Şimdi Ara

Battlefield 2 ONLINE - BF2HUB [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
3
Favori
26.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar efsane oyun ölmedi ve halen yaşıyor. Siz de topluluğa katılıp, bu konuyu çevrenizle, arkadaşlarınız ile paylaşırsanız iyi olur..
  • GeneralGranger kullanıcısına yanıt
    başka bir adresten indirdim tüm paketleri bütün uyumluklrı denedim yine aynı :(
  • server222 S kullanıcısına yanıt
    Şu an sırf buna cevap vermek için DH hesabı açtım.Kardeşim bana instagramdan bir yerden yaz oyunu yüklemene yardımcı olmak istiyorum. İnstagram hesabım: tarikk_isamarah
    @server222
    Hocam senin kullanıcı adın nedir? Belki rastlamışızdır oyunda.
  • Enthusiast_TR E kullanıcısına yanıt
    General_Granger

Ben seni daha önce Super Karkand server ında görmüştüm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki beni bundan tam 10 sene önce sunucularda güzel bir rütbe ile görmüş olabilirsiniz. turksami3 idi şimdide turksami3, oyunu 10 sene öncesinde orjinal almıştım ve çılgınlar gibi oynuyordum, artık tekrar oynayacağım ve sizde benim gibi arkadaşlarınıza tavsiyede bulunun :)
    Yav hocam yeni laptop almıştım. oyunu yükleyeyim dedim. Black screen alıp duruyorum. Birçok şey denedim ama çözemedim. Oyun her seferinde açılırken 1 2 saniye siyah ekran verip kaoanıyor. Yardımcı olabilir misiniz biliyorsanız?
    Sistem özelliklerinizi yazabilir misiniz ?
  • Hp Pavilion 6ZL09EA hocam modeli. w10 gtx1650 i5-9300h
    win 10 işletim sisteminde bu sorun olabiliyor. Başka bir bilgisayarda da denedim aynı sorunu aldım bende. Directx güncelleyinniz. Ekran kartını güncelleyiniz. Oyunu farklı bir kaynaktan yükleyiniz. Patch kaynaklarını farklı yerden yükleyiniz. Uyumluluk sorununu kontrol ediniz.
  • Oyunu kurdum oynuyorum ancak special force serverlara giremiyorum. Bende eski bf2 orjinal CD vardı ondan kurdum oyunu simdi eklemem lazım special force nereden indirebilirim

• hocam bende hazırda bf 2 vardı complete in içindede varmı varsa ztn yüklü olanı sileyimmi
  • Selam

Battlefield 2 nin içinden hesap açamıyorum. Bağlantı hatası veriyor. Gamespy ile ilgili olabilir. Başka türlü hesap açmanın yolu var mı?
  • skyrnnr87 S kullanıcısına yanıt

Merhaba. Bu sorunu yaşamanız normal çünkü konu içeriğinde de belirttiğim gibi Gamespy serverları 2014 yılında kapandı ve anlattığım adımları uyguladığınız takdirde online olarak oyuna giriş yapabileceksiniz.

• ==SAMI== kullanıcısına yanıt

Evet senin nick de yabancı gelmedi.

• Up❗

Senin nickin ne idi ?

• ==SAMI== kullanıcısına yanıt

GeneralGranger

• Aralıklarla hala oynamaya devam ediyorum eğer sizde katılmak isterseniz discord kanalına beklerim.

https://discord.com/invite/ThYKwZbhq6

Kendi hesabım : +Burchick+#3627

• bu gulf of oman bölümüne giremiyorum ya bilgisi olan var mı admin kicklemiştir diyor ama hesap yeni daha servera girmedim bile hiç

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.