiren bir sistem bence yeterli olacaktır. BFV'in renk paleti bir acayipti düşmanlar bazen savaş alanıyla bir oluyordu çok zordu görmek. Rush modu da artık geri döner belki.

• Yeni bir haber var sandım konu üste çıkınca ama bir gelişme yok.Bf 5 yüzünden zaten battlefield oynanmıyor sanki başka bir oyun gibi.

• Yeni Battlefield Oyunu İlkbaharda Tanıtılacak ve Yılın Sonlarında Çıkacak  

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Battlefield_Oyunu_ilkbaharda_Tanitilacak_ve_Yilin_Sonlarinda_Cikacak-107518.htm

Şirketin CEO'su Andrew Wilson'ın belirttiğine göre "Bir sonraki Battlefield deneyimimiz tamamıyla askeri savaşa geri dönüyor. Oyun, devasa ve sürükleyici savaşları hiç olmadığı kadar fazla oyuncuya getirmek için yeni nesil platformların gücünden tamamen yararlanacak." diye belirtti.

"Eşi benzeri görülmemiş ölçekte haritalar içerecek oyun; yıkılabilirlik, araçlar, silahlar ve savaş sistemi gibi serinin bilinen özelliklerini alacak ve başka bir seviyeye taşıyacak."

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her battlefield oyununda şunu yazmalarına gıcık oluyorum

Eşi benzeri görülmemiş ölçekte haritalar...

• Bf2,3 ve 1i harmanlayıp günümüz zamanında geçse mükemmel bir oyun çıkar zaten

• DICE LA Yeni Battlefield Oyunu Üzerinde Çalışıyor  

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DICE_LA_Yeni_Battlefield_Oyunu_Uzerinde_Calisiyor-107641.htm

DICE LA stüdyosu Battlefield serisi üzerinde çalışmaya geri döndü.

Stüdyonun tasarım yönetmeni Justin Wiebe, twitter üzerinden paylaştığı gönderide kullanıcıların, DICE LA'in hangi EA oyunu üzerinde çalıştıklarını tahmin etmelerini istedi ve Battlefield cevabı doğru çıktı.

DICE LA geçmişte pek çok Battlefield oyununda DICE'ın İsveç'teki ana ekibine yardımcı oldu. İndirilebilir içerikler ve çıkış sonrası destekle de ilgileniyorlardı.

Geçtiğimiz yılın başında Respawn Entertaintment'ın kurucusu Vince Zampella DICE LA'in başına getirildi. Vince Zampella, stüdyoyu yeniden isimlendirmek ve kendi oyunlarını oluşturmak gibi planlardan bahsetmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 11 Şubat 2021; 18:17:24 >

• Modern savaş sevdiğim için hala BF4 oynuyorum. Hadi be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N20 -- 16 Şubat 2021; 18:33:50 >
  • Rtx 2070 gaming z ve i5 9600 k ile ultrada çalıştırması dileğiyle.....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt

10850K 

• MACHiNA_HATTAB kullanıcısına yanıt

Gelsin bakim ikigozum un çica, beraber ağız burun dağıtır iz haha, makinayida gunceeldik mis.

• "Profil ayarı" gibi bir şey gelir inşallah ya.

Farklı farklı karakter ayarları için sürekli vakit kaybı oluyor.

Her sınıf için 3-4 profil gelse güzel olur

• AC 130 MUHAKKAK OLMALI

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MACHiNA_HATTAB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanikAtak -- 1 Mart 2021; 22:56:5 >
  • Aman abi sonbaharda çıkartacağız diye yarım yamalak oyun çıkartmayın ya  

EA, Yeni Need for Speed Oyununu Erteledi; Criterion Games, Battlefield 6'ya Yardım Edecek

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-EA_Yeni_Need_for_Speed_Oyununu_Erteledi_Criterion_Games_Battlefield_6ya_Yardim_Edecek-107931.htm

Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununun çıkış tarihini bir yıl kadar ertelediğini duyurdu.

Need for Speed yapımcısı Criterion Games, yeni Battlefield oyununun geliştirilmesine destekte bulunacak ve Battlefield'tan sonra 2022'de Need for Speed'e geri dönecek.

Electronic Arts'tan Laura Miele, Polygon'a yaptığı açıklamada "Battlefield harika şekilleniyor ve ekip çok bir sıkı bir şekilde çalışıyor. Geçtiğimiz yıl çok zorladılar ve evden çalışıyoruz. Ve bu oldukça zor, evden oyun yapmak gerçekten zor ve DICE ekibi biraz yoruldu." diye belirtti.

"Harika bir oyuna sahibiz ve oyunun inanılmaz bir potansiyeli var. Kazanmak için oynuyoruz ve piyasaya harika bir Battlefield oyunu sunmak için oynuyoruz."

Laura Miele bu kararı Criterion Games ile konuşarak birlikte aldıklarını ve Criterion Games'in geçmişte de Star Wars Battlefront ve Battlefield oyunlarında DICE'a yardım ettiklerini ifade etti.

• Ne zaman bir video görebiliriz ?

• ""Harika bir oyuna sahibiz ve oyunun inanılmaz bir potansiyeli var. Kazanmak için oynuyoruz ve piyasaya harika bir Battlefield oyunu sunmak için oynuyoruz.""

sure!

• EA şu güzel serilerin öyle içine etti ki iş artık sinekten yağ çıkartma noktasına geldi. BF3'ü ilk aldığımda 15-20 fps ile filan oynuyordum ama oyun yine de güzel geliyordu, bir şekilde oyuncuyu kendine bağlı tutuyordu ama EA sağolsun şu seriden tamamen soğuttular beni. Şimdi Codemasters'ı da satın aldılar artık Dirt Rally, Formula 1 gibi oyunlarında bir güzel içine ederler herhalde.

Kaliteli iş çıkartmaktan çok, insanların ceplerini nasıl boşaltırız şeklinde düşündükleri sürece de gerek bu seriden, gerekse de içinde EA olan herhangi bir oyundan uzak durmak lazım diye düşünüyorum.

Yani Dünya üzerinde EA gibi müşterisini "sağılması gereken bir inek" olarak gören başka bir şirket var mıdır bilmiyorum ama EA'in bu tavırları artık kabak tadı vermeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 4 Mart 2021; 12:57:38 >
  • Ea ne zaman böyle açıklamalar yapsa oyundan beklentim azalıyor

• PanikAtak kullanıcısına yanıt

?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.