Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.709
Cevap
137
Favori
566.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bad Company ve Bad Company 2'de Otokar Cobra vardı.

• Sağlıklı olsun da

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kötü oldu be...

Sizce tekrar ertelenir mi? Bir daha ertelenirse pre order'ı iptal etmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSon

İlk defa 3 sene geliştirilen senaryoyuda silen oyun 1 ay ertelenmeyle düzelcek sanıyosanız rüya görüyosunuz cyberpunkda da gördük bu işleri.3 senede olmadıysa 1 ayda da olmaz :) Kimse 1 aylık iş için erteleyip markaya zarar vermez sırf borsa da bile yüzde 8 i geçik düşüş var ea'de gerçekden 1 aylık sorun olsaydı ertelenmezdi.

@Targaryen96 Oyun yok diye çekmiyorum pre orderı yoksa hayatta bulaşmazdım buna hatta cod steamda olsa cod alırdım herifler korkudan gamescoma katılmadı video atmıyor,sence 1 aylık problem mi var ? Adam akıllı gameplay yok hala Tom henderson dün gördüğü oyunun alpha testtekiyle farkı olmadığını söyledi düşşün oyun ne kadar eksik.Kervan yolda düzülür diyip oyun çıktıkdan snra başlıycaklar düzeltmeye ama şu an demeki ne kadar kötüyse 1 aylık çingen hesabı yapıyolar 1 ayda 1 aydır diye erteliyolar  

Bu arada oyun 3 aylık sezonlara sahip apex gibi yani oyun çıkışında olması gereken şeyleri diğer sezon kakalıcaklar,sezon güncellemesi diye gayette yedirirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSon -- 16 Eylül 2021; 10:14:33 >
  • CaptainSon kullanıcısına yanıt

Alpha testi nasıldı ki hocam

1 2 göz gezdirdim leak videolarına tam izlemedim ama pek sıkıntı yok gibiydi. Bazı yerlerde çalılar siliniyordu, onları gördüm bir.

Tom Henderson'ın hangi sürümü gördüğünü nasıl bileceğiz. Adam leaker sonuçta DICE'ta çalışmıyor.

• Tom Hendersontwitter
    “New #BATTLEFIELD2042 Beta dates; October 6th for Early Access October 8th for Open Beta https://t.co/PV3gY7vSt9”
    https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1438397723145814021?s=20

Olası yeni beta tarihleri; 6 Ekim erken erişim, 8 Ekim herkese açık. Tom Henderson'a da geçmiş olsun, 10 tane BF2042 verecek şimdi :)

• Yukardan bakınca aşağıda ki oyuncular oyuncak gibi gözüküyodu textureler eksikdi çok şey eksikti ben ilk inanmadım oyunun o halinin son olduğuna ertelenince inanmaya başladım,fark ettiysen adam akılllı gameplay de yok oyun içi.

texture dediğiniz gibi bazı leak videolarda kötü gözüküyor baya ama sorun etmedim ben. Çünkü bu serinin önceki 2 oyunu da grafik olarak üst düzey oyunlar. Hatta multi oyunlar arasında en iyi diyebilirin. O yüzden kötü çıkacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 16 Eylül 2021; 12:29:15 >
  • Oyunun hazır olmadığını ufak çocuk bile anlardı. Ama hala oyun hazır,oyun çıkacak diye deli gibi firmayı savunanlar vardı. Adamlar bir tane gameplay videosu bile yayınlayamadılar neden çünkü ortada oyun yok.

• Açıkcası ben sızan oynanış videolarında gördüklerimden hiç memnun kalmamıştım. Oyundan soğutacak pişmemiş, teknik kusurlar ile dolu bir durumda çıkış yapacağına ha 1 ay ha 6 ay fark etmeksizin ertelenmesini tercih ederim. Zaten alternatifi de olmayan bir yapım olmasından ötürü iyi bir deneyim yaşatması bu hususta çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 16 Eylül 2021; 13:36:21 >
  • Keske ocak civarina erteleme yapsalardi ya. Ne kadar duzenleme/degisiklige gidebilirler ki? Ayrica 2 adet devasa fps nin ortasina tarih vermisler tam.

• Anlaşıldı yine baskı yapılarak zorla çıkarılan yarım yamalak bir oyun bizi bekliyor, almaktan vazgeçtim. Çıkışından 6 ay sonra ea play'e düşer, o zamana kadarda oyun düzelmiş olur.

• Onvious kullanıcısına yanıt

100 kişilik ekip desek 1 ayda ubisoftun far cry 7 sini çıkarır o açıdan hata düzeltmeleri için iyi bir süre 1 ay.

• 3 yıl ne yaptı peki hocam bu 100 kişilik ekip onuda sorgulamak lazım =)

• Tom Hendersontwitter
    “Giving away 10 standard copies of #BATTLEFIELD2042 (1 copy to 10 people) To enter, RT this tweet and drop me a follow. Winners announced Sept 22nd. https://t.co/fuQV605bxm”
    https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1438422297098997762?s=20

ah tom ahh :) katılın beyler..belki tom size hediye eder :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 16 Eylül 2021; 14:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

100 kişilik ekip desek 1 ayda ubisoftun far cry 7 sini çıkarır o açıdan hata düzeltmeleri için iyi bir süre 1 ay.

Hocam sizde hafif bi bf fanboyluğu seziyorum :) 3 yıldır geliştiriliyor bu oyun zaten umarım yetişir.

Not: ağır bfciyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt

Bizim cebimizden çıkan para bile değil adamın ödeyeceği para  

• 1 ay bekleceksek bu saatden sonra standart alırım, 320 TL ye
    Bendeki hype 0 şuan.

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.