Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
41.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.41 PAKETİNDE OYNAMAKTAYIM EN COK =TC= CLANDA TAKILIYORUM :)

ADIM:MaCiT--WoLF--TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaCiT[35] -- 25 Temmuz 2009; 13:40:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventgezer

arkadaslar benm oyunum orjinal 1.41 yamayıda indirdim ama oyuna giremiyorum. ilk adlıgım gunler giriyodum ama bu aralar oyun acılacakmıs gibi oluyo ekran kararıyo sonra masa üstüne dönüyo nedir problem bilen var mı acaba?

Hocam büyük ihtimalle driverlarını güncellemen gerekiyor.Ayrıca sistemini yazarsan daha kolay çözüm bulabiliriz
  • ARKADASLAR --JNS-- SERVERE GİRİN TÜRK SERVERİ VE BÜTÜN TÜRKLER ORADA ADMİNDE OLABİLMEK İCİN JNSCLAN.NET E GİRİN

ADİM:TURKİSH_NAVY_SOLDER1

ASLİNDA --SOLDİER-- OLCAKTİ AMA İ GECMEDİGİ İCİN SALAK BİLGİSAYAR YAZMAMİS
  • =TC= CALAN ---------- SERVERDA BÜTÜN SİLAHLAR ACİKMİ????????????????????????
  • ekran kartının driver ı güncel zaten en sonunu indirdim sistemimde intel core 2 duo 3.0 ekran kartım ati 1600 pro ram de 2gb kinston
  • tc clanda acık değil

jns clanada sevgilermi iletirmisin ygtinan nede olsa gecmişimiz var
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventgezer

ekran kartının driver ı güncel zaten en sonunu indirdim sistemimde intel core 2 duo 3.0 ekran kartım ati 1600 pro ram de 2gb kinston

Bu tarz hatalar genelde sistem dosyalarının bozulmasından meydana gelir en kesin çözüm Formatdır

Farklı uyumluluk modlarındada deneyin, belki faydası olur.
  • BF'ci gençlik nerde ya, forumun bu kısmı çok sönük.
  • benim bf ye bi haller oldu.hesabıma girerken connect account yazısı çıkıyo ama hesabıma girmiyo.oyunu silip tekrar yükledim gene olmadı.1 haftadır oynuyamıyorum
  • belgelerimdeki battlefield 2 klasörünü slip tekrar aç oyunu düzelir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murjuk

belgelerimdeki battlefield 2 klasörünü slip tekrar aç oyunu düzelir belki.

denedim olmuyo
  • Antivirus firewall falan engellemesin? Bağlanamayınca bir uyarı vermiyor mu? Oyunu kaldırıp tekrar yükle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murjuk

Antivirus firewall falan engellemesin? Bağlanamayınca bir uyarı vermiyor mu? Oyunu kaldırıp tekrar yükle.

herhangi bi uyarı vermiyo.öyle bekliyo silip tekrar kurmayıda denedim olmuyo
  • NRNS'den biri tarafından banlandım ...Sebeb olarakda kendi takım arkadaslarimdan birini vurdun die yazıyor ama alakası yok..oyun sırasında pinkpanter25 atlı tr oyuncuyu bi yerde avladım ve peşine hemen kicklendim...bu oyuncuyu daha öncelerde oyun konsolünde şuna kikk buna kik admin şuna kik diye yazdığını çogu zamn görmüştüm büyük ihitmalde bu kişi bana böyle bi engell koydurttu ..şimdi bu serverdan yani NRNS air..dan banımı nasıl kaldırtabilirm bilen arkadsımız varsa yardımcı olursa sevinirm
  • Sitesine gidip admine söylemen lazım, eğer admin ve arkadaşları seni keyfi olarak banladılarsa yapacak pek birşey yok. Ben bunları yapacağıma, daha adam gibi bir sunucuda oynardım.
  • Korsan oynuyorsan Cd Keyini değiştir.
  • artık oyuna girebiliyorum hesabıma giriş yaparken 2-3 dakka beklemem gerekiyo.bunada sükür
    serverlara bakıyomda adam akıllı city map serverı yok.hilecilerin az oldugu.düsük pingli önerebiliceginiz city serverı var mı
  • bf de fraps la ilgili bi sorun var.
    arkadaslarla oynarken güzel olaylar oluyor.bunları kaydedim dedim.vidyo cekerken sesleri kaydetmiyor.teamspeak yaparken arkadaslarımın konusmalarını kaydediyor sadece.
    fraps diğer oyunlarda düzgün calısıyor.sacede bf de böyle oluyor.
    frapsda movies ayarlarını kurcaladım ama yine düzelmedi sorun.

frapsa benzer,frapstaki gibi istedigim zaman kayda girebilecegim başka bi program var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 31 Ağustos 2009; 12:20:18 >
  • erhan halamı video çekmeye çalışıyonla burayadamı taşıdın
  • battlerecorder = on serverlarda oyna sende sonradan istediğin gibi kesip biçersin videoyu
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.