Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.708
Cevap
137
Favori
566.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eger leak gerçekse bu görüntüler yatırımcılara ait bir toplantıda sızdırılmış demektir ve EA bu trailerlafi yatırımcılara gönderirken belli gruplar icin belli işaretler koymuş olabilirler trailer’a ( mesela bir grubunkinde 5. Saniyesinde kırmızı ışık diğer grubun trailerinin10. Saniyesinde mavi parıltı gibi). Bu yüzden trailer’in hepsini yayınlamıyor olabilir. Tabi bunlar varsayım. EA’in kendisi bu kadarını kasıtlı vermiş olamaz. Görüntü okey ama ses dosyası biraz fazla bence. Eğer görüntüler fake çıkarsa Tom Henderson kaçacak delik arasın Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 10 Mayıs 2021; 20:56:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haydaaa (“Yakında” kelimesiyle kafiyeli olanlar : Haziran, Boom)

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Haydaaa (“Yakında” kelimesiyle kafiyeli olanlar : Haziran, Boom)

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

Haydaaa

Hype eksi 10000000000

"Soon" dediler..herkes 1-2 hafta anladı..Soon yakın zaman için kullanılır..Nisan 22 de "Soon" deyip Haziran demek ne demek ya..Keşke önümüzde ki aylarda deseydiler.Yalnız bu olay ters teper demedi demeyin..baya tepkili herkes.

Yakında kelimesiyle kafiyeli olanlar :

sızıntılar

şimdi Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Mayıs 2021; 21:30:50 >
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt

Haziran kesinleşti bu arada

Şaka gibi gerçekten. Benim de hype mype falan kalmadı. 4chan’deki adama büyük is düşüyor su an. Bütün traileri salsın. Bir gram üzülmem su an. Yakında demek 1.5 ay demek değildir :((

Yalnız geceye veya yarına bir teaser çıkıyormuş üffff Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Yani?

Yani ; Trailer haziran ayında yayınlanacak.

Şimdi akıllarda tek soru ; yarına sızıntı olacak mı Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Mayıs 2021; 21:30:4 >
  • tospik kullanıcısına yanıt

Bence 30 saniyelik falan teaser yarın yayınlanır ancak oyunun daha detaylı tanıtımı haziranda yapılır hafif ters köşe olarak düşünüyorum bu tweeti.

Arkadaşın dediği doğrumu çıktı.Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Arkadaşın dediği doğrumu çıktı. 

Aynen ..Jeff Grubb dediği ya da tahmin ettiği doğru doğru çıktı.

• Dikkat ederseniz “Words” diyor. Altta da 2 kelime var.

Haziran

Boom

Bence bu gece veya yarın teaser gelecek. Boom

• Chiehsheshuai kullanıcısına yanıt

Bu gayet normal değil mi words yazması? Ben olayı anlamadım.Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Eylül gibi gelir en erken
  • Mala bağladılar iyice. Altı üstü yeni oyundan 3-5 görüntü paylaşacaklar.

• 2022'de PS5 almayı planlıyorum umarım bu döneme denk gelir.

• Bu kurumsal firmalar neden öküz gibi davranıyor hep be. Yayınla işte fragmanı . En azından bir teaser bari paylaş.

• whisper242 kullanıcısına yanıt

Milyar dolarlık firmanın böyle bir pazarlama methoduna gideceğini düşünmüyorum. Yakında deyip 2.5 ay sonra göstermek de akıl işi değil ama beklemekten başka yapacak bir şeyimiz kalmadı hocam. Yarın 4chan’e iyice bakmak lazım trailerdan bir parça gösterecektirler Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• FoxyDogy kullanıcısına yanıt

Asıl bomba yarına teaser ve Haziran’da da gameplay videosu olsa diyorum. Genelde BF oyunları pat diye duyurulur.

Edit: Yani içimden öyle bir şey geçti yazım bulunsun dedim :) Dediğim şey %1 ihtimal ki büyük ihtimalle Haziran’da göreceğiz. Boom kelimesine taktım biraz. Soon - boom kafiyeli yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chiehsheshuai -- 10 Mayıs 2021; 23:59:2 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.