Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
41.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: by__metallica

quote:

Orjinalden alıntı: Sentinel_85

Arkadaşlar malumunuz kopya derken tr de olağan olduğu üzere sadece gereksiz bir ayrıntıyı söyledim.Hani kopyaların online oynanamaz falan olduğunu ben de biliyorum maalesef.Zaten ben de online değil,öyle biraz takılırım diye düşündüm.Yoksa bf'de akademik kariyer yapmak gibi bir niyetim yok Oyun kurulu vaziyette ve sorun yok.Yalnızca giriş ekranında istediği bölümlere ne yazdıysam iplemedi.Sizden sihirli kelimeleri duymak istedim Bir de geçen yaz anlayan biri kurmuştu oyunu.Belgelerimdeki klasörüne bir metin belgesi yapıştırana kadar inadından vazgeçmemişti.O metin belgesi nedir,ne işe yarar,tekrar nerden bulurum bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada orijinalinde fiyat hakikaten iyiymiş.Güçlü bir sistemim bir de fibernet im olsaydı alırdım.

hocam kopyayla oynanmıyor diye bişi yok :) ben uzun süre oynadım BF2 yi kopyasıyla. Tabi Ranked Serverle giremiyosun o ayrı. 1 mb internetin olsun, orta seviye bir pc ile iyi işler yapabilirsin..
    Örnek : ben
     Battlefield 2 (2005) [ANA KONU]

Hocam dediğim gibi yapacaksın. Normal bir Cd-Key gir. Oyuna girerken gelen bölümde yeni kullanıcı al kendine. Orjinal istemiyor orda. sonra k.adı şifreni gir Single PLayerde istediğin gibi takıl.

bu ne yav ömründen ömür vermişsin oyuna 320 saat = 12gün+bilmem ne kadar daha hımm yani çok gün.
    eğer ailenle yaşıyorsan klasik anne lafı olan ''oğlum hala bıkmadın mı şu oyundan,ne anlıyorsun bilmem ki?'' ve ''yemek soğudu hala gelmedi.Bak toplarım aç kalırsın'' falan gibi şikayet ve serzenişleri oyuna bağlanış sayın kadar duymuşsundur
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar malumunuz kopya derken tr de olağan olduğu üzere sadece gereksiz bir ayrıntıyı söyledim.Hani kopyaların online oynanamaz falan olduğunu ben de biliyorum maalesef.Zaten ben de online değil,öyle biraz takılırım diye düşündüm.Yoksa bf'de akademik kariyer yapmak gibi bir niyetim yok Oyun kurulu vaziyette ve sorun yok.Yalnızca giriş ekranında istediği bölümlere ne yazdıysam iplemedi.Sizden sihirli kelimeleri duymak istedim Bir de geçen yaz anlayan biri kurmuştu oyunu.Belgelerimdeki klasörüne bir metin belgesi yapıştırana kadar inadından vazgeçmemişti.O metin belgesi nedir,ne işe yarar,tekrar nerden bulurum bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada orijinalinde fiyat hakikaten iyiymiş.Güçlü bir sistemim bir de fibernet im olsaydı alırdım.

hocam kopyayla oynanmıyor diye bişi yok :) ben uzun süre oynadım BF2 yi kopyasıyla. Tabi Ranked Serverle giremiyosun o ayrı. 1 mb internetin olsun, orta seviye bir pc ile iyi işler yapabilirsin..
    Örnek : ben
     Battlefield 2 (2005) [ANA KONU]

Hocam dediğim gibi yapacaksın. Normal bir Cd-Key gir. Oyuna girerken gelen bölümde yeni kullanıcı al kendine. Orjinal istemiyor orda. sonra k.adı şifreni gir Single PLayerde istediğin gibi takıl.

bu ne yav ömründen ömür vermişsin oyuna 320 saat = 12gün+bilmem ne kadar daha hımm yani çok gün.
    eğer ailenle yaşıyorsan klasik anne lafı olan ''oğlum hala bıkmadın mı şu oyundan,ne anlıyorsun bilmem ki?'' ve ''yemek soğudu hala gelmedi.Bak toplarım aç kalırsın'' falan gibi şikayet ve serzenişleri oyuna bağlanış sayın kadar duymuşsundur

Hocam gece oynuyodum ben genelde. Bizimkiler fark etmedi hiç :D:D:D
  • http://bf2s.com/player/58543180/

Bunlarda benim istatisliklerim.Uzun zamandır oyuna giremiyorum.Bilgisayara format attım ve şimdi server update paketini indiricem ama üşeniyorum.Genellikle Ayyıldızclanda takılıyorum.Eğer isterseniz ve uzun ömürlü olucaksa DH clan kurabiliriz belirli zamanlarda girer ortalığı dağıtır çıkarız
  • ben serverlara giremiyorum. tıklıyorum bi tanesini ya da join server diyorum olmuyo. yapmam gereken bir şey mi var, ayar, program v.s

ip ile mi girmek gerekiyo yoksa

bi yardımcı olun lütfen ya heves ettik beceremedim.
  • Peki ya servera giremeyince hata veriyor mu
  • hata falan yok join bütün serverları denedim yine de giremedim.. patch yüklemeye calıstım onu da kuramadım. orjinal değil acaba ondan mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lethero

hata falan yok join bütün serverları denedim yine de giremedim.. patch yüklemeye calıstım onu da kuramadım. orjinal değil acaba ondan mı?

Hocam Eğer No-DVD Crack'ını kullanıyorsan o yüzden olması lazım..

Orjinal bf2.exe olması lazım.

Mini-Image İle oyanayacaksın.

Halledemezsen takıldığın yeri yaz yardımcı olayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Moja

http://bf2s.com/player/58543180/

Bunlarda benim istatisliklerim.Uzun zamandır oyuna giremiyorum.Bilgisayara format attım ve şimdi server update paketini indiricem ama üşeniyorum.Genellikle Ayyıldızclanda takılıyorum.Eğer isterseniz ve uzun ömürlü olucaksa DH clan kurabiliriz belirli zamanlarda girer ortalığı dağıtır çıkarız

Hocam DH Clan'a hertürlü varım ama bu kadar üyeli bir forumda malesef çok az sayıda BF2 Oynayan arkadaş var. Belki daha fazla kişi var ancak buradan haberda değiLLer.

6 Kişilik Squad ı dolduracak kadar kişi olsa yeter bana, ilk 6 yı almazsak score listde ben bırakırım oyunu
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Moja

http://bf2s.com/player/58543180/

Hocam DH Clan'a hertürlü varım ama bu kadar üyeli bir forumda malesef çok az sayıda BF2 Oynayan arkadaş var. Belki daha fazla kişi var ancak buradan haberda değiLLer.

6 Kişilik Squad ı dolduracak kadar kişi olsa yeter bana, ilk 6 yı almazsak score listde ben bırakırım oyunu

3 kişi olsuns ağlam olsun.Biraz önce server update paketini yükledim birazdan oyuna akıcam ama oyuncu şifremi hatırlamıyorum.Şifreyi istiyeceğim ama üyelik abimin mail üzerine kayıtlı
  • yaw bimeks ve teknosaya gittim ikisindede bu oyun yoktu yaw ne iş anlamadım.bu arada bu oyun sorunlu falan diyorlar doğrumu sonradan bişeyler yüklemek falan gerekiyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliass

yaw bimeks ve teknosaya gittim ikisindede bu oyun yoktu yaw ne iş anlamadım.bu arada bu oyun sorunlu falan diyorlar doğrumu sonradan bişeyler yüklemek falan gerekiyormuş

Vatan bilgisayardada var ve üstelik 20 ytl.Oyun sorunlu felan değil ama internetten oynamak için 536mblik bir patch indiriyorsun.
  • uzun zamandan beri korsanını oynuyordum gittim bugün aldım vatandan 2 adet 34 ytlye
    son patch 1.41 diye biliyorum en doğrusu burda oynamak dimi?
    ekleme; üyeliği sitesinden almaya çalışıyorum Registration Code da kaldım yazıyorum olmuyor 12 haneli şifreyi.
    2 tane almıştım 2sindede aynı code var neyse ea dan uyelık yapamadıım.

ekleme2; şimdi girdim serverlara baktım 2500 küsür var kendi modunda, ama hep internet hızları uyuşmuyor eskisinde rahat rahat oynuyordum ne mgn var ne alman serverları rahat oynıyamıyorum. atıyo bazen oyundan pingınız yüksek diye boşunamı orjinal aldım 2 farklı harita var ama oynayanda yok kapalı haritalarda var sorun değil yüklenir onlar ama eskisinde daha çok türk ve akıcı oyun vardı böle devam ederse eskisinde dönücem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord.Blade -- 30 Aralık 2008; 21:57:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord.Blade

uzun zamandan beri korsanını oynuyordum gittim bugün aldım vatandan 2 adet 34 ytlye
    son patch 1.41 diye biliyorum en doğrusu burda oynamak dimi?
    ekleme; üyeliği sitesinden almaya çalışıyorum Registration Code da kaldım yazıyorum olmuyor 12 haneli şifreyi.
    2 tane almıştım 2sindede aynı code var neyse ea dan uyelık yapamadıım.

ekleme2; şimdi girdim serverlara baktım 2500 küsür var kendi modunda, ama hep internet hızları uyuşmuyor eskisinde rahat rahat oynuyordum ne mgn var ne alman serverları rahat oynıyamıyorum. atıyo bazen oyundan pingınız yüksek diye boşunamı orjinal aldım 2 farklı harita var ama oynayanda yok kapalı haritalarda var sorun değil yüklenir onlar ama eskisinde daha çok türk ve akıcı oyun vardı böle devam ederse eskisinde dönücem.

Eğer Türk serverı arıyorsan Ayyildiz clana girebilirsiniz.Çok sağlam ve güzel bir server her ne kadar beni banlasalarda.Evet dediğin gibi bf2nin son patchi 1,41.Ayrıca üyelik almak istiyorsan bf2ye girerken alabilirsin.Haydin kolay gelsin

• ORJINAL oyunda hiçbir problem yoktur. 1.0.42 Versiyonunda oyundaki ses motoru kaynaklı gömülmeler meydana gelmektedir. Yani Oyun masaüstüne dönmektedir. Buna Desktop Crash deniyor.

1.41 de bu sorun ortadan kalkmış gibi gözüküyor. Ben uzunca süre test etmedim. Ama Yapılacak bazı ayarlardada 1.0.42 versiyonundaki hata kısmen gideriliyor. Ender olarak masaüstüne dönüyor.

VatanBilgisayar'dan oyunu sipariş edebilirsiniz 3 gün içinde ulaşıyor. Ücretide cüzi, ben aldığımda 14 ytl idi. Şuan 16,94 YTL olmuş.

Eğer 1.0.42 Versiyonunu oynamak istiyorsanız [MGN] City map , [MGN] Air Map , [MGN] Oman İnfantry türkiyeden oynamak için idealdir. Pingler 80-100 arasında oluyor.. Serverlar 64 Kişiliktir. Adminler bazen kendi menfaatleri için bizleri banlasada güzel server.
  • orjinali sırf daha çok türk bulurum ve farklı haritalarvar diye aldım ama bu akşamda bakıcam biraz yine aynı sorun olursa dönücem patchsız haline.

ayyıldız clanına gir demişssin kardeş nerden girebilirim.2500 küsür server var ama hep boş dolu olanlarda ınternet sıkıntısı cekiyorum.
  • Merhaba

complete bf2 collection var orginal fakat patch yapamıyorum 1.4 e bu yüzden dolayıda euro force ve armred fury yüklenemiyor sürekl,i hata veriyor .
    bana bu konuda yardımcı olucak varsa çok sevinirim.

teşekkürler
  • bende hatalı yüklemiştim menuye girmiyordu sildim tekrar yükledim ama pcye hiç dokunmadım hatasız bitirdi yüklemeyi.

yükleme sırasında pcye hiç dokunma öle bi durum varsa,bunun dışında tekrar netten indirmekten başka care yok.

beyendim bi yönden ama ateş adamın vücudunu bulunca carpı ısareti oluyordu onu silmişler keşke olsaydı şimdi oyunu baştan öğreniyor gibi acemi oynuyorum yoksa. her zaman ilk 3 te olurdum
  • merhabalar sayın bf2 oyuncuları. ben 2 ay öncesine kadar deli gibi bf2 oynuyodum. sonra ea downloader'dan bir patch indirdim (ortalama 500mb'lık) sonradan oyun çalışmamaya başladı. oyuna çift tıkladıımda siyah bir ekran geliyordu sonra masaüstüne tekrar dönüyordu. buarada kolay'da strike at karkland 16 rekorlarınızı söyler misiniz? (benimki 284 çok mu bilmiyorum ama muhtemelen azdır) yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

BATTLEFIELD 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: AtiRadeonHD4850

merhabalar sayın bf2 oyuncuları. ben 2 ay öncesine kadar deli gibi bf2 oynuyodum. sonra ea downloader'dan bir patch indirdim (ortalama 500mb'lık) sonradan oyun çalışmamaya başladı. oyuna çift tıkladıımda siyah bir ekran geliyordu sonra masaüstüne tekrar dönüyordu. buarada kolay'da strike at karkland 16 rekorlarınızı söyler misiniz? (benimki 284 çok mu bilmiyorum ama muhtemelen azdır) yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

BATTLEFIELD 2

Sanada selam olsun , Hocam indirdiğin patch mb sine bakarsak 1.41 patchi galiba hatırladığım kadarıyla 500 mb civarıydı. 1.41 Patchini yüklediğimde bi sorunla karşılaşmadım. Eğer OrjinaL Cd-Key ile oynamıyorsan zaten 1.41 patchini yüklemeye hiç çalışma, bildiğim kadarıyla orjinaL oynanabiliyor sadece. Oyunu yeniden kur. Patch yükleme 1.0.42 seni idare eder

Ben hiç 16 lıklarda oynamadım. Ama Karkand 64 kişilikte 748 , 640, 579 Yapmıştım en iyi 3 skorum bunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord.Blade

bende hatalı yüklemiştim menuye girmiyordu sildim tekrar yükledim ama pcye hiç dokunmadım hatasız bitirdi yüklemeyi.

yükleme sırasında pcye hiç dokunma öle bi durum varsa,bunun dışında tekrar netten indirmekten başka care yok.

beyendim bi yönden ama ateş adamın vücudunu bulunca carpı ısareti oluyordu onu silmişler keşke olsaydı şimdi oyunu baştan öğreniyor gibi acemi oynuyorum yoksa. her zaman ilk 3 te olurdum

Hocam yükleme sırasındaki bilgisayarda yapacaklarının bi etkisi olmaz diye biliyorum Yani ben oyun yüklerken, Bİ yandan Oyun oynuyor, Bi yandan Winamp Açık müzik dinliyor, bi yandanda taşınabilir HDD den Film kopyalıyordum , sorun olmuyordu kurulumda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.