Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.760
Cevap
136
Favori
568.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asıl soru şu BF3ü zamanında Rusya üzerinden 30 liraya alıyorduk. Şimdi kim bilir kaç para olacak BF6 Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• BF3'teki yavaş oyuna dönmeleri çok zor. Piyasada artık çok hızlı oyunlar tutuyor,özellikle de CoD Warzone'a rakip geleceğini düşünürsek BF5 gibi çok hızlı bir oyun olacaktır.

Battlefield'ın en büyük avantajı bence yavaş olması değil sandbox olmasıydı. CoD Warzone ile bunu biraz denedi sayılır ve çok iyi tutturdular.

Benim beklentim yavaş olmasından ziyade, CoD MW gibi akan bir yapısının ve çok iyi bir gunplayinin olması.

• Bu oyun Bf serisinin son şansı yine çöp çıkarsa artık unutulup gider.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fan yapımı tasarımları görünce bile heyecanlanıyorum..umarım hayal kırıklığı olmaz oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Intrepid

Bu oyun Bf serisinin son şansı yine çöp çıkarsa artık unutulup gider.
    Duygusal duygusal yazıp durmayın en leş oyunda olsa bf markası öyle unutulup gitmez bf4 3 hala oynanaıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

2020 yanlış yazıldı..2021 olarak düşünün :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Mayıs 2021; 20:35:12 >

• _GRKM_ kullanıcısına yanıt

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Ne yaptın hocam ya Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

Sızdırılan Ses videosunda ki müzik "2WEI" aitti.Bu hafta ya sızmış şekilde ya resmi şekilde artık Trailer kavuşuyoruz Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Edit : "2WEI" Beğendiği tweet ;

Edit 2 ; Tom Henderson'un robot köpek çizimlerinden birini de beğendiler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Mayıs 2021; 15:14:53 >

• Hayırlısı, bekliyoruz :3

Gelsin artık hocam. Fazla uzattılar :)) Acaba salı günü leaker bir şeyler sızdıracak mi yine ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Gelsin artık hocam. Fazla uzattılar :)) Acaba salı günü leaker bir şeyler sızdıracak mi yine ?

Hocam en son salıya kadar süre vermişlerdi :) eğer Trailer ve ya Kısa Teaser yayınlanmazsa..kısa bir video sızdırabilirler.

• Rüyamda bf6yı gördüm cyberpunk evreninde geçiyordu saçma bir rüyaydı :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gene mayıs sonuna uzatmışlar galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Gene mayıs sonuna uzatmışlar galiba.

Kaynak var mı hocam? Şu an tüm oklar bu haftayı ve muhtemelen yarını gösteriyor çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxyDogy

Kaynak var mı hocam? Şu an tüm oklar bu haftayı ve muhtemelen yarını gösteriyor çünkü

Alıntıları Göster

Bende yarını bekliyorum ama bir arkadaş söyledi okumuş bir yerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Bende yarını bekliyorum ama bir arkadaş söyledi okumuş bir yerde.

Alıntıları Göster

hocam senin dediğini üste paylaşmıştım..

Jeff Grubb - Oyunun tanıtımı Mayıs Sonu - Haziran Başı olacağını söyledi.

Şuan arkadaşın dediği gibi bütün işaretler bu haftayı gösteriyor.Beklenti yarına "Trailer ve ya Kısa Teaser" Yayınlanması.

• Bu arada bu leakin gerçek bir leak olduğunu düşünüyormusunuz? Yani adamın elinde trailer varsa neden sadece ses yayınlıyor? Sonrada gelip tehdit ediyor salıya kadar gelmez ise diye.

Ben buradan 2 sonuç çıkarıyorum ya leak gerçek değil yada ea tarafından hype amaçlı servis edilmiş bir leak.

Bugün yapılan 2wei açıklamasına göre leak muhtemelen ea tarafından servis edildiği sonucunu çıkartıyorum ben

• FoxyDogy kullanıcısına yanıt

İlk önce 2 görsel sızdı.Sonra kısa ses kaydı.Sonra Trailer tamamının ses kaydı.

Kendi düşüncem şöyle ;

Eğer kısa ses kaydı ile olay kalsaydı ve başka sızıntı olmasaydı..evet bu sızıntıyı EA planlamış olabilirdi.Çünkü zaten baya bir Hype oluştu ve onunla da kalmadı sesin tamamı sızdırıldı.Bence bu kadarını EA planlı olmaz.

Yarına büyük gün..Bakalım Resmi Teaser ve ya Trailer gelecek mi ? ve gelmezse sızıntı olacak mı ? eğer resmi trailer yayınlamaz sızıntı da olmazsa o zaman ne düşüneceğiz Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

o zaman ses + görseller fake 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxyDogy

o zaman ses + görseller fake 😁

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] Yarına umutluyum..Ya sızıntı ya resmi trailer gelecek gibi :)

Fan yapımı görsel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Mayıs 2021; 20:51:35 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.