Şimdi Ara

Battlefield 2 ONLINE - BF2HUB [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
26.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

• Eylül 2021 itibariyle işlevsel. BF2Hub Client'ta CD keylerim yedeklenmiş olarak gözükmese de, BF2Hub'dan nickimi yazdığımda profilim çıkıyor ve rank atlayabiliyorum. Battlefield serisine en baştan başladım ve eski oyunlardaki aktif kullanıcı sayısına şaşırdım doğrusu.

Battlefield 2 ONLINE - BF2HUB  [ANA KONU]

• Battlefield 2042 saçmalığından sonra iyi geliyor tavsiye ederim.

Bu arada GÜNCEL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/battlefield-2-puan-kasma-rehberi--152962751

Burada rehber yaptım. Rütbe atlamak isteyenler üstteki konuya gidebilir. Battlefield 2 efsanedir.

• Efsane oyundur kendisi. Özellikle oyuncu kitlesi

• hala oynayan varsa oynayabiliriz :)

• bende adımın solunda rütbe yerine x gözüküyor nedenini biliyor musunuz?

• beyler bu siteden kaç online olduğunu görebilirsiniz bf2 halen daha aktif şekilde oynanıyo ve sarıyo serverlar dolu

• Ulan Origin'de kütüphanemde duruyor. Bi ara 2F4Y'ye giremiyodum. Adminlerin online olduğu zamanlar kara listeden çıkarmıştı. 3 yıl geçti gene aynı sorun.

Biri commander spam yapıyordu trollüğüne ve özledim diye "thx commander spam" yazdım. onu yazdıktan sonra puff. unban request yapıyorum listede yokum.

Geri crack cd key ile deneyecem artık. öyle gözüküyor

• 15 sene aradan sonra girdim .... çok özlemişim ama çok paslanmışımda :=)

• işlemler güncelmi multi oynanabilir mi? (zamanında oynayamadık burda cafelerdede yoktu bu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihan4292 -- 24 Ocak 2024; 20:43:42 >
  • ulan 2004 dogumluyum 2007 mıydı neydı o zamanlardan berı oynuyorudm ama hep botlarla. net kafede arkadaşlara az bısey alıstırdım 3 kısı gıdıyoruz keske fazla adam olsa dıyoruz ona ragmen süper oluyor. su an yksye hazırlanıorum sınavdan sonra ıns pc alıp oynarım. hep dğşik linklerden oyunu tekarar ındırdım hala bı turlu multıde duzgun oynayamdım pıngden vs dolayı hep hata cıkarıyor cozumlerı ıcın de 20 farklı vıdeo oluyor genelde turk toplulugu da yok cozum buamıyosun. neyse ıns sınavdan dzgun yapıp oynarım buraya tekrar yazmayı dusunuyorum. bu arada konuyu açanın elıne saglık zahmetli bi iş. hıc turkce kaynak yok nerdeyse adam onculuk etmıs.

not: sırf bu konuya cevap ıcın dh ye uyelık açtım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesnbk -- 9 Şubat 2024; 21:37:51 >
  • BEYLER LÜTFEN BİRİ YARDIM ETSIN DISCORDDAN FELAN MALA ANLATIR GIBI ŞU OYUNU KURALIM YA HALA GIREMEDIM :(

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.