Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.768
Cevap
137
Favori
569.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaCiT[35]

her zaman olduğu gibi yine daha iyi sistem istiyecek ve sıkıntılar doğurucak
    BF serisi hiç bir zaman üst seviye sistem istemedi. BF1 oynadığım kartla rahat rahat BF5 oynuyordum. BF serisinin tek kötü yanı multiplayer haritalarda en az 6/12 işlemciye ihtiyaç duyması.
  • ok

Vala uzun uzun anlatamam sana Ok demek mantıklı

Evet baya üst seviye değil

BATTLEFIELD V ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
    İS: 64-bit Windows 10 veya üstü
    İşlemci (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
    İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi
    Bellek: 12GB RAM
    Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB
    Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 580 8GB
    DirectX: 11.1 uyumlu video kartı ya da dengi
    Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
    Boş Disk Alanı: 50GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCiT[35] -- 26 Mayıs 2020; 22:15:0 >
  • SP oynamak için belki yüksek sistem istemiyor olabilir ama MP bölümü pcler için balyoz gibi ağır. Ben overclock stabilite testinde kullanıyorum BF 64 kişilik maçları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warchief46

SP oynamak için belki yüksek sistem istemiyor olabilir ama MP bölümü pcler için balyoz gibi ağır. Ben overclock stabilite testinde kullanıyorum BF 64 kişilik maçları.
    Ryzen 1600 ve RX570 ile med-high ayarlarda 100+ fps oynuyordum neyi balyoz yahu

Şuan RX5600 XT gibi orta seviye bir kartla 2K da ultra 100+ fps oynuyorum.

Gerçekten ağır oyun görmediniz sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaCiT[35]

ok

Vala uzun uzun anlatamam sana Ok demek mantıklı

Evet baya üst seviye değil

BATTLEFIELD V ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
    İS: 64-bit Windows 10 veya üstü
    İşlemci (AMD): AMD Ryzen 3 1300X
    İşlemci (Intel): Intel Core i7 4790 veya dengi
    Bellek: 12GB RAM
    Ekran kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 6GB
    Ekran kartı (AMD): AMD Radeon™ RX 580 8GB
    DirectX: 11.1 uyumlu video kartı ya da dengi
    Online Bağlantı Gereksinimleri: En az 512 KBPS bağlantı hızı
    Boş Disk Alanı: 50GB
    Bir şey anlatma zaten ne biliyorsun da yarım yamalak bilginle ne anlatacan? hadi işine.
  • warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısın

Ray tracing
    Full kişi full aksiyon anı

Yada arkadaş 10 binlik bilgisayari orta seviyeden sayıyor Türkiye bütçesi ile full ayarlardan ve fix FPS den söz ediyoruz bunları anlayamaz garibim AAA oyun etiketine sahip oyuna ağır oyun değil diyor 😊 belkide yaşı BF2 çıkış tarihlidir bilmeyiz 😂
  • bf3 ve bf4 ün devamı olacak. vietnam vs olmayacak. %99 ismide yılından alacak. yada bf6 gözlemlediğim bu.
  • Bad Company 2 yi beklediğim haberlerini okuduğum zamanı hatırlıyorum da efsane zamanlardı benim için, artık o heyecan kalmadı malesef, BC3 haberi çıksa sevinirim ama okadar havalara uçmam, yaşlandık.
  • Westie bir haberde saçmalamış, BF3'ün remaster'ı olabilir falan demiş, öyle birşey olmayacak. Haritalar büyük olacağından 100 oyuncu sayısına çıkarmalarında fayda var. Hava araçlarının BF4'den daha etkin kullanılacağı bir oyun olması da gerekir aynı zamanda. Commander sistemi olmadan, aynı BFV'deki gibi squad liderinin destek isteme sistemi de yer almalı bence. Ulus olarak ABD, Rusya, Kuzey Kore, İngiltere, Çin gibi çeşitlilik fazla olursa güzel olur. Bu şekilde araç ve silah çeşitliliği de artmış olur. Aynı BFV'deki gibi karekter özelleştirmesi olmalı ama elite askerler olmamalı. Premium sistemi geri gelecektir mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 3 Haziran 2020; 13:49:51 >
  • Katılıyorum gelecek oyunlar da kesinlikle yapılması gereken oyuncu sayısı artmalı, mangalar büyümeli ve harita dikey olarak da uzamalı. Ardından araçların fizikleri ve sesleri daha iyi olmalı el atmalılar. Doku kalitesini ve parçacık efektleri daha da geliştirilmeli. Bir de karakter yüzlerini gerçekçi hale getirmeli. Cod bu işi iyi yapıyor. Gerçek yüzler olunca hikaye daha zevkli ve gerçekçi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsanblack02 -- 3 Haziran 2020; 15:18:9 >
  • bf3'ü falan amma abarttılar ya. bu yutıbırlar da sırf içerik bulamadıklarından eskiyip çöp olmuş oyunları övüp duruyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 4 Haziran 2020; 11:19:51 >
  • Zaten BF4 BF3'ün remake'i gibi birşeydi, onun üstüne birşeyler katmalılar ki ses getirsin.
  • Benim dice stockholmden beklentim sıfır. Aynı şeyin lacivertini yaparlar.

Dice LA studyosunun başına vince zampella geçti. Bu studyo daha önce son medal of honorlari yapmış. Yetenekli ekip aslında, zampella buradan güzel bir şeyler çıkarabilir
  • BF6'dan teknik anlamda beklentim yüksek. Yeni konsolların güçlü CPU ve SSD'lerine göre yapılacağı için, fizik, detay seviyesi, çizim mesafesi ve oyuncu sayısında büyük gelişme bekliyorum.
    Şu anki konsolların zayıf CPU'ları yüzünden, BF3 sonrasında bu konuda yeterince gelişme olmadı. Hatta bazı açılardan gerileme yaşandı. Şu mesajımda bahsettim:
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/143837600

Konsollar, piyasaya çıkışlarından itibaren PC'leri kısıtlamaya başlamıştı. BF V'de bile, yıkım sonrasında zeminde tek bir moloz parçası kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 6 Haziran 2020; 17:25:56 >
  • Castle Bravo kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde şu an ki nesile çıkmayacağı haberi yapılmıştı.Direk yeni nesil konsolları hedef alan bir Battlefield gelecek.Bu da baya teknik detayı yüksek bir yapım olacağı yönünde bizlere fikir veriyor.Eski nesilin kısıtlaması olmadan yeni nesil konsolların gücü ile geliştirilecek.Bunlara ek olarak Frostbite'ın yeni bir sürümü gelirse çok daha iyi olur.Yeni nesile yeni bir motor yakışır.BF 3 etkisi yaratabilir teknik anlamda.BF 3'ün çıktığı dönemi hatırlıyorum da devrimsel olmuştu resmen.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Yeni motor= yeni problemler o yüzden bence olanı geliştirsinler.

Bu arada bf6'nın modern temalı olduğu kesin.

https://mobile.twitter.com/JeffGrubb/status/1270502856869593088

Bu adam Jason Schreir gibi birisi. Her tarafta adamı var.
  • Neye göre puan verdiğinizi anlamadım. O kadar kötü bir oyun değil.

Ayrıca yeni oyun BC3 olmaz. Bf4 gibi bir oyun bekleyin. Bc'de uçak bile yoktu.
  • Battlefield savaş atmosferini çok iyi yansıtıyor ve bunu yeni nesilde bir üst seviyeye çıkaracaklar. Benim beklentim bir hayli yüksek. Ayrıca galiba Reboot olacak yani 6 olmayacak BF 2021 olacak gibi gözüküyor.
  • BC3 gelse bu zıhnıyet onu da mahveder ,gelmesin daha iyi,zaten dice kendını bellı ettı az cok bf3 den 2 sene sonra bf4ü cıkararak,
  • Modern savaş kesin, isminde bc3
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.