Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.709
Cevap
137
Favori
566.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sağolun hocam cevaplarınız için.
  • Eskilerden kim kaldı
  • Acaba i5 6500, 1050ti open betayı açar mı ? Beğenirsem sistemi komple değiştirmeyi düşünüyorum yok yine çöp çıkarsa devam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mali yılı raporları açıklandı. Yeni Battlefield oyunu 2021 noelde çıkacakmış  

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-EA_2022_Mali_Yilinda_En_Az_6_Oyun_Cikaracak_EA_Play_Abone_Sayisi_65_Milyonu_Asti-106149.htm

Electronic Arts, 1 Nisan 2021 - 31 Mart 2022 tarihleri arasını kapsayan 2022 mali yılında en az 6 oyun çıkarmayı planlıyor. Bunlar yeni Battlefield, yeni Need for Speed, FIFA, Madden, NHL ve en az bir tane daha bilinmeyen oyun. Yeni Battlefield oyunu 2021 noelde çıkacak ve daha önce hiç görülmemiş bir boyutta olacağı belirtildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bf1 ve NFS 2015te ki sıçrama devam ettirilemedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Poffff arkadaş cod alicaz o zaman ya

• 2021 noel mi
    Bf4 e devam...

• Güzel haberler gelmeye devam ediyor, 128 oyuncu desteği olacak gibi.

https://wccftech.com/battlefield-6-soft-reboot-ps4-xbox-one//

• Battlefield 6'tan yeni bilgiler sızdı: 128 kişilik haritalar ve daha fazlası

https://www.donanimhaber.com/battlefield-6-dan-yeni-bilgiler-sizdi-128-kisilik-haritalar-ve-daha-fazlasi--129117

• Ne zamandır geliştiriliyor bilmiyorum ama son oyunun üzerinden 3 sene geçecek bu oyun çıkana dek umarım güzel bir iş yapmışlardır.

TTK 'i düzgün olsun lütfen bir de saçma sapan modellemeler getirmezler umarım BF 5'in trailerında gördüğümüz biyonik kollu parka gider gibi makyaj yapan kadın karakterler görmeyiz umarım

• 128 kişi mi harika bir haber bu bayılıyorum kalabalık savaşlara Warzone da 52 vs 52 TDM gibi çok eğlenceli olur.

• 128 kişilik haritalar olması bence bir gelişme değil. Yeni nesilde bir zahmet.

Önemli olan oyunun mayası. İkinci bir bfV seriyi çok geriletir.
  • Yıllardır hayalini kurduğumuz 128 kişilik haritalar geliyor fakat benim endişelerim var bu konuda. Oyun 64 kişilik haliyle bile kaos yaşatıyorsa,128 kişide gerçek savaş alanından beter olacaktır.

Her neyse benim için her türlü bir bf oyunu buy day one'dır fakat fiyatının uygun olması lazım. Umarım EA şu saçma fiyat politikasından vazgeçip artık 200-250 tl gibi bir fiyattan satar.

• 128 kişilik modda işlemciler gg olacak.

• Cod ile bf serisi karsilastirildiginda birbirinden iki farkli atmosfere sahip. Bf nin savas atmosferi cok gercekci , icine cekiyor oyun

• Vay be, 60-70 kill alan hileciler bu modda 1500 leri bulurlar herhalde. :)

Umarım daha temiz ve herkesin cebine uygun bir oyun olur.

• Beklediğimize değer bir oyun olur umarım.

• Patren kullanıcısına yanıt

64 kişilik haritalarda bile pert oluyor zaten.128 kişilikte neler olur kim bilir  

• bad company 2 deki yıkımları geri getirsinler bc2 den sonra bozdu

• Battlefield 3'e benzer bir yapım gelirse bu oyunla beraber ya konsol alırım yada çok güçlü bir ekran kartı. Battlefield 3 çıktığında sistemsel endişelerim olmasaydı o ilk zamanlarındaki tadı alabilecekken bunu yapmadığıma hala pişmanım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.